Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

ja uwazam,ze wiekszosc lubdzi chociaz z ciekawosci chciala wiedziec,ze ktos z forum byl w joyboxie.

Nie masz zielonego pojęcia, jak bardzo mamy to gdzieś...

No, sam fakt że ktoś był w joyboxie mam może i gdzieś, ale już relacja z tego (jacy ludzie, jaki poziom, atmosfera, klimat) mnie już na przykład jak najbardziej interesują :)

Odnośnik do komentarza

Bylem dzisiaj w Saturnie zapytac sie jak to u nich bedzie z Tekkenem, czy beda miec w dniu premiery. Pan z dzialu software powiedzial mi ze najprawdopodobniej Licomp (empik) bedzie miec monopol na sprzedaz tekkena 6 w polsce :blink: Slyszal ktos gdzies o tym?

 

Tekkena 6 wydaje u nas Cenega. Nie wydaje mi się, żeby dawali empikowi monopol na sprzedaż, ograniczając sobie w ten sposób liczbę konsumentów. Z reszta nawet gdyby był taki monopol, to obejmowałby on tylko największe markety, mniejsze sklepy będą sprzedawać tak czy siak.

Odnośnik do komentarza

jesli gra bedzie region free to mam rozumiec, ze poprostu wszedzie bedzie taka sama, nie bedzie podzialu na pal czy ntsc, mam racje czy nie mam?

 

Znalazłem odpowiedź na oficjalnej stronie :P 'Compete and Cooperate Globally! Prove your supremacy with online VS mode or engage in revolutionary online co-op battles against A.I. controlled enemies with your friends globally!'- http://tekken.namco.com/game/#game (zakładka global online)

 

 

czy w tym trybie można wybrać inną postać do pomocy niż Alisę w trybie dla 1 gracza?

 

To samo co wyżej, zakładka 'scenario campaign mode', na screenach są różne kombinacje postaci.

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza

Chyba kogos po(pipi)alo. Kto uwaza ze T5 jest taka sama dobra czescia jak T4? To podwaza wiarygodnosc calych tych smiesznych ocen.

 

Blind Ghost Says:

they gave Brawl a perfect fucking 40 score just cause its nintendo.

yet something as emersive as tekken 6 gets a 34..!?!? give me afucking break.

its been number 1 in the arcades for over a year and a half now. street fighter came and gone, blaze blu came and gone, KOF XII showed up at the door then got kicked out. and TEKKEN 6 is still number 1.

yet famitsu give it a 34, they can go fuck themselves.

 

Sadze ze to jest odpowiedz :)

Edytowane przez XFrizenX
Odnośnik do komentarza

Z piguly w najnowszym PE wynika, ze namco odwalilo niezly cyrk.

To jest normalna parodia. Automaty z T6 dzialaja na podzespolach PS3... natomiast domowa wersja T6 jest na PS3 oklaeczona. Na X360 chodzi w pelnym 720p, a na PS3 jest to 1024x576. Absurd...

 

Mało tego, na PS3 podobno są zwolnienia animacji.

Odnośnik do komentarza

Widzicie, z automatami to jest roznie, to tak jak taki PC z grafika GeForce 6600GT jest w automacie z Virtua Tennis3, w praktyce GF 7950 ma XBOX360... odpalcie na takim PC Virtua Tennis3... z 256 ramu, mimo iz automat LINDBERGH ma P4 3.0GHz HT ( slabszy od Athlon Burthon 2500XP!! ) 256Ram...

Automaty z PS3,ok... nie musza odpalac calego firmware, tylko sama gre, wchodzi w nie zaledwie kilka tyt. wszystko dziala pod kontrola systemu do momentu zaladowania sie gry, pozniej cala pamiec/procesor/grafika jest tylko na obsluzenie gry. Stad ta roznica.

Tu wiecej o automacie opartym na PS3 http://www.system16.com/hardware.php?id=900&gid=18640#18640

 

Czekam na wersje X360, zastanawiam sie jak to bedzie z tym DLC, mianowicie roznice w wersjach, moze ktos cos opisze, chyba bylo cos o tym slychac.

 

Moze beda turnieje w T6 przez XBL, swoja droga pad w dzisiejszych czasach nie jest juz problemem, wiekszosc gra na Arcade Stickach, a jak nie to przejsciowki pozwalaja podpiac pada z PS2 do X360... wiec to biadolenie juz odpada.

Odnośnik do komentarza

W Famitsu Nintendogs dostalo 40/40, wiec wiecie.. itd ; )

 

Ernet - ale na PS3 masz filtrowanie AA, ktore wyglada na screenach ladniej niz 720p na Xie, gdzie s w tym topicu jest link do screenow. Zaczynaja juz powstawac plotki (niektorzy redaktorzy tez pisza jakby sie wczoraj obudzili), wiec moze przypomne:

 

Obie gry defaultowo dzialaja w:

1024x576 + motion blur

 

po wylaczeniu motion blura, kazda konsola dostaje maly boost:

 

X360 pozwala grac w 720p (dokladniej 1375x768 skalowane wdol, aby polepszyc jakosc obrazu (filtrowanie)

PS3 otrzymuje filtrowanie AA

 

Tego nie moge w 100% potwierdzic, ale prawdopodobnie Obie gry maja upscaling do 720p i natywnie dzialaja w tej rozdzialce.

