Treść opublikowana przez Litwin81
-
Battlefield 3 - online
100% zgody - Warzone jest super i sie nie nudzi. W ogole gdyby tak zebrac radochę i fun z BC2, prywatne serwery, swietny voip i wsparcie klanowe z kz2 i do tego dac szczyptę rozległych map to zwolniłbym sie z roboty .... Co do dodatkow niestety nie umiem ci powiedziec z czego to wynika, po prostu lubie to. Nie wbijam trofeów (tego nie lubię), ale jest cos co powoduje, ze jak wpada gwiazdka za bron to chetnie zmieniam na inną - dostaję w d.upę ale mam satysfakcje jak powoli zaczynam ją ogarniać i siać zńiszczenie. A potem znów zmiana. Coś w niepkreślonego w tym jest, ale nie umiem tegp ująć słowami Edit: wujku Litwinie, ale wujek kozbinio wyczaił, ze masz ze 20 broni jeszcze bez żadnej gwiazdki - pistolety, Javelin, F2000.... Chłopie, miesiące grania Są guny które zasługują na 500 killi,są takie które tylko na 100(np.MP7)i takie których nawet ruszać nie będę.Z tych co napisałeś to tylko F2000 wymasteruje,zaraz po L85A2. Dzisiaj pobiłem rekord odległości-606 metrów,ściągnąłem typa z lotniskowca,on był na skałach w pierwszej bazie.Do tego ratio 31:10 a grałem pzreciwko 9 orłom,z czego niektórzy to 15 lvl,jak podliczy to pokażę linka(kozbinio )
-
Battlefield 3 - online
Tak,tylko wkurza bieganie z gównianymi gunami,żeby tylko dobić do 100 killi żeby dostać pierwszy nieśmiertelnik,nie mówiąc już o 500.Jak na razie zostały mi po 2 guny we wsparciu i szturmowcu i będę miał wszystkie an maxa,w inżynierze zostało mi tylko 1 gun do 500 killi.(2 dni )
-
Battlefield 3 - online
Ty, Litwin- te 1052 kosy w Twoich statsach to na serio?? My jednak w dwoch zupelnie innych ligach gramy- to tak jakbyś okregowkę do champions league porownywał Na mnie wieksze wrażenie robią statsy latadłem ponad 1500 killi .Z 10 lat musiałbym grać żeby tyle mieć . Ale tylko frogiem tyle ,F-35 mam 11 killi a odrzutowcami po 140.Thunderem miałbym z 500,ale oczywiście jest bug i nie liczy(a thunder bardziej mi się podoba).
-
Battlefield 3 - online
Z boku też Ja nie rozumiem ekscytacji usas-em,dla mnie MK3A1 jest o wiele gorszy/lepszy .
-
Battlefield 3 - online
Dzisiaj miałem grubą akcję,w podboju na autostradzie do teheranu wpadam na stację benzynową i spotuje Vodnika,pokazuje na mini mapie ze ktoś w nim siedzi,walę ze SMAW-a i wielobój Mój pierwszy poczwórny kill z wyrzutni,
-
Battlefield 3 - online
L85A2 też jest fajny i super wygada w łapie,gorzej na grafice.Mój rekord to 10 kos w 1 meczu,a tak w 1 wieczór to nie wiem
-
Battlefield Bad Company 2
W BC2 wystarczy wprowadzić heli w ruch kulisty i krążyć nad bazą.W BF3 trzeba kontrolować przechyły lewo,prawo i wysokość.
-
Battlefield 3 - online
Ja odświeżam stronę forum i mi doczytuje. Nie obrażaj graczy Może dark to czyta i poczuje się urażony tą inwektywą
-
Battlefield 3 - online
Dzisiaj coś chyba źle zlicza,wpadło mi 400 killi z moździerza a nie dostałem 4 gwiazdki za nią.
-
Battlefield 3 - online
Na HC zabijają,a tutaj rozwalają maszynę.Kiedyś miałem tak że kolo nie wystartował dopóki nie wysiadłem,bo chciał kumpla na działko.Od tego czasu rzadko gram w drużynie.
