Jump to content

Roger

Zg(Red.)
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Roger last won the day on February 13

Roger had the most liked content!

Community Reputation

296 Wybraniec

About Roger

 • Birthday 09/23/1982

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.nipponsanctuary.ovh.org
 • ICQ:
  0
 • GG:
  8784212

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • PSN ID:
  rogero777

Recent Profile Visitors

2155 profile views
 1. RELACJA NA ŻYWO/BREAKING NEWS: Ściera - słuchaj, bo mam już 9 tysięcy znaków, co robimy?
 2. I jeszcze naklejki ze Ścierą na konsole dla każdego prenumeratora
 3. Już nieaktualne. Cytując Ścierę - "Napisałem już 3000 znaków. Mam pisać dalej, zmieścisz?" Gdyby każdy mnie tak pytał czy nie za dużo znaków, to moja praca z korektą byłaby piękna. Zazwyczaj jest jednak - napisz na 4000 znaków. Dostaję 6000 i informację w stylu - "jakoś wciśnijcie z Romkiem". Ale Ściera był po drugiej stronie barykady i jako jeden z niewielu rozumie ten ból
 4. Dzięki za odzew w takim razie zbieram materiały.
 5. Jak już tu jesteście to szybka sonda - dotarłem do kilku osób związanych ze starymi magazynami. Mógłbym naświetlić aferę z PSX Fan i plagiatu opisów czy kulisy działania oficjalnego magazynu PlayStation z czarnymi demkami. Mam jeszcze kilka tego typu dziennikarsko-śledczych tematów - czy kogoś jeszcze by to interesowało czy to już trupy w szafie i #nikogo?
 6. Tu masz rację, ale znając komoda nie chciał nikogo obrazić a słowo "lewacki" użyte zostało do opisania bardzo skrajnych postaw. Zresztą nie chcę pełnić tu roli jego adwokata, ale nie raz dyskutowaliśmy w redakcji na takie tematy i zawsze była to dyskusja na poziomie.
 7. Tak, z korektą było trochę problemów przez te wszystkie ostatnie zawirowania mogę tylko obiecać, że będziemy na to zwracać teraz większą uwagę. Błąd na okładce wziął się z tego, że przez przypadek zastąpiliśmy już sprawdzony cover wersją roboczą i ta druga wylądowała w druku. Błąd wyłapaliśmy w momencie, gdy covery były już wydrukowane, więc nie dało rady tego cofnąć. Co do randomów - Adamus napisał już kilka fajnych tekstów, najpierw do działu ambitnych, potem już do hardkora. Niestety nie jestem w stanie zapełniać numeru tylko tekstami starej gwardii, bo ta znacznie się uszczupliła a też część po prostu nie gra już w gry. Adamus, Piechota czy Rayos naprawdę się starają, rzucają pomysłami, widać, że im zależy i do pracy podchodzą rzetelnie, więc możecie mieć pewność, że czytając ich recenzje bądź publicystykę jest to bardzo dobry content poparty odpowiednim researchem.
 8. W redakcji mamy osoby glosujące na lewicę, prawicę, centrum, są też takie, które w ogóle nie interesują się polityką. Zresztą przy przydzielaniu tekstów czy zatrudnianiu nowych osób poglądy polityczne nigdy nie były brane pod uwagę, a przede wszystkim pomysły, warsztat pisarski, sumienność. Za mojej kadencji nigdy nie przepuszczałem żadnych tekstów nienawołujących do głosowania na konkretną partię, ale PSX zawsze pozwalał na swobodę wypowiedzi o prywatę czy to w hyde parkach, zgrentgenach, autorskich felietonach czy właśnie wypowiadając się na jakieś tematy. Zooltar i Marcelus nie kryją się w tetrykach jeśli chodzi o poglądy, nie kryje się z nimi Komodo. To między innymi dzięki temu nie są to osoby anonimowe dla czytelnika. Jestem przeciwny mieszania polityki do gier (choć polityka coraz częściej ma niestety wpływ na rynek gier jak choćby Brexit), ale też nie chce wprowadzać cenzury i poprawności w prywatnych wypowiedziach redaktorów.
 9. Akurat pisząc recenzję B3 chciałem po części oddać klimat gry - momentami smieszny, szalony, ale czasami również żenujący, suchy nie wspominając o tym, że główni antagoniści mocno smieszkują w tym stylu jak i z całej kultury streamingu. Stąd też ostrzeżenia na początku recenzji na grafice. Chciałem po prostu napisać to trochę inaczej niż zawsze. Dzięki za opinię będę brał na to namiar w przyszłości.
 10. Wesz pojawia się dwójka szkrabów i nagle czas się kurczy
 11. @Perez cieszę się, że wróciłeś z tej okazji stawiasz jutro flaszkę
 12. Top 11 jakoś pomyślimy jak to ogarnąć może głosowanie na forum zamiast PPE? Redakcja ma siedzibę tam gdzie miała tutaj nic się nie zmienia. PSX i PPE to dalej bliskie sobie media, na gamescomie też robiliśmy wspólną relację, wydawcy utrzymują bardzo bliskie kontakty.
 13. Tak artykuł o esporcie powinien być oznaczony jako materiał sponsorowany nie temat numeru, niestety zamykaliśmy numer bezpośrednio z hal gamescomowych i poszedł babol
 14. Bije się w pierś i przepraszam za wszelkie błędy sprawdzanie tekstów + gamescom + końcówka to zabójcze combo.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.