Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Andżej

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Andżej

  1. czemu oni wzieli tego youtubera pod glos kiryu ? internety mowia, ze sie grac z ang dubem nie da przez to
  2. Andżej odpowiedział(a) na ASX temat w Xbox Series X|S
    pier do lnalem tym po okolo 25 godzinach, zrobilem troche pobocznych, frakcyjne, troche "eksploracji" i glownej mi sie juz nie chcialo ruszac najslabsza gra bethesdy jaka pamietam, nie liczac fiuta76. takie max 7 na 10. ale to ku rwa max. tylko ze teraz tam wygrali xbox goty na golden joystick awards i szachista sie bedzie sr.al przez nastepne 5 jaki to nie byl sukces szczerze mowiac to nie czekam juz nawet na skarjima dwa, po tym, co oni soba reprezentuja obecnie. a co do kombinezonu mantisa to tez go jakis czas mialem poki nie znalazlem czegos lepszego i za kazdym razem jak wchodzilem w menusy to mialem ochote gre z dysku wy jebac, tak to ch ujowo wygladala. nawet moja mi powiedziala "dalej ta mrowka biegasz ? "
  3. Chyba wiem, czemu 7 mi tak weszla, a od reszty sie odbijalem ten kto projektowal target lock do gaiden jak i do poprzedniczek z ktorymi mialem stycznosc, to powinien byc wybatorzony xd.
  4. slyszalem o serii yakuza sporo, robilem pare podejsc yakuza 0, potem lost judgement ale jakos po 2 -3 godzinach sie odbijalem od tego no ale sprobowalem ponownie z like a dragon i nie umiem sie od tego ku restwa odkleic. skoncze, to lece judgementy i znowu yakuze 0 bo na redditach pisza ze to jedna z najlepszych gier ever, nie tylko w serii.
  5. jak nie dodadza crouch runningu jak w peace walkerze albo mgs4 to ich wezme i za ye bie xd
  6. Andżej odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    o co tu chodzi ? bo widze ze dobre oceny, hajp it a nie mam w co grac. a pamietam ze pierwszego spajdermena to wy yebalem z dysku po 30 minutach i troche sie cykam.
  7. tam chyba byla jakas grupa ludzi w pl dla ktorych brak polskich napisow to powazny problem, bo oni chca odpoczac po ciezkiej pracy czy cus takiego i tu jest polska, tu sie mowi po polsku i tu sie pije. i skoro angole maja to czemu oni nie.
  8. Andżej odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    ktos kto gral w early acces moze to porownac do divinity original sin 2 ? no i to wychodzi na ps5, tak ? divinity bylo wyyebane
  9. Andżej odpowiedział(a) na ASX temat w Xbox Series X|S
    wyglada jak mod do fallouta 4 z nexusa.
  10. Andżej odpowiedział(a) na 20inchDT temat w Xbox Series X|S
    mi ten dodatek death of the outsider z jakiegos powodu strasznie kijowo smiga na xsx.
  11. Andżej odpowiedział(a) na 20inchDT temat w Xbox Series X|S
    no ja tez zelde zostawilem po jakichs 8 godzinach. nie chcialo mi sie zwyczajnie w to grac. a jak ktos lubi arkane, immersive simy itd to na redfall sie czekalo jednak i dupy dali. zeby sobie oslodzic ten cios w plecy to musialem human revolution sobie odpalic.
  12. Andżej odpowiedział(a) na 20inchDT temat w Xbox Series X|S
    oni to beda naprawiac, jakis roadmap, kleczenie na grochu czy moving on ?
  13. Andżej odpowiedział(a) na ASX temat w Xbox Series X|S
    ja to sie boje, ze starfield na premiere bedzie rozpie.rdolony jak popieluszko w bagazniku i gra bedzie grywalna dopiero po roku od premiery. przeciez juz na tych gameplayach widac, ze to ledwo chodzi a pewnie bylo puszczane na kompie z zeta reticuli. zreszta ja nie wiem, gdzie ci ludzie z majkrosoftu maja banie, daliby new vegas zeby zrimejkowac obsidianowi, dwie palety dolarow, ue5 i czas nieokreslony i wygrywaja branze.
  14. Andżej odpowiedział(a) na Sylvan Wielki temat w PS5
    no pierwszy madry. chiny to nie jest normalny kraj. to bedzie co najwyzej chinski malware do forsowania mailow z konsoli w postaci sredniego souls like.
  15. Andżej odpowiedział(a) na Figuś temat w CD Projekt Red
    ciekawe, co on mialby tam robic. do scenariusza nie jest potrzebny, bo redzi pokazali nie raz, ze potrafia byc topka gamingu w tej kwestii. pewnie przyjechal po czek na MILION ZLOTY za namaszczenie produkcji swoim nazwiskiem.
