Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Miał ktoś problem z gniazdem w iPadzie? Mam Air2 i nie chce się ładować jak leży. Trzeba coś podłożyć kable żeby go wcisnąć w tylną ściankę tam są piny w gnieździe. Tablet noszony w etui, nie ma paprochów, czysty jak dziewica. Co mam teraz zrobić? Reklamować muszę?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Są licencjonowane z iSpota które powinny chodzić ale u mnie wyglądało to tak, jakby się wyrobiło gniazdo. Ale po podłączeniu oryginału - zaczął się ładować. Cholera wie o co chodzi. Drogie to strasznie - kupiłem oryginał po prostu, co poradzę, musi się ładować.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wszystko zależy od sprzętu. Jak ktoś z iOSa przechodzi na Androida z dolnej półki cenowej, to wiadomo, że będzie muliło, a sam sprzęt będzie słabo wykonany.

Ja planuję przejść z Xperii Z na iPhone 5s, a dodatkowo kupić jakiś dobry tablet z Androidem, by grać w emu, gierki z humblebundle, joypadem przez bt:)

Takie rozwiązanie jest chyba najlepsze, zresztą pisałem kiedyś, że polecam mieć w domu 2 sprzęty (tablet, smartfon) i każdy z innym systemem.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ja mam odwrotnie i nie używam tabletu. Ale też mało czasu ogólnie. Jedyne co to do czytania ale to naprawdę coś tańszego można. Telefon zmieniłem z iPhone'a na Androida nie do końca świadomie na początku, ale chciałem większy ekran. Po nauce stwierdziłem, że mniej nie ogranicza ale jest z nim więcej roboty o rozumiem, że ktoś jej nie chce mieć i szanuję to. Ważne, że mamy wybór. Jak ktoś ma sianko i więcej elementów działających z Airplay itd to apple jest fajne. Ja tyle nie przeznaczam na takie sprzęty, moja kombinacja mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza

No to i tak długo wytrzymałeś. Ja z 4 na SGS3 dla większego ekranu, ale to był wtedy Android 4.0 i miał mnóstwo problemów jeszcze. Teraz jak patrzę na 4.4 albo na 5.1 to ok, są jakieś tam braki ale ogólnie jest BARDZO fajnie. Mi się podoba, że to jest pełnoprawny system a nie proteza trochę jak iOS. Mogę poruszać się po pełnym systemie plików, mam dostęp do danych po SMB i takie tam. Mi to się w pracy przydaje. Dla mnie super, ale cenie iOS za intuicyjność, większe przywiązanie uwagi do szczegółów. Natomiast co mnie dziwi to to, że Andek RACZEJ przyspiesza w nowych wersjach (mówię o czystym i instalowanym na czysto). Np. SGS4 na Lolilpopie GPe lata jak szalony, Nexus ładnie chodzi itp. A iOS raczej zwalnia. U mnie tak było przynajmniej, na 4y wystartowałem z jakąś wersją która chodziło jak rakieta i potem było TYLKO gorzej. No ale to stary telefon. Ostatnio wrzucałem CM na SGS3 Mini i kurde, telefon jak nowy. Da się używać ( w końcu, na oryginalnym systemie jak dla mnie to się NIE DA uzywać). 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...