Naramiennik się nosi na ramionach, napierśnik na piersiach, to napletek na plecach?
Uuuu zatoka piratów wróciła
Piątek na forumku, czy można niżej upaść?
Samochód posiada troche rdzy na tylnim nadkolu ale rudego z imprezy nigdy nie wygonisz xD
Nowy filmik z Kingą na fb PS. O jezuu, ale bym jej pada, by mi gumki starła
Dawajta ofertę playstation cebula, bo na xboxie już wiadomo co będzie. Nie wie z której konsoli w lutym będziemy toczyć bekę
Sama filantropia i arystokracja na tym forum :(
Lubię być pijany o 20 w pon
Oho, znowu konkurs na fb playstation. Pora puszkać jakiś zdjęć w necie i dać jako swoje :cwaniak:
Ciekawe jakie okruchy dostaniemy w lutym w cebulowej ofercie