Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

II KoBik II

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez II KoBik II

  1. II KoBik II odpowiedział(a) na bomberman temat w SpartakuS
    Nie wiem jak to jest ale z wiekszymi od xm na silce jest beka i wporzo atmosfera a tutaj jakies bzdety wychodza. Dobra, ja juz od tego podejscia rowniez odchodze. Andzej afera z ojro?
  2. II KoBik II odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Pierwszy sernik na zimno. Smak bomba. Spód z masla orzechowego. Dzis proba sernika na cieplo.
  3. II KoBik II odpowiedział(a) na bomberman temat w SpartakuS
    Ojej pmki wypluwasz? xD widze ze dalej pizda spuchnieta. Ja koncze z Toba ten temat, jak juz bedziesz wychodzil to zamknij drzwi za soba. :*
  4. II KoBik II odpowiedział(a) na bomberman temat w SpartakuS
    Milo ze ruchasz trupy. Teraz to juz kompletne combo xD ty spyerdolino.
  5. II KoBik II odpowiedział(a) na bomberman temat w SpartakuS
    No czyli ruchasz szlaufy. Dobre kombo - klata jak u pirata, gra w Mario i inne pedalstwo z N. Juz chyba lepiej wypada w tym Wujaszek.
  6. II KoBik II odpowiedział(a) na bomberman temat w SpartakuS
    Dlatego yebac golenie na klacie jak ma sie stala partnerke a nie lapie syfy z okolicznych ruchawic. No ale kazdy ma swoje priorytety.
  7. II KoBik II odpowiedział(a) na Andżej temat w SpartakuS
    Wygodniej do geby. Ale ogolnie powinne byc bezsmakowe kretki jak klasyczne mono. Skoncze japko i wrzuce HCL ponoc warto sprawdzic.
  8. II KoBik II odpowiedział(a) na Andżej temat w SpartakuS
    Miarke krety do geby i popic. Jest lepiej.
  9. II KoBik II odpowiedział(a) na bomberman temat w SpartakuS
    "Nie mam genow, jestem pisda" ale to slabe.
  10. II KoBik II odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Mama mogla cie dobic lepiej.
  11. II KoBik II odpowiedział(a) na bomberman temat w SpartakuS
    Na pewno troling. Jak dorosly facet moze nie miec wlosow na klacie? xD wyyebany jak niemowlak z zerowym tesciem.
  12. II KoBik II odpowiedział(a) na bomberman temat w SpartakuS
    Naturale. Gurwa tak jakby to zarcie bylo naturalne. A nie jest. Bo wszystko osrane chemia wiec kazdy z nas to sterydowiec. Juz nie wspominajac o tym czym faszeruja te biedne kurczaczki. ;(
  13. II KoBik II odpowiedział(a) na bomberman temat w SpartakuS
    Raz bylem na wycince ale bez wiedzy i popalilem mieso ale krata na brzuchu byla. Porobil mnie Lipo6 od Nutrex. Jedyny spalacz jaki sprobowalem ale wart uwagi.
  14. II KoBik II odpowiedział(a) na bomberman temat w SpartakuS
    Kabi objetosc niestety zawsze pojdzie w dol. Ale nagurwiasz dalej
  15. II KoBik II odpowiedział(a) na psx18 temat w Hardware
    Czyli co do pobierania plikow lipa? Podkreslam ze nic wiecej nie jest potrzebne.
  16. II KoBik II odpowiedział(a) na psx18 temat w Hardware
    Podepne bo szoda temat zakladac. Czy to http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6207057563jest cos warte? Chodzi mi jedynie o mozliwosc pobierania z zatoki? Bo tylko do tego byloby mi to potrzebne.
  17. II KoBik II odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Ale to jest rafinowany czyli huyowy.
  18. II KoBik II odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Maslo klarowane i olej kokosowy nie rafinowany.
  19. Wez tego mlodego i zlam mu reke pozniej wyspiewa reszte. Proste i skuteczne.
  20. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Dla wlasnego podworka styka mi micha i regularna frajda z pompowania. On robi kase na tej zajefajnej sylwetce.
  21. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Obrzydliwe skarwysyny. Dlatego tylko natural chocby huy na huyu stanal.
  22. II KoBik II odpowiedział(a) na Yano temat w PS4
    Aha no to luz. Dzieki za info
  23. II KoBik II odpowiedział(a) na Yano temat w PS4
    Yhm ale to on u siebie nie musi nic robic? Czy moze tez moje konto ustawic jako podstawowe?
  24. II KoBik II odpowiedział(a) na Yano temat w PS4
    Kumpel udostepnil mi swoje konto. Pobralem z niego Fife ale nie moge grac na swoim profilu. Co trzeba zrobic?

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.