Treść opublikowana przez Litwin81
-
Battlefield 3 - online
Przecież widziałem lot pocisku,bo stałem nad nim.
-
Battlefield 3 - online
Pograłem dzisiaj na normal,na tym jedynym włąściwym trybie i jest on dla mnie nie grywalny,RKM słabszy od P90(wyskoczył na mnie kolo,zaczeliśmy strzelac w tym samym czasie,ja zgon a on 25% życia)druga sprawa mania 0%,stoi snajper na kamieniu pod wieżą TV,biorę M320 i strzelam w niego,kolo po trafieniu zakłada mi heada,na kamerze patrzę a on ma 0%,jak można przeżyć centralne trafienie z M320?Na hc czasami sie zdarza że jak obok strzelisz to przeżyje,ale nigdy czołowo. Też macie bug z C4?Rzuca się C4 a nie można zdetonować,tylko ciągle rzuca się nowe.
-
Battlefield 3 - online
Chyba jeszcze dobrze nie zlicza kos,bo mam wbitych 204(ogólnie mam prawie 1000)a straconych tylko 4(a chyba crazy daro wbił mi 3 a go nie ma)
-
Battlefield 3 - online
Latadło nie pokosi? Wklejałem raport bitewny z Kaspijskiej,gdzie ubiłem 31 Frogiem
-
Battlefield 3 - online
Jeżeli stawiasz znak równóści między zemstą na durniu z drużyny,który ja sabotuje,tak sabotuje,bo nei umie latać,tylko wisi cały mecz w powietrzu,lub co gorsza oddaje sprzęt wrogowi gdy zostaje trafiony a tym że ktoś chce ciebie dojechać,maksymalnie uwłaczając tobie to gratuluję systemu wartości.
-
Battlefield 3 - online
Ach te umoralniające gadki Yano,ważne że ty jesteś ponad to,ludkom marnym jak ja,pozostaw tą przyziemną satysfakcję.
-
Battlefield 3 - online
Zabijanie swoich działa w dwie strony,są debile którzy mordują by polatać i jestem ja,który moze sie za to zrewanżować Na nomalu jak ci ktoś zwędzi czołg lub heli,który akurat naprawiasz to nic nie zrobisz(w BC2 mogłeś przynajmniej darta do czoła przykleić )
-
Killzone
Dla mnie K1 to najlepsza część serii a misja na plaży z atakiem Higów,jest bardziej dosadna niż ta z MOH:Frontline,do tego ISA ma granatnik pod gunem i jest to bardzo przydatne,ale najlepsze są gardłowe nawoływania Higów,których brakuje w 2 i 3.
-
Battlefield 3 - online
tak Zaprawdę powiadam Ci, porzuć ten badziewny tryb, patrząc na ten wątek, jest on źródłem największego zła jakie zstąpiło na Battlefielda 3 ;] A co to zmienia?Nie respisz się na normalu na skrzydłach samolotu w strefie 10 sekund?Robi tak samo,też zeskakując z 2 metrów zabiera ci 25 % życia,a wyżej zabija,do tego ostatnio na normalu biegnę ze zwojego respa na bazarze,gdzie jest strefa 10 sekund i widzę czerwoną strzałkę sygnalizującą trafienie,nagle na prostej drodze się przewracam(koło przejścia nad ulicą)i wyskakuje pech.
-
Battlefield 3 - online
No ja też przy BC2 się tyle nie wkur.wiałem,ale ma jednak coś w sobie,że nadal chce mi się grać.
-
Battlefield 3 - online
Ale chamówę miałem przed chwilą,kolo zaparkował na przeciwko naszego samolotu i nawalał do startujących,mi udało się wyskoczyć i zabić go z RPG,naprawiłem Thunderbolta i zabiłem nim tego typa później w czołgu,była a to miła zemsta,bo mecz wcześniej miałem wypadek z cyklu"tylko on"czyli zginąłem 13 razy a 9 razy ubił mnie ten typ w tym 2 kosy,czasami an pecha w tej grze nie ma mocnych.Co do pechu,to respię się w samolocie i mną trzęsie,startuję i nagle wybuch i pech,niech Dice coś z tym zrobi.
-
Battlefield 3 - online
Widocznie kwestia indywidualna,dla mnie M4 fajniej wygląda,ale AKS wydaje mi się mocniejszy,a że nie zaznacza go na mini mapie to tylko plus.
-
Battlefield 3 - online
Tyle ze AKS jest mocniejsze,takie ja odnoszę wrażenie. na czym konkretnie miala by polegać ta różnica? Pisałem przecież.
-
Battlefield 3 - online
Widocznie na ogół giniesz i nie widzisz różnicy,jeżeli jest tak jak piszesz to po co ludzie w ciasnych pomieszczeniach poginają z MP7 lub P90.