 

Tutaj screeny z trybow bez motion blura:

X360:

http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/7/9/5/7/1/0/Tekken6_MB_OFF.jpg.jpg

 

PS3:

http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/7/9/5/7/1/0/Tekken6_MB_OFF_PS3.jpg.jpg

 

Po pierwsze jak widac - praktycznie ciezko znalezc roznice, wiec niektorzy niech skoncza biadolic jak jakies stare babcie i trzymaja sie faktow. Dwa - jak juz sie tak czepiac, to na powiekszeniu fragmentu obrazu ciut lepiej wyglkada to na PS3 (dzieki antyaliasowi).

Nie od dzis wiadomo, ze mniejsza rozdzialka+antyalias > wieksza rozdzialka bez. Wystarczy odpalic dowolna gre na PC w 1920x1200 bez AA a pozniej w 1280x800 z AA.

 

A jak ktos chce marudzic i fanboyowac - najpierw niech zbawi sie w "znajdz 10 szczegolow" w tych screenach, oba sa w rozdzialce 1280x720p i sa zrzutem z konsol PS3 i X360.

 

ANYWAY:

Mnie w T6 drazni jeden maly drobiazg. Mianowicie usytulowanie paskow energii - jest za nisko! modle sie, aby byla opcja przesuniecia

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

@Dabman - ale generalnie:

 

1. T6 dostal wysokie noty pojedyczne (oceny 8/10 i 9/10 od 4 redaktorow)

 

2. Ja sobie oceniam gre, mi sie T6:BR bardzo podoba i ciezko sie bedzie oderwac; o. Mam tylko 2 swoje prywatne zastrzezenia - za nisko paski energii i chyba ciut za blisko startowo kamera w rundzie.

Juz abstra(pipi)ac od ocen - no bez kitu co oni tam oceniali, zakladamy ze walka itd sa podobne, w T5:DR nie bylo "campaing mode", kustomizacja byla slaba. itd. chyba, ze T5:DR byl oceniany na PSP.

 

swego czasu nie modelm sie oderwac od gry GU .HACK na PS2. Wciagnela mnie do reszty, nie bylo recenzji jeszcze na IGN, ot pogralem sobie, myslalem, ze to jakies grube 9/10. Gra na IGN dostala 4/10 i do dzis sie zastanawiam o chu/j chodzi; o

 

3. Jak juz ktos jednak zyje wg. recenzji to oto recki fighterow z Famitsu, wyglada tak, ze kiedys dawali wyzsze noty ; )

 

BlazBlue (PS3/360, Arc System Works): 7, 7, 8, 8 ? (30/40)

Street Fighter IV (PS3/360, Capcom): 9, 8, 8, 9 ? (34/40)

Melty Blood: Actress Again (PS2, Ecole): 6, 7, 7, 6 ? (26/40)

The King of Fighters XII (Xbox 360, SNK Playmore): 7, 8, 7, 7 ? (29/40)

Guilty Gear XX Accent Core (PS2, Sammy): 8, 7, 8, 7 ? (30/40)

Virtua Fighter 5 (Xbox 360, Sega): 7 ,8 ,9 ,8 ? (32/40)

 

A jak dziwnie to wyglada w ocenach famitsu przy tym sumowaniu i generalnie w fighterach - wstarczy spojrzec:

Blazblue 30/40

KOF XII 29/40

 

l o l.

 

A sam Tekken (oraz SF IV) maja najwyzsza note z ostatnich fighterow wg. Famitsu.

 

A najwyzej ocenianym fighterem w historii Famitsu jest - tadam! - Super Mario Brawl 40/40 - trzeba cos dodawac, ot non-fighter gracze oceniaja te gry lub cos tam bla,bla.

 

Konczac spam - 8 dni i dla mnie jest to 100/100 ; ). Cieszcie sie sami z gry, a nie z jakis wyznan dziennikarzy, ktorych pykacie mokujinem. zreszta ocena 8-9/10 w tym przypadku jest wysoka, a dokladajac, ze jest sie fanem tej gry i rozumie jak znacznie mocniej + czeka znacznie dlugo , dodaje sie 1-1.5 do oceny i masz; o.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Z innej beczki - pojawila sie nowa oficjalna manga bazujaca na tekkenie (licencjonowana przez namco-bandai) 2 pierwsze czesc sa dostepne po angielsku online:

 

http://ultrajumpegg.com/#/comic/serial/009

 

pozniej wybieramy battle 1 lub battle 2 (pojawi sie w wyskakujacym okienku, jak przegladarka zablokuje, to odblokowac)

i pozniej na dole przelacznik jezykow jap/english (czytamy jak mange - czyli nastepna strona to strzalka w lewo).

za(pipi)ista, polecam:)

 

I jeszcze najnowszy tier list z padziernika 2009, tka jak myslalem, poprzedni z Lili to byl czyjs blad (pojawila sie wtedy w D.. ; )

 

As of October 06, 2009:

 

A+ = Steve, Law, Bob

AAA = Bryan, Paul, Julia, Lars, Lili

AA = Bruce, Baek, King (says NIN), Jack, Eddy, Feng, Nina

A- = Roger, A.King, Heihachi, Kaz, D.Jin, Christie, Anna, Miguel, Leo, Lee, Alisa

B+ = Lei, Dragunov, Marduk, Jin, Asuka, Ganryu,

B = Hwo, Ling, Wang

B- = Yoshimitsu. Raven, Bears

C+ = Mokujin. Zafina

 

Lista powstala po analizie turniejow, rozmowac z topowymi graczami swiatowymi, analizie ciosow, kar, oki itd itp

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...