Allegro już cebuli na kuponach. Dopiero co dawali po 20 zł, a teraz tylko 10 :|
Za 10 minut jadę do Warszawy, jej jak się cieszę. Pojadę pociągiem, potem tramwajem. Wygrywam życie.
Tak bym chciał wejść do "ulubione stronki, aktorki", ale boje się, że jakaś kutanga wyskoczy, a ja jeszcze w pracy :(
Temat o islamizacji tak się rozkręcił, że zaraz dostanie grupowca i zablokują licznik postów :|
Starczy tej pracy na dzisiaj. Bajbaj
Szprotki w oleju elo
Gra ktoś w BF4 na PS4 tera? Jakaś dominacja/tdm cokolwiek?
http://blog.us.playstation.com/2015/01/01/a-holiday-thank-you/#sf6690761 + 5 dni do plusa, za to, że nie działało w święta. Jak było to sorry :D
I już strzelają obesrańcy z petard... Aaa wale tego sylwka, idę spać
Jeszcze tydzien odpoczynku od forumka. Potem znowu się zacznie praca, to będe miał do nadrobienia. Pozdrawiam RandomCebula