-
Battlefield 3 - online
lol,ty tak na serio ? Jak wpadasz na typa,np. w zaułku,który ścina do boku to nie ma opcji by go trafić z długiej broni,a AKS jest krótki,przez co operuje się nim szybciej.
-
Battlefield 3 - online
M4 fajne,ale jest dłuższe od AKS a w zwarciu czasami to przeszkadza.
-
Battlefield 3 - online
Usasa mam ponad 350 killi,jedyny shotgun który odblokowałem do końca,ale ciężko mi się zmusić by dobić do 500 i mieć taga.Jak dla mnie Famas fajny,ale równie dobre jest AEK i nie pokazuje na mini mapie,a inżynier ma cudownego AKS,którego zlewałem w BC2,a tutaj to prawdziwy wymiatacz.
-
Battlefield 3 - online
jeśli chcesz toczyć dyskusję ad personam i nie chcesz aby ktoś Ci się w nią wcinał to masz od tego jest moduł prywatnych wiadomości.śmieszy mnie Twój całkowity brak dystansu do siebie. Dzieciak zrobił Ci teabaga w internetowej gierce - musisz wylać żale, bo tojest poważny problem wymagający przedyskutowania i najlepiej przeprosin. Nie rozumiem po co się obruszasz,taki jest urok forum że czasami odpisuje się jednej osobie i w tym przypadku ja tak zrobiłem,nie rozumiem tylko po co skoro śmieszy ciebie ta sytuacja się w niej udzielasz?Jakby nie patrzeć dotyczy ona BF3,w przeciwieństwie do tekstu kaczorro o U3.Teraz jakby nie patrzeć też powinieneś skorzystać ze wspomnianego przez ciebie komunikatora,gdyż toczymy rozmową 1 vs 1,nawet nie zahaczającą o BF3.
-
Battlefield 3 - online
a nas nie interesuje to, że masz problemy z trzymaniem emocji na wodzy i za oznakę braku szacunku (sic!) uznajesz klasycznego teabaga od jakiegoś anonimowego gracza szukać szacunku w grze sieciowej. dobre Nie pisałem do ciebie,tylko odpisywałem do osoby zainteresowanej i przytoczonej(takeshix)także nie wiem czemu,skoro to ciebie nie interesuje się udzielasz w tej rozmowie.Szacunek,jak i dobre wychowanie ma to do siebie że można je okazywać na wielu płaszczyznach. Kaspian jest idealny dla samolotu,zawsze robię tam Frogiem najlepsze wyniki,mało jest jasnych powierzchni,które ogłupiaj mi celownik(mam nadzieję że dadzą kiedyś wybór koloru w celowniku)
-
PSX Extreme #173
A tu się z Tobą nie zgodzę. Skąd pomysł że jest tu zaprzeczenie, skoro w pierwszym przytoczonym przez Ciebie zdaniu Butcher pisze o serii (czyli o całości dorobku KZ), a w drugim odnosi się tylko do ostatniej części Killzone'a? Akurat faktem jest że fabuła w K3 to kicha totalna, co nie zmienia faktu, że Killzone jako całość wciąż się jednak broni pod tym względem. Tak myślałem że ktoś będzie chciał się odnieść do uniwersum,jako (potencjalną)obronę jego tezy,ale ja się z tym nie zgadzam,gramy w grę i w niej poznajemy fabułę,wiadomo że niektórzy wchodzą na killzone.com i tam poznają uniwersum szczegółowo,ale nie jest to norma,zwłaszcza że już przy części 2 tez były słowa o słabej fabule.
-
Battlefield 3 - online
Dla mnie MP7 to nie porozumienie,mega się męczyłem by je wymasterować.Kaczorro nie bardzo mnie interesuje co robią nad zwłokami w U3 i jaki jest twój stosunek do tego.
-
PSX Extreme #173
Czy ja tego nie napisałem?Napisałem też naczelnego,dając do zrozumienia że klimat buduje się smaczkami.
-
PSX Extreme #173
Siedzę czytam nowy numer i zdałem sobie sprawę z jednego,nie ma od dłuższego czasu narzekań Ściery(naczelnego) na to co znowu mu recenzenci wymyślili by opóźnić oddanie tekstu Co miecha czekałem by zobaczyć co znowu wymyślili
-
Battlefield 3 - online
Przez ACOG-a nic nie widać,bo zasłania boki i ciężko nadążyć jak kolo schodzi do boku,dlatego mi się podobają red doty z COD,dużo widać i łatwo się namierza.
-
Battlefield 3 - online
Ja mam sks z holo i tłumikiem,masakrycznie skuteczny,a famas z acog-u może podrzucać,lepszy jest holo.