-
Battlefield 3 - online
Słabo,ratio coś minimalnie ponad 1:20 u siebie w drużynie był w czołówce,ale ogólnie chyba 4.Raz miałem okazję go skosić,ale nie wiedziałem że to on i zacząłem do niego strzelać.
-
Battlefield 3 - online
Jak ciebie zabija to jest pokazany nieśmiertelnik,ten akurat jako drugą część miał Dice.
-
Battlefield 3 - online
Mi brakuje jeszcze 9 baretek z anty air i mam ten wredny medal Ale ciężko one wpadają.Dzisiaj grałem przeciwko typowi z blachą Dice,chciałem go skosić,ale nie dało rady.Próbowałem pobić rekord odległości ze snajpy(ponad 500 m) i kiszka,bo nie było pokazane gdzie lecą pociski,więc jak mogę się wstrzelić.
-
Battlefield 3 - online
Pisałem stronę wcześniej że głównie ambicja by dobić do ostatniego levelu trzyma mnie przy tej grze.Jest mnóstwo bugów,więcej niż w BC2 i też te z niej,ale są też plusy BF3,jak latanie,które nadal sprawia mi frajdę.W BC2 nie było sytuacji że biegnę po gruzach,nagle padam,myślę sobie snajper a tutaj wyskakuje pech.Jestem mega szczęśliwy ze kupiłem tą grę ze składki,gdybym dał za nią 200 zeta czułbym się,jakby ktoś zdymał mnie w doopsko.
-
Battlefield 3 - online
W sumie nie chciałem tego robić,ale sposób myślenia Yano mnie niszczy,więc muszę go zablokować,by takie głupie gadki nie miały miejsca.
-
Battlefield 3 - online
Oczywiście Yano i jego hierarchia wartości.Oceniać Dice mogę,bo wzięli za to moją kasę(mim iż ze składki)i to mi daje prawo by napisać,"to i to mi się nie podoba".Co do oceniania kogoś grania to chyba logiczne,czy muszę ci to tłumaczyć?Pewnie muszę,więc to zrobię.Jeżeli wypowiadam się o kimś ze słabo gra,czy to w piłkę nożną(np. kumpel)czy w gry,to dobrze by było samemu reprezentować wyższy poziom,by nie narazić się na argument"na jakiej podstawie oceniasz,skoro jesteś gorszy?"A skoro jesteś gorszy,to nie wychodzą ci akcje jak moje,nie znasz pewnych zachowań,więc zachowujesz się jak krytyk oceniający film po zwiastunach z z YT.
-
Battlefield 3 - online
no spoko, to jaką masz praktyczna wiedze na temat trudów tworzenia takiej gry jak BF3? Nie ogarniam o czym ty do mnie piszesz,bo ja wcześniej wypowiadałem się o lataniu,a do czego ty znowu pijesz?Znowu,bo zmieniasz wątki co chwilę,by doj.ebać się do czegokolwiek.
-
Battlefield 3 - online
Dla mnie to podstawa,skoro krytykuje ktoś,to przyzwoitością by było by wiedział o czym pisze z praktyki a nie teorii(to nie było do ciebie Kozbinio) Ale teraz z tym zadzieraniem nosa pojechałeś
-
Battlefield 3 - online
Gra się tak jak przeciwnik pozwala,a że od drugiej bazy naginali z buta to już nie moja wina(w sumie moja,bo za bardzo czołgi kosiłem),ciężko robi się naloty na piechotę.To był mój jedyny mecz wczoraj we frogu i w sumie jak to ma się to latania i celowania w pojazdy?Skoro mowa ostatnio tutaj była że w ogóle ciężko w cokolwiek trafić.Oczywiście teraz będę chciał zobaczyć jak kozbino robi lepszy wynik z 50 lvl,bo skoro krytykuje to chyba ma podstawy Co do zapadania się pod ziemię,to chyba nie nazwiesz tego naprawą,uważasz że taki stan rzeczy miał prawo zaistnieć w gotowym produkcie? Kozbinio ty hipokryto,w 1 meczu mam 20 razy więcej killi samolotem niż ty ogólnie i jeszcze po mnie ciśniesz Z ciekawości przejrzałem twoje 4 ostatnie mecze i w szczycie miałeś 4 orły w meczu,z czego 2 w twojej ekipie i też nie błyszczałeś,a mnie ciśniesz ze tylko 25 killi Nawet jeżeli to było żartem to był nacechowany złośliwością
