Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

II KoBik II

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez II KoBik II

  1. II KoBik II odpowiedział(a) na jaszczoor temat w Mobile
    ostatnie co bym brał to coś z Lumii. Serio, oszczędź sobie wkurfu na przyszłość. Dociśnij do kabzy i weź coś bardziej topowego.
  2. W sumie nie zerknąłem na licznik ale w tej chwili tak reasumując bo nie grałem jedynie w Rouge i te z Vity - to najgorsza część jeśli chodzi o historię i bohatera. Długość gry i atrakcje w misjach zanotowały spadki poziomu z jedynki. Nadal AC z trylogią z Ezio nie mają sobie równych. Florencja, Wenecja i Rzym dalej gniecie Paryż, który mimo że piękny, dopakowany w detale nie zrobił mi jak ww tytuł. Czekam na Londyn.
  3. II KoBik II odpowiedział(a) na easye temat w Subforum FIFY
    Nie ma balansu w ogóle. Jak bierzesz 5* zespół to trafiasz albo na Real albo na Real. W 99% przypadków. Mowa o sezonach gdzie to jedyny tryb który lubię jako online. Fifa 09, najlepsza imo i PES 6 gdzie miałem pełną kontrolę grając Juve które było tak daremne, że najszybszym zawodnikiem był chyba Camoranesi i dało się grać przeciwko takim cyborgom jak Adriano. Bo chłopki robiły to co chciałem, inna sprawa - że płynny mecz trafiał się 1 na 10.
  4. II KoBik II odpowiedział(a) na jaszczoor temat w Mobile
    Testuję Z2 do oporu, zobaczymy czy będzie mulenie. Jak nie zapomnisz to daj znać na PW i się przypomnij bo jak na razie od miesiąca kosa niesamowita. Nie wspominam o za(pipi)istym walkmanie i słuchawkach w zestawie.
  5. Skonczone z przerwa bo patcze na paczach. Nakrotszy z Asasynow i pod tym wzgledem jestem zawiedziony.
  6. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Ja nie wytrzymalem spadkow animacji.
  7. II KoBik II odpowiedział(a) na easye temat w Subforum FIFY
    Polac mu.
  8. II KoBik II odpowiedział(a) na jaszczoor temat w Mobile
    Ze sie rozgladacie za takimi nolnejmami i to za tyle kasy..
  9. II KoBik II odpowiedział(a) na Karas temat w Kącik Wyścigowy
    Poczatek wyglada jak nfs. Ale jest masa roznych wyscigow i klas. Na nude nie mozna narzekac. Gierka skupia sie na autach. W sensie przerywniki filmowe (boskie) i cala otoczka. O wiele wieksza immersje czuje niz w Horizon. Bierz bo warto, a player jutuberow nie sluchaj.
  10. II KoBik II odpowiedział(a) na Karas temat w Kącik Wyścigowy
    Jak ktos luboli klimaty starych Undergroundow i fast furious to bedzie w 7 niebie. Kozak gierka.
  11. II KoBik II odpowiedział(a) na jaszczoor temat w Mobile
    Doloz 3, 2 stowki i bierz Xperie Z2. Kosa telefon.
  12. Slicznie. Bugi w patchu do spaczowania. Trzeba dzis pobrac 40GB latki na One bo Ubi sie pomylilo. Hi Hi.
  13. No zabki widoczne jak cholera, kibice to packa ale online jest stabilny baaardzo w porownaniu fo Fify. Ogolnie PES broni sie jeszcze gameplayem bo oprawa to kpina a nie nextgen. O licencjach celowo nie wspominam bo to jest zalosne. ManU :] i serie B z czapy. No serio? W tych czasach?
  14. Zasysa mi patcha 2GB do Pesa. 5min i po krzyku. Takie info jakby co.
  15. II KoBik II odpowiedział(a) na ofsajd temat w Forza Motorsport
    Znaczy bedzie na polskim rynku? Czy usa? Jesli tak to jaka zdrapke zakupic? W zlotych czy zielonych?
  16. II KoBik II odpowiedział(a) na ofsajd temat w Forza Motorsport
    Wiem. Dlatego odstawiam Fifke bo znow tracilem przy niej czas
  17. II KoBik II odpowiedział(a) na ofsajd temat w Forza Motorsport
    A ja tam dopiero 30L a tu taki strzal w pysk. Wyglada to to zacnie.
  18. Ale w Splintetku pierwsze skrzypce.
  19. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Xbox One
    Podobnie. Dla Ryse to gralem dla filmikow ale sa giery ktore nie pasuja to je olewam.
  20. II KoBik II odpowiedział(a) na easye temat w Subforum FIFY
    Miara się przelała. Czara goryczy i mojego skilla osiągnęła szczyt. Gra poleciała z dysku, mogę ją komuś sprzedać? w sensie normalny oryginalny klucz?
  21. II KoBik II odpowiedział(a) na Yano temat w PS4
    Nie, to kradziez. Zglaszam to na policje.
  22. II KoBik II odpowiedział(a) na easye temat w Subforum FIFY
    Dziś to już pokaz mojej żenady odnośnie online. Spadłem właśnie z 5 ligi z hukiem. Ale (pipi) jakim to ręce mi opadły. Chyba zacznę grać pół gwiazdkowym ścierwem, może coś wygram. Przeniosłem się na Arsenal, dwa mecze i w pisde, no to Lyon, też wpisde totalnie. Jestem zbyt daremny a ostatnio w nic mi się nie chce grać tylko gram po sieci w oba gówna tej generacji. :f Porady dla totalnego nooba? nazywajmy sprawy po imieniu.
  23. II KoBik II odpowiedział(a) na MBeniek temat w PS4
    Sonyklapy i tak znajda wytlumaczenie.
  24. Archeolog internetow.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.