Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Litwin81

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Litwin81

  1. Spadochroniarza czy piechura? Czy moze snajpera na czubku komina? Spadochroniarza kilka razy,ale tutaj typa na ziemi strzelającego Brzuchem froga go śmignąłem,szkoda że nie ma nagrywania.Wkurzają mnie kolesie,ścigajacy sie do samolotu a później lata cały mecz i nic,zero killi i pkt. ale polatał sobie,co z tego ze drużyna na dole jest gnieciona przez 3 czołgi(kaspian)
  2. Wkurza mnie ze nie ma osobnego oznaczenia jak się zabiło road killem,ostatnio"przeleciałem"kolesia frogiem
  3. ja moge Ci pomóc i pare misji przesiedzieć na miejscu pasażera jak będziesz chciał, to powiedz o której godzinie i podrzuć psn id A to wybiera się miejsce czy przydziela losowo.W ogóle beka,ja tą misję za pierwszym razem na hardzie przeszedłem,a dopiero później się dowiedziałem ze to inny gracz pilotował Myślę sobie,gdzie ten komputer leci i to nawet bez używania gaśnicy(za co wpadło stosowne trofeum)
  4. Miałem się pochwalić ze wczoraj prawie cały mecz rozegrałem frogiem i wpadło ponad 12 killi mimo iż miałem 35 % życia maszyny,bo debil z drużyny mnie uszkodził c-ramem.Wczoraj wpadł medal za szturm drużynowy,mega intensywne i krótki mecze,ale dzięki temu mam UMP na 5 blach,PDW-R prawie na 4 i 2 medale za respy na radyjku,dużo punktów wpada.No i 13 baretka za obronę przekaźników
  5. Ciężko to wytłumaczyć,tak jak ścięcia w lataniu.Kwestia praktyki,byle nie w meczach ze mną
  6. Ja mogę. Zamek dwu taktowy jest dobry na małe odległości,jak mierzysz ponad 200 m to stojak musi być,bo ręce chodzą na boki.
  7. Medal jest za 5 medali moździerza,to 1500 killi,jakiś kosmos,tyle gram a mam dopiero 500,natomiast za C4 jest za 5 ale gwiazdek,czyli 500 killi.Najłatwiej snajpera wymasterować leżąc z MAV-em,średnio po 1500-2000 pkt. na mecz wpada.
  8. kurcze nie gram szturmu w ogóle więc nie wiedziałem Toć ja napisałem o podboju
  9. Walduś pisał ze poprawili przenikanie przez podłoże,a ostatnio na Metro w podboju kolo "zapadł" się na "A" i naparzał we wszystkich,jak w becie.Odkryłem inną ciekawą sprawę,jeżeli wam zniszczą moździerz,MAV-a lub radio wystarczy poszukać ammo,te sprzęty się odnawiają tak samo jak granaty,teraz można wiecznie tłuć.
  10. Ale miałem dzisiaj 2 strzały z M98B 818 metrów i rekord 825,21 m.
  11. Czy jeżeli ktoś na mojej friendliscie ma 3 mln pkt. mniej ode mnie i w ciągu tygodnia wbił ponad 1200 headów szturmowcem to znaczy ze boostuje?
  12. Dla mnie od czasu BC2 tylko M1911,tylko jest kolejny debilizm,że każde stuningowanie broni(latarka,tłumik) podręcznej zasługuje na oddzielną blachę z wyjątkiem M1911 z tłumikiem,który tej blachy nie ma,powinny się kille liczyć ze wszystkich rodzai do jednego miana.
  13. Ja tego nie pisałem,bo sam raz wbiłem 10 tys Niech Dice da -200 pkt za każe zabicie swojego,bo to czy ktoś ciebie zabije czy nie,zależy od jego poczucia honoru
  14. Mam nadzieję że teraz hakerzy utrudnią życie rządowi i pokażą nie powinni być lekceważeni.Mam nie odparte wrażenie że ktoś wziął grubą kasę za podpisanie tego.
