- Gothic Remake
-
Steam Machine
Dokładnie, to nie jest firma zajmująca się HW.
-
Steam Machine
No nie wiem, od wczoraj jest natywne wsparcie dla AMD, dla Nvidii to ponoć kwestia 2027.
-
Steam Machine
Dla AMDkowców, bo teraz dużo ludzi czyta ten temat, wczoraj weszło FSR 4.1 również na serię 7xxx, wraz z systemowym swapem. Nigdy więcej FSR 3.
-
Steam Machine
Raczej maksymalnie 0.1%.
-
Steam Machine
Valve po prostu drugi raz trafiło na zły moment, imo mogli tego w ogóle nie wydawać, ale nakład będzie tak znikomy, że zejdą do samych kolekcjonerów, więc Valve i tak grosza zarobi, na popularność tego sprzętu mają wyjebane. Ważniejsze dla mnie i innych graczy to jak rozwinie się Steam OS i jak szybko zastąpi Windowsy.
- Gothic Remake
-
Steam Machine
Za tą cenę ta wydajność jest przechujowa.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Typowi nie szło w kadrze do 36 roku życia.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Oglądam na tym mundialu tylko mecze Argentyny, warto.
-
GTA VI
Brak Nvidia PT rzuci cieniem na ten release.
-
The Adventures of Elliot: The Millennium Tales
Nagonka na gadającą czarodziejkę (+ cena z pupy jak na HD-2D ale to SE od zawsze pazerne świnki).
- Gothic Remake
-
Gothic Remake
Kurde w kopalni w ch4 znalezienie tego Tarika czy jak mu tam, no ja pierdziele xD. 2h biegałem. Dobra gra, ostatni raz tak się zgubiłem w Morrowindzie w roku 1865. Gra może być łatwa jak ktoś tak robi ch2, pierwszy skill check to ta matka Pełzaczów, imo gra bardzo mocno nagradza na level postaci i statystyki, nie wiem jak dokładnie, ale te Cieniostwory Wielkie potrafią dać w kość bez powiedzmy statów na poziomie 80+ lub dużej ilości magii.
-
Gothic Remake
Już chyba działa ok, dodali opcje klatek i tryby graficzne. Poza tym to bardzo rozbudowana gra pod względem quest designu, więc bugi będą się zdarzać, a wtedy zawsze lepiej mieć PC. Jak nie masz innej opcji konsola też ok. Co do buga to może już załatali, ale miałem jedno game breaking w ch4 i pomogło tylko cofnięcie patcha do poprzedniego na Steam (na jedną rozmowę przed Xardasem, potem można wrócić na nowy) :D.