Mejm 4 godziny temu4 godz. Jaki film na taka upalna pogode? Mejm 4 godziny temu4 godz. Oczywiscie Predator 2. Zwyrodnialec 4 godziny temu4 godz. Fargo Słupek 4 godziny temu4 godz. Gorączka, Upadek Figaro 3 godziny temu3 godz. 12 gniewnych ludzi. Rtooj 3 godziny temu3 godz. Może mały performance na poprawę humorku i podniesienie IQ?https://x.com/ZaPLMundurem/status/2070764918169551283/video/1 mugen 2 godziny temu2 godz. Bogowie muszą być szaleni Mejm 1 godzinę temu1 godz. W niektorych miejscach bez sensu ale i tak niezle jak na 30letniego rezysera majacego zrobic kontynuacje dziela jakim byla jedynka. 1 i 2 OG do wiecznego odtwarzania, reszta to jak poleci na polsacie w jakies swieta.
Rtooj 3 godziny temu3 godz. Może mały performance na poprawę humorku i podniesienie IQ?https://x.com/ZaPLMundurem/status/2070764918169551283/video/1
Mejm 1 godzinę temu1 godz. W niektorych miejscach bez sensu ale i tak niezle jak na 30letniego rezysera majacego zrobic kontynuacje dziela jakim byla jedynka. 1 i 2 OG do wiecznego odtwarzania, reszta to jak poleci na polsacie w jakies swieta.
Mejm
Oczywiscie Predator 2.
Zwyrodnialec
Fargo
Słupek
Gorączka, Upadek
Figaro
12 gniewnych ludzi.
Rtooj
Może mały performance na poprawę humorku i podniesienie IQ?
https://x.com/ZaPLMundurem/status/2070764918169551283/video/1
mugen
Bogowie muszą być szaleni
Mejm
W niektorych miejscach bez sensu ale i tak niezle jak na 30letniego rezysera majacego zrobic kontynuacje dziela jakim byla jedynka. 1 i 2 OG do wiecznego odtwarzania, reszta to jak poleci na polsacie w jakies swieta.