  15. Beka bo dziś na Kaspianie w ostatniej bazie biegnę do mcoma i czuję trafienie w plecy,jest to o tyle dziwne że tam jest strefa 10 sekund i nikogo tam nie było Żadnych zwłok,skoczka,nic,ufo kurna i później wskakują takie "pechy".
  16. To właśnie ta ala żyletka Dice mi dziś wpadła,a jakie stroje odkrywa?Te które sami odkryjemy grając,czy coś extra?
  17. Czytałem ze niby każdy kraj z osobna musi to na swoim podwórku załatwić,nie ma nakazu od góry,ale ostatnio jest dużo komentarzy i nie wiadomo który prawdziwy.Są dwie kwestie po których widać ze rząd kłamie: -nie da się dołożyć żadnej klauzuli do tego aktu -żaden kraj tego nie podpisał jeszcze,wiec po co gadanie Boniego że wszyscy podpisali(tutaj szwedzki polityk z partii piratów o tym poinformował) Uważam ze najlepiej wypowiedział się w "Kropce nad i" Kukiz,który stwierdził ze to prawo jest dla ZAIKS i innych a nie dla niego,bo on dostaje ok.15% od całości,a większość kasy idzie właśnie do nich.Lubię Kukiza,bo nie przemawia przez niego hipokryzja jak przez Hołdysa,u którego znaleźli pirackie windowsy
  18. Jest gdzieś pokazane jak to wygląda?
  19. Dzisiaj do 12 pustki i na HC i na normalu,Zdobyłem blachę Dice ale okazało się że to jakaś promocja w przedsprzedaży,a nie developerzy.
  20. Więc wtedy warto grać np. by coś wymasterować,jakąś broń,bo robienie celów z taką drużyną to udręka.Najlepszy motyw widziałem wczoraj,kolo porzucił heli bo chciał się szybko na miejsce dostać i go nam zabrali Albo siedzę w LAV i osłaniam strzelca by podłożył mcoma,on nie domyślny,więc wyskakuję bo myślę że on mnie będzie osłaniał,on też wyskakuje,ginę i kradną na LAV-a
  21. Na konsoli tyle osób w 1 miejscu to nie realne.Dzisiaj pobiłem rekord odległości strzału ze snajpy-718 metrów(ledwo już cokolwiek widać )Ale zeby nei było zbyt miło to w Bugfiled 3 doznałem znowu kilku wpadek: -przeskakuję przez przeszkodę i zgon -puściłem flary a i tak igła poszła z mną i zabiła mnie 1 strzałem(nówka Bird) -przesiadłem się na siedzenie pasażera w Birdzie by naprawić go i wpadały mi pkt. za naprawę,ładny sposób na masterowanie w pojedynkę -lecę heli i tłucze we mnie czołg i nic,nagle spadam i widzę że zabił mnie typ z M249,przepotężna broń Trafił mi się też dziś zacięty mecz,przegraliśmy,ale kolesiom zostały tylko 2 bilety.
  22. Nie wiem czy nie osłabili pancerza w heli zwiadowczych,bo ginę non toper,od broni wsparcia i często od snajperek łamie heady.Brakuje mi 105 killi by wymasterowac miny,współczuje tym co teraz muszą to zdobywca,bo tym patchu jest to Syzyfowa praca.Niektórzy mają genialnie wyczute maszyny latające,ja do nich nie należę
  23. W końcu mi dzisiaj wpadło trofeum za koparkę Typ kampił przy skałach na lotnisku na Wake i czekał na LAV AD,zabił mnie więc poszedłem po koparkę i pojechałem w stronę strzału,kolo nie miał gdzie uciekać
  24. No straszne podchody to były.
  25. Kozbinio masz: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/23405753/4/179749130/ Nie tylko na normal i z niskimi levelami idzie latać

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.