Dobre pedzie prowadzą to e3 na twichu
"Powiedziano mi, że jest to doskonały przykład, jaki jest miejsce Polski w nowej gospodarce. To hołd dla talentu i etyki pracy" Obama o Wiedźminie #obamatakidobry
F16 jak fighter i freedom. Co za Bul xD
Na originie do 3 czerwca BF 3 za free a do 16 zombies vs plants
Ciekawe jak Sony odpowie w czerwcu na 2 gry w GwG na xone
Warto brać Wolfensteina na alledrogo w wersji cyfrowej od typów, czy lepiej kupić płytkę i liczyć na odsprzedaż?
Hah, właśnie community podbiło stawkę TI4 w Docie 2 do 6mln $ A gdzie ten esport na konsolach? :)
Wolfenstein new order na steamie za 17.99 ojro, czyli koło 90 zł. A na konsole? zapewne 240 wg. oficjalnej ceny na gre single player xD
*INFROMACJA* Dzisiaj na steamie przez 24h jest RED ORCHESTRA 2 za free, tzn. dodajesz do biblioteki i masz już na stałe. *DZIĘKUJE ZA UWAGĘ*