Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Duke to mistrzostwo, idealnie śmiga i pasuje do Vity. Kolejny powrót, aż chce się grać ;). Wcześniej nie miałem okazji zaliczyć tej tony dodatków więc czas nadrobić. Jakość prezentuje się wyśmienicie na tym ekraniku, polecam.

 

The Swapper ciekawy, im dalej tym trudniej, trochę przypomina Vessel.

Odnośnik do komentarza

Marzy mi się doom 1,2 oraz quake 1 i 2 na Vitę <3

O to to. Duke prezentuje się świetnie. Nie widzę problemu żeby inne klasyki zadziałały na Vicie. Te gry działają nawet na pralce. :) Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Tak się właśnie kiedyś zastanawiałem czy złamanie Vity było by jej motorem napędowym czy gwoździem do trumny... Co by nie mówić PSP zyskało dużo na popularności właśnie dzięki szybkiej i łatwej przeróbce. Niby później wiele firm narzekało że przez bardzo wysoki odsetek piractwa nie opłacało się na to gier robić, ale z dzisiejszej perspektywy patrząc na bibliotekę gier na PSP a na PSV to mhmm... no nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś jeszcze ten glitch że w The Swapper gra zawiesza się przy próbie korzystania z teleportu? :frog:

Godzine temu wbilem 100% z tym, ze z poradnikiem, bo inaczej sie nie da oczywiscie. Glitchy zadnych nie napotkalem, ale dosyc czesto wyskakiwal mi blad gry, ktory automatycznie zamykal aplikacje. Czeste auto-savey ratuja sytuacje. Giera na wypasie. Nietuzinkowy klimat.

Odnośnik do komentarza

No ja robię bez poradnika(do wątku głównego), mam tylko tylko rozpiskę gdzie są komputery. 

Czasami mózg mi parował przy tych zagadkach ale grzechem byłoby przejście tej gry z solucją.

Ja mowie tylko o komputerach, które sa pochowane po świecie gry(od l do X), resztę również robiłem sam, chodź nie zupełnie.. 

W jednym zadaniu poprosiłem o pomoc żonkę, ale sie poddała po 10 minutach i musiałem główkować sam. Cały wczorajszy dzień nie mogłem jej rozkminic, wiec dałem na luz. Dziś podszedłem na nowo i rozkminiłem. Czasem tak mam, ze muszę sie z czym przespać, jak mi nie idzie :P Dziś gram do końca i oglądam zakończenie. Mega gierka, jak na Vite. 

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Suikoden powinien byc do ogrania za tydzien. takie info pojawilo sie na PS Blogu w odpowiedzi na jedno z pytan o jego premiere:

 

 

"When is Suikoden planned to come out?
Im looking forward to playing Suikoden, please

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jawad Ashraf 14 January, 2015 @ 3:14 pm 4.1

 

It should be next week. Check back to be certain, however icon_smile.gif"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...