Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Burnout Paradise

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
677 odpowiedzi w tym temacie

#661 sprite

sprite
  • Użytkownicy
  • 4389 postów

Napisano 25 grudzień 2010 - 19:51

kupowalem w ekipie, a ktos zmienil haslo :\ i gdyby ktos byl chetny to zapraszam, zrobimy ekipe.

Tu masz odpowiedni do tego temat ;)

http://www.psxextrem...80#entry2307964
  • 0

#662 Jaszczomb

Jaszczomb
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 25 grudzień 2010 - 23:00

wiem, wiem, tak dodałem swoją drogą

pytanie tylko czy na 100% jeśli kupie bundla, to będę mógł nie instalować time saversów podczas gdy wszystko inne będzie zainstalowane?

Użytkownik Jaszczomb edytował ten post 25 grudzień 2010 - 23:02

• 0

#663 M4NG4N

M4NG4N
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 25 grudzień 2010 - 23:21

Ja kupiłem niedawno complete i tam mogłem wybrać co chce sciągnąć. Można odznaczyć time savers i po sprawie ;P

Jak już bedziesz grał to daj znać albo wyślij invita ;D

Użytkownik M4NG4N edytował ten post 25 grudzień 2010 - 23:21

• 0

#664 Square

Square

E=mc^(OMG)/wtf

• GSR
  • 8143 postów
  • GG13868298
  • SkądTychy
  • PSN IDGrzesPL

Napisano 07 kwiecień 2011 - 18:40

Wczoraj po dłuższej niż zwykle przerwie odpaliłem Raj. Jedyne co mogę napisać to że podtrzymuję swoją opinię na temat tej gry: Najlepsza gra tej generacji i jedna z najlepszych w ogóle :potter: Wbijam do multi i od razu wczuwa jak na początku. Wyzwania i freeroam to najlepsze co oferuje BP, a czego zabrakło w najnowszym dziele Criterion.
  • 1

#665 schabek

schabek

SZ.PAN

• Be fit or die tryin'
  • 3803 postów

Napisano 13 kwiecień 2011 - 19:38

Kiedy pytają mniee, dlaczego dopiero teraz zacząłem grac w BP? Odpowiadam, nie wiem.

Ta gra miażdży jaja. Całe popołudnie z nią spędziłem i już mnie trochę łeb bolał więc przestałem grać. Jutro ponownie wjadę do Paradise City :) Jeździ się świetnie. Pierwszy raz mam przyjemność z jeżdzenia, wolnego jeżdżenia po mieście, rozwalaniu bilboardów i innych. Teraz więcej nie napiszę. Ale wg. mnie to najlepszych racer w którego grałem na PS3 ;)
  • 0

#666 Pryxfus

Pryxfus
  • Użytkownicy
  • 2680 postów

Napisano 14 kwiecień 2011 - 07:00

Coś w tym jest, bo też grywałem w BP do bólu głowy :]
  • 0

#667 Palczasty

Palczasty
  • Wyrzutki
  • 94 postów

Napisano 02 maj 2011 - 12:40

Ostatnio powróciłem do Paradise City, dlatego chciałbym się z Wami podzielić kilkoma refleksjami. Po pierwsze, pomimo 3 lat na rynku, ta gra wygląda świetnie, oprawa jest bardzo estetyczna, asfalt fachowy, auta sypią się zawodowo. Graficznie jest bardziej niż spoko, poza tym BP nie traci klatek, wszystko śmiga jak Cyganie po domu podczas nieobecności właściciela.
OST jest kapitalny, ale to norma w produkcjach nadzorowanych przez EA. Na dodatek jest to jedna z niewielu gier na PS3, w której możemy sobie puścić muzykę z HDD. Nie ma to jak rozbijać się po Raju w akompaniamencie napieprzania Prodigy ;)
Najważniejszy jest model jazdy. Kontrolowane poślizgi, turbo i pedał gazu sprzężony z podłogą za pomocą gumy do żucia ( dobre wytłumaczenie dla policjanta, który zatrzyma Was w prawdziwym życiu ).
Poza tym, nie można się nudzić w produkcji Criterion. Od groma bilbordów, bramek, hopek, wyścigów, OGROM atrakcji. Na dodatek bardzo dobre multi, z wieloma ciekawymi wyzwaniami. Burnout sprawdza się również na imprezach, odnajduje się w nim każdy. Polecam, jak ktoś jeszcze nie grał :)
  • 0

#668 CoATI

CoATI
  • Senior Member
  • 5930 postów
  • Tlencoati@o2.pl
  • SkądUstroń
  • PSN IDCoatiXan

Napisano 02 maj 2011 - 12:56

a mi wysypało trofea... mam nadziej, ze po powrocie PSN wszystko wróci do normy
  • 0