  16. Andżej odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    wiecie, ze jakies pol roku temu caly skrypt dialogowy wyciekl z phantom liberty ? wczoraj sie na to natknalem. co ci redzi to ja nie. jak ktos chce fabule z dodatku to pm
  17. Andżej odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    ja nie wiem co ten capcom z voice actorami, co nowa czesc to nowi aktorzy (tam chyba sie tylko lolek obstal, ten sam co w re2 remake, papadupulos czy jak mu tam) najgorzej jak uslyszalem agenta smitha i ze to juz nie dc douglas.
  18. Andżej odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    w ogole redesign wyspy jaki do yebali, niesamowita jest. a verdugo to klasyk. zamrozic i rakieta xD
  19. Andżej odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    no chatka tez mnie wy yebala do zera, a gralem na standard i hoardowalem wszystkie zapasy. dla mnie poki co mega kozak. a ktos wie do kiedy ta mapa z de luxe dziala ? bo sie nie zorientowalem, jestem po chatce i nie kupilem zadnej nowej mapy, nie wiem, czy czegos nie przegapilem
  20. Andżej odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    a jaka ty progresje robiles ? i jak wypadaja statystyki w porownaniu do orginalu, podobnie ? i czy jest jakas Assault rifle, tej kategorii nie bylo w re4.
  21. Andżej odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    riot ma mniejszy spread i jest dobry zeby walic hedenshouldersy. i moc ma tez wieksza na kazdy level chyba o 2. ale sluszna uwaga, roznice sa male a kasy mozna przyszczedzic zostawiajac przy zwyklym szotgunie. tmp faktycznie jesli chodzi o dps jest dobry, ale na professionalu amunicje wpyerdala za szybko ( chyba ze ktos amunicje regeneruje na zasadzie upgradu magazynku) . nawet nie jest za dobry na strat head shot - kick - knife. tutaj niepodwazalnym zwyciezca jest red9, najlepszy ammo saver na pro. raz czy 2 robilem runy z tmp zamiast red9 i chyba gorzej mi sie gralo niz z redem. a tej pierwszej snajperki to nie wiem czy kiedykolwiek uzylem xd. ja chyba bede robil gun progression taki : handgun - red9, shotgun - striker (tutaj chyba faktycznie pomine tego riota, tak z ciekawosci) semi auto no i broken (tutaj no contest, jest za darmo no i max upgrade byl mocarny) oczywiscie zakladajac ze balans i statystyki sa takie same w rimejku jak w orginale stad moje pytanie to Whiskera ciekawe, jakie beda bonusowe bronie, chicago typewriter w orginale w sumie psul rozgrywke, mozna go bylo kupic juz na poczatku new game plus (jak sie skonczylo separate ways i pozbieralo troche skarbow w pierszym runie) i kazda inna bron w tym momencie jest niepotrzeba. Jak w przyszlosci bedzie chicago, to powinni go zrobic jako zwykla bron, ktora trzeba ulepszac, ale nie dawac mu infinite ammo. w sumie tak samo bylo w revelations 2. bron ponadprzecietna ale nie przegieta ze psula gre na starcie bo miala infinity ammo mi to sie marzy bron typu lever action, jak medicine stick z NV albo hunting rifle z remnantsow. IMO najlepszy typ giwer w grach pod katem funu.
  22. Andżej odpowiedział(a) na Homelander temat w Switch
    pare dni temu mialem krotkie l4, nudzilo mi sie to kupilem na switcha ten remaster gry, o ktorej slyszlaem chyba juz od 20 lat ze genialna, chcialem sprawdzic, co w niej takiego fantastycznego, wreszcie przezyc z tym kultowym tytulem swoje pierwsze chwile, narodzic sie na nowo jako gracz itd. wy.j.ebalem po 15 minutach.
  23. Andżej odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Whisker jedynie sluszna progresja broni tak jak w og 2005 ? pistolet to poczatkujacy - potem red9 zwykly szotgun - riot gun - striker snajperka odrazu semi auto tmp nikogo CZY POZMIENIALI
  24. Andżej odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    nie no remake tego genialnego coopa musi byc. ile takich fajnych coopow jest teraz ? tego trzeba, jak wody. nie wspominam juz o tym ze to byl genialny couch.
  25. co to jest ten gears up, jezu, nie wiedzialem ze takie rodzyny w czelusciach tematu nintendo sa, no diamentowe kruki xd wariata wczesniej gdzies tam widzialem na forum, a teraz wchodze do tematu o zeldzie a tutaj PRAWDZIWY BOSS.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.