Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ten "nowy" iPad jest gorszy od Air 2. Te same bebechy, a przy tym cięższy i grubszy. Pro to sam sex. Niby różnicy nie ma w wyglądzie i wymiarach, ale w użytkowaniu jest. Żona ma od kilku miesięcy Pro, ja mam Air 2, więc to info z pierwszej ręki. Z takich rzeczy widocznych na pierwszy rzut oka i w użytkowaniu jest lepszy aparat plus lampa błyskowa, oraz głośniki po obydwu stronach tabletu, które grają nieskończenie lepiej niż te w Air 2. Jak masz kasę to się nie zastanawiaj. A jak ci się nie spieszy to poczekaj na nowego Pro pół roku. Chodzą ploty, że ma być bez ramek i tym samym mieć większy ekran przy tej samej wielkości

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

iPad Air 2 jest na A8X, procesorze z generacji iPhone 6
wszystko co nowsze jest szybsze
Może i 9'7 ostatniej generacji to regres na kilku polach, a na pewno nie pod względem konfiguracji 
btw.

/wyjątek reguły tych cyferek stanowi A9X (iPad Pro) bo wypada często lepiej od A10 (iPhone 7)

iPad-Pro-charts.001.png

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czy na Androidzie cokolwiek się poprawiło chociażby w kwestii aplikacji przystosowanych do treści tabletowych? Na iOS jest tego od cholery, na Androidzie jeszcze niedawno była całkowita bieda. O ile w kwestii telefonów oba systemy mają swoje duże zalety i wybór każdego z nich można zrozumieć, tak nie wiem jak można chcieć sobie robić taką krzywdę i kupować tablet z Androidem.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś Nexusa miałem i w sumie był spoko, ale to było kilka lat temu.

Chciałem ipada mini brac, ale nie wydali nowego i pewnie beda się wycofywać, a dwuletniego appla nie kupie. Także pewnie wezmę tego iPada co teraz wyszedł i git. Do netu, maila i netflixa idealny. A za Pro, które zaraz wyjdzie 3000 zł nie dam, no bo (pipi)a xd

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja wczoraj kupiłem wersje 9.7 2017. Właśnie z niego pisze, kurcze od wczoraj nie uruchomiłem kompa, bateria to bajka. Porównywałem z pro 9.7 i w wydajności nie ma praktycznie żadnej różnicy a pencil w domowych warunkach jest nie potrzebny. Faktycznie jest grubszy i cięższy niż Air2 ale tutaj w wydajności i płynności widziałem ogromną różnice na korzyść tego nowego. Jednak Air2 to już konstrukcja z 2014 roku, jedynie klejony ekran jest fajny ale za to w wypadku uszkodzenia jego koszt to praktycznie koszt nowego urządzenia.

W ispocie do zakupu dokładają fajny powerbank ze złączem lightning warty u nich 200zl.

Nie mogę się już doczekać iOS 11 i jego nowych funkcji dla IPadów, to będzie rewolucja zbliżająca je trochę bardziej w stronę MacBooków co diametralnie zwiększy ich możliwości.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem wersje Pro 10.5 256gb. Doczekać się nie mogłem przesyłki, gdyż Apple opóźnił dostawę do większości sklepów. W końcu dotarł. Żona zadawała pytania po co mi taka zabawka. A teraz sama siedzi godzinami słuchając Youtube równocześnie przeglądając internet i  gra w jakieś gierki. Jak to stwierdziła "jakie to lekkie i się nie grzeje jak ten laptop" Będę musiał kupić chyba drugi egzemplarz bo się doprosić o niego  teraz nie mogę hehe.

 Dla mnie sprzęt bomba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...