Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam na shinovi versus to napisze cos wiecej jak dojdzie. Z jrpgow masz mase pysznosci, tales of hearts r, conception 2, demon gaze, monster monpiece, disgaea 3 i 4, persona 4, z novelek do danganronpy masz jeszcze blazblue i last rewarda, jak szukasz czegos bardziej okreslonego to wal na pw :)

 

PS. Bo z mocno zakreconych gier to masz jeszcze takie rzeczy jak Akiba's trip, ale nie wiem czy az takie zakrecone Cie interesuja... :)

Edytowane przez Copper
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Last reward świetny tak jak 999 ale obie na 3ds zaliczyłem. Dzięki popatrze na ps store jak zacznie działać co i za ile jest może coś w promocjach da się znaleźć :)

TERAZ W PROMOCJI:

Akiba’s Trip: Undead & Undressed – 84 zł

Angry Birds™ Trilogy – 33 zł

Another World 20th Anniversary Edition – 12,50 zł

Conception II: Children of the Seven Stars – 59 zł

Danganronpa 2: Goodbye Despair – 79 zł

Dead or Alive 5 Plus – 59 zł

Deception IV: Blood Ties – 59 zł

Disgaea 4: A Promise Revisited – 79 zł

Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends Complete Edition – 59 zł

Farming Simulator 14 – 39 zł

FIFA 15 – 79 zł

Football Manager 2014 Classic – 31 zł

Frozen Synapse Prime – 29 zł

Hyperdimension Neptunia Re;Birth – 63 zł

Mind=0 – 63 zł

Monster Monpiece – 42 zł

MotoGP 14 – 59 zł

Murasaki Baby – 25 zł

MXGP The Official Motocross Videogame – 59 zł

Natural Doctrine – 79 zł

Putty Squad – 29 zł

Race the Sun – 18,75 zł

Ratchet & Clank™: Załoga Q – 29 zł

Rayman® Legends – 59 zł

Retro City Rampage: DX – 29 zł

Sonic & All-Stars Racing Transformed™ – 39 zł

Terraria – 18,75 zł

The Amazing Spider-Man – 59 zł

The Walking Dead – 33 zł

The Walking Dead: Season 2 – pierwszy odcinek – 8,25 zł

Warriors Orochi 3 Ultimate – 79 zł

Worms: Revolution Extreme – 33 zł

Ys: Memories of Celceta – 59 zł

 

Wyróżniłem ciekawsze tytuły.

Edytowane przez Zdunek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się między ys a disgaea. Co lepsze fabularnie? Danganropy obie mam. 

To wszystko zależy od tego jaki rodzaj walki lubisz. Ja Disgaea'e grałem i nie podpadła mi pod mój gust (nie mówię, że jest zła! to zdecydowanie jedna z lepszych RPG na Vita). W YS Celceta masz... no cóż zacznijmy od tego że masz 3D, ale (!) to szczegół jak dla mnie warty tylko napomknięcia, nie decydujący o całej grze. Za to co decyduje (IMO) na korzyść YS Celceta to dynamika(!!!) rozgrywki.

 

Więc to tak po krótce ci napiszę, że ja wybrałbym na Twoim miejscu YS Celceta (mimo że pewnie jest krótsza), ale ma w sobie więcej życia.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ArioX
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja zaczalem niedawno disgea3 klimat , swietny humor i ciekawy mnogi system zdecydowanie na plus. Na razie sie nie wypowiem bo to 1 moj kontakt z ta seria i jedyne co mam do porownania to ff tactics. Na pewno warto sciagnac sobie demko i sprawdzic przed kupnem

Odnośnik do komentarza

ja gram w czworke, tez pierwszy kontakt, jak pisalem w temacie - super ale do konca systemu jeszcze nie ogarniam, za duzo tego, co chwile sie nowy sklep otwiera, a jeszcze w senacie trzeba sie udzielac

 

btw. wciagnelo mnie pix the cat - lubie takie autystyczne gierki, retro city rampage po godzince na razie bez szalu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...