-
Battlefield 3 - online
otóż jestem tutaj. beta przy rym to był totalny kod pre-alpha. jak poprawili zdecydowanie destrukcję, kolizję obiektów, znerfili latarki, naprawili bug związany z dodatkiem dla całęgo składu - generalnie wystarcy zobaczyć liste updateów aby dowiedzieć się, że w cholerę rzeczy zmieniono na lepsze. Destrukcja fakt jest polepszona,ale z kolizją to żartujesz Mój przykład z wczoraj gdy spycharka "spychnęła" zamiast rozjechać,hummve jak i inne lekkie pojazdy rzadko robią road killa.Czy za poprawioną detekcję kolizji uważasz leżenie w ścianie i wystawianie nóg za nią?Na konsolach latarki nadal są takie jak były,czyli oślepiają w dzień.Do tego wyrywkowo zalicza zgony w samolotach,okopcisz typa,on spada i się rozbija i nie dostajesz nic za to,mimo iż doszło do tego przez ciebie.Przy starcie niszczysz samolot to w 90% takich sytuacji dostajesz tylko killa,bez pkt. za zniszczenie pojazdu.Już nawet mi się pisać nie chce o nożu,że często zamiast się wbić to stoisz z wyciągniętym jak debil. Tutaj mały przykład że latanie na normalu to poezja http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/22568557/4/179749130/ W końcu dostałem medal za niszczenie mcomów,ale wątpię bym dostał za ich obronę,nie dość że ciężej to jeszcze 20 baretek więcej.
-
Battlefield 3 - online
Te asysty z czujnika to mi wpadają co chwile,jak gdzieś zostawię MAV-a.Gdyby nie ambicja,żeby mieć max lvl w grze to chyba skasowałbym tą grę z dysku,jest tak wkur.wiająca.Lecę Z-11 i strzelam,nagle mam czerwone obwódki i pokazuje maszynę,myślę sobie ktoś mnie trafił a tu wyskakuje "pech",mam już tego serdecznie dosyć,cieszę się że RKM mam na wykończeniu,bo to najgorsza broń jaką grałem,obok PP-19.
-
Battlefield 3 - online
Tak,to taka gra,jak się starasz to nie chu a jak grasz normalnie to z czasem ci wpadnie,dlatego się nie spinam.Ustawek nie robiłem przy BC2,także i tu nie będę.
-
Forumowiczu! Gdzie byłeś wtedy, a gdzie jesteś teraz? 2002-2012
Ja jestem dopiero 6 lat(mój nick to wiek w którym założyłem konto) także chyba za krótko by cokolwiek pisać Pamiętam że do odwiedzenia PSX Ex. forum skusiła mnie chęć poznania ludzi z Gdyni,którzy ciorają w PES-a,z czasem wciągnął mnie nie miłosiernie Battle,na poprzednim builcie forum.
-
Battlefield 3 - online
A to nie wiem,bo nie skończyłem współpracy.
-
Battlefield 3 - online
Odpaliłem Bugfielda 3 po 2 dniach(przechodziłem U3)i na dzień dobry zwiecha konsoli,jestem ciekaw gdzie są teraz ci,którzy pisali że Dice po demie(wg.niektórych becie)naprawi wszystkie błędy.Dzisiaj miałem kolejny przykład jak źle wyważona jest siła ognia w tej grze. -na HC M320 zabija 1 pociskiem typa siedzącego w Hummve,mimo iż jets słabsze od obu opisanych poniżej. -RPG natomiast mimo iż jest na sprzęt pancerny na ogół tylko unieruchamia pojazdy jak samochody. -tak samo KORN-y,które 1 pociskiem powinny wywalać takie coś w powietrze. Do tego to debilne trofeum ze spycharką,dzisiaj chciałem rozjechać typa,który leżał koło skałek,to go wepchnąłem na nie a nie rozjechałem i do tego na takiej mapie,gdzie spycharka sobie nie radzi nawet z małymi górkami