Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Na wykonanie Vity nawet tutaj narzekają? xD Jeśli chodzi o jakość wykonania, to PS4/XOne wyglądają przy Vicie jak polonez przy mesiu...

chyba xboxa one nie widziałeś. zasilaczem od kinecta śmiało można komuś rozbić czaszkę. a samą konsolą cała rodzine. jęlsi szukacie wykania to zobaczcie jka ipady są wykonane.

Odnośnik do komentarza

Poyebalo Cie Orzeszek?! Mialem trzy Vity w zyciu, obecnie mam dwie i żadna nie śmie mi zaskrzypić nawet na sekundke. Wykonanie tez jest super, wszystko DZIALA JAK TRZEBA SUPER STANIK. Guziczki nalezycie chodza, wytrzymaly sprzet ktory dobrze sie trzyma w lapach. Moze masz felerny egzemplarz, ale nie mow ze Vita jest zle wykonana bo sie przewracam o wlasna brode jak to czytam :(

Odnośnik do komentarza

Vitamasterrace!

A co do skrzypienia mi również na początku lewy bumper skrzypiał, ale wyczaiłem na necie, że wystarczy lekko poluzować śrubkę przy nim i już wszystko działa okok. W ogóle właśnie mija rok od zakupu mojej Vity, używałem jej przez rok dzień w dzień, nigdy nie wyłączałem, wszystko śmiga jak nóweczka! 

Odnośnik do komentarza

Właśnie kupiłem sobie na Vite:
-OlliOlli (9zł)

-Rollers of the Realm (16zł)

-Tiny Troopers (9zł)

-SENRAN KAGURA Bon Appetit!(25zł)

 

Za wszystko dałem 59zł dzięki łączonym promocją: Allegro mobilny kod rabatowy 10zł + najtańsza aukcje PSN zł + Aktywny Plus + Rabaty wewnętrzne "Zimowe okazje" + Rabat 10% za niedziałającą usługę  :banderas:

Odnośnik do komentarza

Odbijasz piłeczkę fliperami, każda postać to inna piłeczka, np. rycerz jest większy i daje większe obrażenia, mag daje mało obrażenia ale każdy atak regeneruje życie, twój cel to zniszczyć wrogów ew. BOSSA czasami znaleźć przejście czy bronić wieży.

Oprócz przeciwników w których uderzasz są specjalne itemy z np. maną i z bonusami.

Każda z klas ma jedną umiejętność specjalną:

-Złodziejka. (pies) 50% many- przywołanie drugiej kuli która również rani

-Rycerz (tarcza) 60% many- przez pewien czas od aktywacji piłeczka może spaść bez konsekwencji w liczbie żyć

-Mag (wskrzeszenie) 100% many- wskrzesza poległa postać

-Łucznik (nalot) 40% many- 3 małe kulki które dają niewielki damage

Po każdej misji dostajesz exp i złoto, za złoto kupujesz itemy(zbyt dużo wyboru to tu nie ma), a exp. sprawia że postać ma lepsze staty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...