Jump to content

Sign in to follow this  
Daffy

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia

Recommended Posts

by nie zrobic balaganu w glownych tematach tworze ten, tutaj mozna sie dzielic swoimi wrazeniami z pierwszego fabularnego dodatku do polskiego mejsasza

Pierwszy quest, pierwszy bug i nie moge dokonczyc zadanie XD Ale ogolnie wiecej Wiedzmina czyli 12/10 i tytul Gry Generacji nie jest zagrozony.

Kilka już postów wrażeń napisałem w poprzednim temacie (jakby ktoś z moderacji przykleił - byłoby miło). 

Oficjalnie na dziś skończyłem granie. Od 7 rano do teraz z jedną przerwą... ostatni raz wciągnął mnie tak tylko jeden tytuł = Wiedźmin 3 :) :)

Dodatku nadal nie skończyłem (chociaż wyczuwam, że zostały mi już tylko 2/3 główne zadania i koniec zabawy). Podtrzymuje nadal wszystko co pisałem. Mamy jeszcze więcej najlepszej gry tego roku :)

@Pawcio

Shani w misji głównego wątku (już niektórzy wiedzą pewnie o której mówię)  :wub:

EDIT: Mam pytanie do osób które zaczęły nową postacią aby przejść dodatek - jak wygląda kwestia ekwipunku? Co dostaliście? miecz, pancerze, KASA - to wszystko jest ? Zaraz po przejściu odpalam ten dodatek 2 raz żeby wszystkie trofea nabić (platyna w podstawce zobowiązuje, aby również ten zacny dodatek wymasterować :) ).

Edited by Sobies

Dodatek skończony:D. Główna oś  pękła w okolicach 10 godzin. Klimat i unikalność tych zadań naprawdę nadają nowa świeżość. Podobnie jak zakończenie wątku Pana Lusterko i ostatnie jego wyzwanie. Z minusów na pewno  , krotki wątek Shani:< , częste bugi(standard), mało kart jak i uzbrojenia. Pancerz kota nadal nie ma sobie równych. choć ostatni miecz dostał naprawdę ciekawą mechanikę.

Il Brutto:

1) Zaczynasz grę od początku wraz z dodatkiem

2) Wczytujesz swojego save

3) Zaczynasz grę pre postacią z 3x lvl

Edited by Woodknight

Dodatek skończony:D. Główna oś  pękła w okolicach 10 godzin. Klimat i unikalność tych zadań naprawdę nadają nowa świeżość. Podobnie jak zakończenie wątku Pana Lusterko i ostatnie jego wyzwanie. Z minusów na pewno  , krotki wątek Shani:< , częste bugi(standard), mało kart jak i uzbrojenia. Pancerz kota nadal nie ma sobie równych. choć ostatni miecz dostał naprawdę ciekawą mechanikę.

A możesz napisać w spoilerze małe info co to za miecz/jaka mechanika?

[.spoiler] Jest to szabla Olgierda "Iris". Po zebraniu odpowiedniej ilości mocy wyzwala promień/fale energii. Otrzymujesz ją po uratowaniu właściciela. [./spoiler]

Edited by Woodknight
  • Upvote 1

EDIT: Mam pytanie do osób które zaczęły nową postacią aby przejść dodatek - jak wygląda kwestia ekwipunku? Co dostaliście? miecz, pancerze, KASA - to wszystko jest ? Zaraz po przejściu odpalam ten dodatek 2 raz żeby wszystkie trofea nabić (platyna w podstawce zobowiązuje, aby również ten zacny dodatek wymasterować :) ).

32 poziom postaci i do rozdania punkty jak chcesz (+ jeden eliksir żeby to pozmieniać), 20000 kasy, praktycznie podstawowy zestaw uzbrojenia z jakim się zaczyna w Białym Sadzie tylko z podbitymi statami. Jakieś tam petardy, ulepszona jaskółka, garść innych pierdół. Wszystkie mapy są odblokowane i można robić większość zadań pobocznych + kontrakty, obozowiska bandytów, gniazda potworów, opuszczone miejsca (wku.rwia, bo miesza się z tymi nowymi).

wie ktoś, gdzie jest set księżyca w nowiu dostępny? ale unikat
set żmiji całkiem fajny, ale do mojego buildu bym musiał wrzucic kamień cięzar, a szkoda mi slotów.
miecze niedźwiedzia zostają ze wzglęu na crit.

okularki od magistra są zayebiste <3

o fabule jeszcze nic nie napisze bo jeszcze nie skonczylem, ale pan lusterko to jest genialna postać xd

Obecnie gram NG+ i mam 48 poziom postaci.

Jak to będzie wyglądało gdy odpalę dodatek?

Obniży poziom do 30?

Trochę to zagmatwane  :P

Edited by Michał102

Zgadza się. Właśnie zainstalowałem dodatek i w dzienniku zadań jest lvl 60+

Trochę lipa i nie wiem czy nie lepiej załadować zapis z końca gry. 

kto mi wreszcie powie jak zrobic ostatnią misje, tą zagadke, napiszcie mi w spoilerze bo juz godzine nad tym siedze

rozumiem ze chodzi o odbicie w lustrze wody, ale jak sprawic, zeby sie tam pojawila?

edit:dobra, mam

Edited by Andżej

IMO powinna zostac na stale. Blizny sie nie goja, a jedynie przypominaja nam, ze przeszlosc zaistniala naprawde xD

Edited by MEVEK

poki co jeden "bug", po

sztormie i podczas walki aby uciec tym turasom

konsola nie sfreezowala czy nie scrashowala - ona sie po prostu wyłączyła xd

ale sama giera ajajajaj, jak ja kocham te ich questy, nigdy sie nie znudzą, już czekam na kolejne dlc

nie no w grze nagle ci dodaje questa na tym sejvie co skonczyles fabule z podstawki

Ogólnie to północny wschód mapki jest przerobiony pod ten dodatek i trochę Oxenfurt. Ja zacząłem na sejwie z końca gry, bo na ng+ mam tylko lekko ponad 40lvl a dodatek wymaga na nim 60lvl. Na pierwszym przejściu to 30+. Później skończę go jeszcze raz na ng+ bo jest goty. :)

Edited by ireniqs

Dostaliscie Dyplom Praworządnego Płatnika?

Oczywiście. xD Ta scenka była świetna.

No scena super. Jak zapytał

Czy kupowałem małże aby potem sprzedać perły z nich?

to leżałem ze śmiechu tak samo na pytanie

czy wchodziłem do cudzych domów i przywłaszczałem sobie ich rzeczy

. Jak na razie dużo humoru i klimatu takiego z bajek dla dorosłych. To spotkanie na rozstajach i dziecięca piosenka :D Goty dlc do goty gry

Co ten dodatek to ja nawet nie wiem, majstersztyk. Jestem po jakis 4-5 godzinach i juz jestem zachwycony z zawartosci a obstawiam ze dopiero jakies 1/3 za mna max. Co prawda poziom trudnosci niezbyt wywazony jak dla mnie, bo pierwszego bossa na death march zaciukalem w 30 sekund a do kolejnej teoretyczniej latwiejszej walki mialem z 8 podejsc ale to juz czepianie sie na sile.

Edited by BoryzPL