Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

II KoBik II

Senior Member

Treść opublikowana przez II KoBik II

  1. II KoBik II odpowiedział(a) na SzczurekPB temat w PS4
    Dobra proba. Licze ze wylapiesz warna na pysk bo nawet nie jestes śmieszny choc przyznaje, starasz sie mocno.
  2. II KoBik II odpowiedział(a) na SzczurekPB temat w PS4
    No minusiki to takie dopelnienie swojego idiotyzmu. Trzeba miec zdanue takie samo, nie moze byc inne. Ja początkowo zachwycony, po 8h znuzylo mnie bieganie po mapce, fabula nie wkreca. To nie gra dla mnie.
  3. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Seriale
    Ficuś polecam Ozark, naprawde fajny. Dopiero odkrylem. Dopiero teraz. Czaisz? 3 epki na razie ale konkret. Spodoba ci sie.
  4. II KoBik II odpowiedział(a) na Desser temat w Klub Smakosza
    W zamrazarce, naprzeciw produktow z nabialem. Zazwyczaj.
  5. Chyba z polowy strzelal, znaczy podawal.
  6. Zapyerdala az miło.
  7. II KoBik II odpowiedział(a) na stabik temat w SpartakuS
    Desperat. Graże juz musi ruchac. Suchoklates xD
  8. II KoBik II odpowiedział(a) na Desser temat w Klub Smakosza
    Nie. Red spoko gosc.
  9. Łącze z tybetu to tak jest.
  10. II KoBik II odpowiedział(a) na stabik temat w SpartakuS
    In your face
  11. II KoBik II odpowiedział(a) na Desser temat w Klub Smakosza
    Red najlepszy xDdd mistrz.
  12. II KoBik II odpowiedział(a) na Desser temat w Klub Smakosza
    No taka mam zasade. Ze ktos prymitywnie mnie zaczepia to spuszczam jad tak samo. Pozdro sportowy swirze.
  13. II KoBik II odpowiedział(a) na Desser temat w Klub Smakosza
    Moze twoja stara, kto wie.
  14. II KoBik II odpowiedział(a) na Desser temat w Klub Smakosza
    A to spoko. Dwa ulance to malo istotne.
  15. II KoBik II odpowiedział(a) na Desser temat w Klub Smakosza
    A jestem w spartakusie? Nie moja wina ze wygladam lepiej od 90% tego grupowca bez uber rangi :)
  16. II KoBik II odpowiedział(a) na Desser temat w Klub Smakosza
    Ale zamknij ryj tak? Ewentualnie ic sie brandzluj z brokulem.
  17. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Jutro odwiedzam :)
  18. II KoBik II odpowiedział(a) na stabik temat w SpartakuS
    Chyba pajacyki qurwa.
  19. II KoBik II odpowiedział(a) na PiPoLiNiO temat w Subforum FIFY
    :[
  20. II KoBik II odpowiedział(a) na PiPoLiNiO temat w Subforum FIFY
    Aha. Hahahaha popłakałem sie ze smiechu. Ty to jestes Bartuś. Fajnie ze jestes na forumku. To taki klimacik dodaje, mmm cudnie. Zuch chlopak. Masz plusik :*
  21. II KoBik II odpowiedział(a) na PiPoLiNiO temat w Subforum FIFY
    Fajnie by bylo zagrac z cpu 1vs1 ale jest tylko online, betonie. Nawet nie wiesz co plusujesz. Czysty jemnioł warzywny.
  22. II KoBik II odpowiedział(a) na bomberman temat w SpartakuS
    Te ale idzcie do boksow bo ja chce tu ogladac panow w masle.
  23. Ustawianie bramkarzem.. Co za bezsens. To jaki wtedy jest sens rzutu wolnego? Skoro typ wylapie i tak na stowe? A same wolne to mialem 4 na 20 meczy.
  24. Nie wiem. Nie gralem za duzo po PES6 w kolejne czesci bo byly huyowe.
  25. Dobry koment do za(pipi)istej brameczki zawsze spoko. :)

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.