Kupiłem se w Jysku fotel biurowy na promocji. Koniec z garbem przed komputerem i forumkiem. To je życie
Dzisiaj niszczymy mur: http://orteil.dashnet.org/experiments/idlegamemaker/?game=hczBgm6k
„Blizzard Entertainment i Activision Publishing są liderami w rozwoju eSportu. Dzięki naszemu przywództwu, naszym silnym markom, głębokiej historii i doświadczeniu w sportach elektronicznych, a teraz jeszcze dzięki dwóm liderom branży, mamy zamiar jeszcze mocniej zwiększyć nasze wysiłki i jednocześnie upewnić się, że ta dywizja będzie naszym ważnym motorem napędowym dla całego Activision Blizzard.” Powiedział Bobby Kotick. Gabe, pewnie się zesrał ze śmiechu po tym.
Gra na dziś do roboty: http://monolith.greenpixel.ca/
14:22... jeszcze 40 minut i w pizdu na chatę.
Uszanowanko