Jump to content

Rtooj

Użytkownicy
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  muzyka

Recent Profile Visitors

75 profile views
 1. Rtooj

  DualSense

  Zamiast czarnego mogliby zrobić turkusowy, dobrze by wyglądały razem. Czarny wygląda jak dopełnienie polystation 5.
 2. Jak ktoś nie grał w FFVII remake to w czerwcu będzie miał duży "problem" z czasem na Ratcheta.
 3. To co się dzieje w tym video z Game Informera jest niemożliwe. Nie pamiętam kiedy gracze mieli tak dobrze jak w tym roku.
 4. Rtooj

  Returnal

  A te stworki i inne rzeczy robicie na 100%? Chodzi o informacje w menu.
 5. Rtooj

  Returnal

  Nie, R2 to tylko strzelanie, zero-jedynkowe. Też się cieszę że nie ma poziomów trudności, wtedy większość pierwsze co by robiła to je zmieniała. A tak jest uczucie że wszyscy z tym samym walczyli ;]
 6. Rtooj

  Returnal

  W którym? Ten za wrotami z robakiem? Po prostu wystarczy pobuszować w odnogach do momentu wkraczania do tych lokacji, łatwo je poznać.
 7. Rtooj

  Returnal

  No ale w 5-tym masz sklepik, i niby można tylko po to tam iść ale nagle się okazuje że brakuje jeszcze 56 monet, no to w pokoju obok pewnie są. Nagle się okazuje że w kolejnym są tylko laserki, więc czemu nie, no i tak się kończyło u mnie omijanie piątego biomu
 8. Rtooj

  Returnal

  Ta gra jest bardzo trudna więc nie miej do siebie pretensji. Dodatkowo jest losowanie i to że ktoś inny przeleciał na luzie to nie znaczy że to normalne. Ale im więcej będziesz grał tym bardziej będziesz znał zachowanie przeciwnika. Vide taki gość z mieczem, na początku zawsze mnie uderzał, później już było wiadomo że trzeba odczekać aż ta smuga chwile przy Tobie będzie i wtedy szybki odskok. 3 boss to przede wszystkim skakanie z platformy na platformę, i miej 1-2 dodatkowe życia.
 9. Rtooj

  Returnal

  Ja dzisiaj miałem pierwszą zawiechę, trochę smutno, godzina gry stracona, ale zawsze coś tam się jednak odkryło. Czasami bronie mają pewne zdolności z kłódką, rozumiem że używanie ich odblokowuje te zdolności, więc zawsze jakieś dodatkowe osiągnięcia mimo zgonu. Zamówiłem dzisiaj nawet residenta 8 w sklepie, prawie po niego jechałem, ale stwierdziłem że to bez sensu, returnal zasługuje na spokojne rozebranie go na części pierwsze.
 10. Rtooj

  DualSense

  Switch może leżeć w docku cały czas a dual sense nie? Bez przesady.
 11. Rtooj

  Returnal

  Nie lubię typa, ale wiedziałem że jak będzie w to grać to będę cieszył michę gdybym miał obstawiać to nie dojdzie do pustyni, może to i lepiej dla jego zdrowia. Zachwycił mnie gdy dostał item - kula translokacyjna i nawet nie doczytał tlyko wcisnął L1 śmierć w oka mngnieniu.
 12. Napisałeś że kilkanaście razy wgrywałeś save'y by przejść dane lokacje bez uszczerbku i strat, myślę że tutaj jest ta prawdziwa trudność gry której się pozbyłeś. Gdybyś tam zgodnie z zamysłem gry tracił amunicję i apteczki to później gra by Ci wynagrodziła to większa ilością, u Ciebie dołożyła do już pełnego plecaka i nastąpił przesyt. Pamiętam że w re 2 Remake gdyby chciało się powtarzać każde pokoje to też pewnie nie wiedziałbym gdzie zostawiać naboje i roślinki. Chyba ze gra potrafi rozpoznać że ktoś robi Load Game wiele razy.
 13. Rtooj

  Returnal

  A to zależy od biomu, w niektórych trzeba pakować biom/-my wcześniej z powodu bossa, a czasami z powodu sieczki przed bossem. Każdy boss jest od drugiego coraz prostszy więc głównie chodzi o przeżycie przed i po nim. Dodatkowe życia bardziej chyba służą jako psychiczne wsparcie, gracz wie że moze pozwolić sobie na odważne akcje i totalną ofensywę co kończy się że nawet nie trzeba ich używać ;] Ważne to te półtora paska energii, dobra broń, i parę artefaktów i robali. Pamiętam że jak latałem przed 6 biomie po piątym to zamiast się wycofać miałem ten głupi nawyk "jeszcze jeden po
 14. Rtooj

  Returnal

  Obok komputera na statku nowe drzwi są otwarte.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.