II KoBik II
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: GTA VI
Treść opublikowana przez II KoBik II
-
FIFA 15
Mnie już masa rzeczy irytuje, zwłaszcza po ograniu dema PES nie wiem co jest grane. ale realizm w Fifie to obce słowo, animacja grajków również - tak rwanych przeskoków już dawno nie widziałem. To nawet żona stwierdziła, po oglądaniu obu tytułów, że to PES jest o wiele bardziej realistyczny. Wszystko było w porządku do ogrania dema od Konami. Serio, nie będzie full licencji ale jaką frajdę daję PES a Fifa to dwie różne bajki. Fifę nadal będę cisnął aż do 2016 ale raczej tryby offline bo na online szkoda mojego cennego czasu. To co tam się wyprawia, a dopiero jestem w 7 lidze, przechodzi ludzkie pojęcie. Zresztą co tu pisać, powyższe posty potwierdzają jedynie debilizm dzieci z adhd, z którymi się gra. Jeśli przegrywam 3:1 i wygrywam 5:1 to gość wychodzi z meczu, jeśli prowadzi jest ok, jeśli ja zaczynam prowadzić to wychodzą jak ostatnie piz@y. Granie na czas, oszukiwanie połączeń sieciowych, lagują, zwalniają, pauzują. Żenada.
-
PES 2015
podobnie po pierwszych zachwytach nad Fifa przeszlo mi po zagraniu w demo PESa gdyby nie ono to gralbtm w Fife a tak.. Odliczam do 17 listopada. To bedzie dluuuugie czekanie
- Fotki
-
FIFA 15
Mam za sobą kolo 30 męczy online i nadal wkurza pływanie z pod jednej do drugiej bramki, gdzie statystyka na koniec meczu to 40 strzałów dla jednej drużyny. Nadal jest za szybko i zbyt gumowato. Sa achy i ochy ale sam gameplay siedzi w pastgenach od fify 08. Nie mecze i nie stekam ale wiem, ze więcej czasu jednak zabawie z Pesem w tym roku.
-
PES 2015
Konami w końcu zrobiło coś na co czekałem od PES 6. Grywalność. Demo przebija fulla Fify znaczy muszę grać w Fifę bo gdzie tam połowa listopada, ale cieszy powrót - Ci którzy twierdzą, że jest ciulaty, cóż - pewnie nadrabiają tym, że nie mają skilla.
-
PES 2015
Dla mnie bomba - wszystko co ciulowe z 14 zostało wyeliminowane. Czekam bo tylko tutaj jest LM
-
FIFA 15
No kapa jest. Najlepsza siata była w World League Soccer bodaj z 98' no i PES 08 czy 09. w Fifie chyba zawsze jest w tym temacie bardzo średnio, stąd może nie ma takiego powera po bramce jak choćby w PESach/
-
FIFA 15
Widziałem podobne kwiaty w demie na najwyższym poziomie - jakkolwiek bym nie zatrzymał typa w w polu karnym i tak CPU strzela tyłem do bramki w jakiejś fikuśnej nie realistycznej animacji :confused:
- Forza Horizon 2
-
XBOX LIVE ROXX! :)
Tylko online - pełnoprawny GOLD dostajesz tylko po wykupieniu 1 miesiąca i wzwyż.
-
PES 2015
Daje radę PESik - choć nie jest to Fifa z jej detalami i smaczkami. Proponuję zrobić fuzję EA z Konami - i trzodzić kasę jedną siłą. To byłoby marzenie. A PESa wezmę bo jest tutaj Liga Mistrzów a tego baaaardzo brakuje w Fifie. demo 14 cięło strasznie - tu jest wszystko ultra płynnie I po ograniu kilku meczyków chyba dam im znowu szansę.
-
Forza Horizon 2
- PES 2015
Albo masz Xbox ONE i dema ściągasz od godziny 8:00 albo i wcześniej - tak samo miałem z Fifą- PES 2015
Leci demko - obym się miło rozczarował.- Forza Horizon 2
- Xbox One: komentarze i inne rozmowy
łączę się w bulu z Toba Mazz.- Xbox One: komentarze i inne rozmowy
Ktoś jeszcze potrzebuje tych redaktorzyn do czegokolwiek? widzę trailery, gameplaye i ide do sklepu po swoją kopię/nie idę.- FIFA 15
Dokładnie, czasem widać, że handi jest okrutny, ale cóż - właśnie znów pograłem w demko i czekam jeszcze bardziej na fulla.- FIFA 15
Oficjalna jest w czwartek. Z Fifką zawsze tak było Ja muszę się uzbroić w cierpliwość właśnie do czwartku bo kupiłem po taniości kod cyfrowy bo dla mnie bezsensu wywalać kasę na pudełko w tym gatunku gier. a doczekać się już nie mogę, podobnie aby zasiąść choć na chwilę do demka PESa.- FIFA 15
Bo tylko jedyna słuszna konsola nie ma z tym problemu.- PES 2015
to wyjdzie na to ze bede do przodu o jakies 2 i pol stowy. Dzieki Konami, jestescie super ale w latach 98-2005- FIFA 15
To juz przed premiera można grac online?- PES 2015
to mi sytknie, byle miec fun z gry.- FIFA 15
a ja coraz bardziej widze przeskoki i zrywy animacji pilkarzy na replayach. Postacie momentami albo nawet czesciej wydaja sie byc nie naturalni. Pewnie dlatego ze animacja jest liczona w czasie rzeczywistym a nie z gory ustalona. Niby lepiej ale widac zombikowatosc grajkow. Nie wiem czy kapujecie o co mi chodzi.- FIFA 15
po dziesiatkach meczy moge stwierdzic ze singiel nadal bedzie ssal i bedzie brylowal online jak to w Fife zreszta. - PES 2015