#669 QstomPL

QstomPL
  • Użytkownicy
  • 1169 postów

Napisano 31 maj 2011 - 16:55

mam pytanko dotyczące kamery. Znalazlem w domu kamere usb i pomyslalem sobie, ze zrobie tego tragicznego pucharka. Podlaczam kamere i jak wchodze w ustawienia akcesoriów to ps3 widzi moją kamerę. Wszystko ładnie pokazuje obraz, nawet calkiem wyrazny bo kamera jest hd. Natomiast jak wlaczam juz burnout i wchodze do online to ps3 nie widzi mojej kamerki. W ogole to jak patrze w akcesoriach czy dziala kamera to na kamerze sie swieca diody, co oznacza ze dziala, a jak tylko wyjde z tego miejsca to od razu sie gaszą. To jak niby mam te kamerke w grze odpalic?
  • 0

#670 Square

Square

E=mc^(OMG)/wtf

• GSR
  • 8143 postów
  • GG13868298
  • SkądTychy
  • PSN IDGrzesPL

Napisano 31 maj 2011 - 19:23

Ja swego czasu sprawdzałem 4 kamery i z jedną miałem taki sam przypadek (pozostałe nawet nie dzialały w XMB). Jedyne sprawdzone kamerki, które zawsze będą działać to PS Eye i Eye Toy, z pozostałymi jest różnie. Najlepiej poproś kogoś aby ci to zrobił.
  • 0

#671 lordasd

lordasd
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 22 lipiec 2011 - 16:37

mam mały problem. kiedy pobrałem z pss burnouta to po odpaleniu gry nie mogłem połączyć się z multi, a co jest ciekawe mój brat mający swoje konto na tej samej konsoli śmiga po sieci bez problemu. niedawno kupiłem wersję pudełkową i jest ten sam problem. może ktos wie co zrobić. będe wdzięczny za pomoc
  • 0

#672 mayday

mayday
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 24 lipiec 2011 - 07:34

Burnout gniecie czache, wkrecilem sie na maxa :thumbsup: tylko szkoda że nuta nie jest bardzie techniczna coś ala wipeout :whistling:
BTW: jak mozna odblokowac te policyjne cacka?? i czy istnieje coś takiego jak crarash bo widzialem jakies filmik na youtube z tym zwazane?:) :diablo:
  • 0

#673 Square

Square

E=mc^(OMG)/wtf

• GSR
  • 8143 postów
  • GG13868298
  • SkądTychy
  • PSN IDGrzesPL

Napisano 24 lipiec 2011 - 09:23

1. Zapodaj swoją muzę i po problemie.
2. Potrzebny Ci dodatek Cops & Robbers
3. Jest tryb Showtime, naciśnij równocześnie L1 i R1 podczas freeroam'u
  • 0

#674 Yap

Yap

The Legendary Ninja

• Senior Member
  • 2684 postów

Napisano 25 październik 2012 - 21:08

Szczerze, gierka jest świetna, ale drażni mnie troszkę freeroam. Jestem zbyt wygodnicki i dojeżdżanie do eventu w grze wyścigowej jest nie ten teges. Zostały mi 92 eventy do rangi elite, a tu jeszcze Big Surf Island została do ogarnięcia. Gra świetna, ale Revenge lepszy...niestety.
  • 0

#675 mr_pepeush

mr_pepeush
  • Użytkownicy
  • 2002 postów

Napisano 26 październik 2012 - 05:42

kwestia gustu. freeroam pozwala sie pobawic w poznawanie miejscowek i shortcutow. poza tym na ogol wyglada to tak, ze meta jest bliziutko kolejego startu, wiec wtf? ;) mnie ten system strasznie draznil w nfsu2, ale tutaj juz bawil.
dla mnie najslabszym elementem bylo robienie tych wszystkich ewolucji powietrznych. nawet showtime bawil mnie bardziej.

a big surf mi sie nie podobalo. male i ciasne, na dobra sprawe. sa tam 2 trasy glowne. fajne sa tylko skoki w buggy.o
  • 0

#676 Figaro

Figaro

nieumiemwklejaćnewsów

• Użytkownicy
  • 11866 postów

Napisano 26 październik 2012 - 17:41

Nie warta swej ceny ta wyspa, mówisz?
  • 0

#677 Square

Square

E=mc^(OMG)/wtf

• GSR
  • 8143 postów
  • GG13868298
  • SkądTychy
  • PSN IDGrzesPL

Napisano 26 październik 2012 - 18:36

Jak dla mnie wyspa jest genialna, oferująca wspaniałe miejscówki do powietrznych akrobacji i nie tylko. Jedyny minus to taki, że jest mało (10) wyzwań w multi. Zasada jest prosta, jak lubisz BP i będziesz w niego grywał to warto kupić.
  • 0

#678 mr_pepeush

mr_pepeush
  • Użytkownicy
  • 2002 postów

Napisano 26 październik 2012 - 19:13

ja nie wiem czy nie warto... mowie, ze akurat mi nie podeszlo. ale kupilem BP z wszystkimi dodatkami za 99zl na psn (uwaga: to byla promocja, ale pomimo tego, ze juz tego bundla chyba nie znajdziecie w dziale z grami, to calkiem niedawno widzialem go po uzyciu opcji szukaj) wiec nie odczulem tego na minus ;) big surf daje kopa w postaci skokow w buggy. to jest wartosc dodana. natomiast jak sie w tym nie odnajdziesz, to cale gigatony zabawy sa na glownym obszarze i wyspa Ci zbedna.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0