Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest tworzona od 3 lat przez Treyarch (nowy cykl wydawniczy). Wszystko wskazuje na to, że będzie to Black Ops 3.

 

 

 

"Nowa gra Treyarch będzie wypełniona innowacjami. Nie mogę się już doczekać, by podzielić się szczegółami na ten temat ze społecznością fanów" - powiedział prezes Activision.

Źródło: http://www.ppe.pl/news-33767-prezes_activision_potwierdza_pogloski_o_nowym_call_of_duty_od_treyarch.html

 

Wszystkie informacje podsumowane w jednym filmiku:




Bosze, jak dobrze, że w końcu coś innego niż przyszłość ^_^   :music:  Tak, jak Advanced Warfare i Ghosts odpuściłem dosyć szybko tak może ta część znowu przyciągnie mnie na dłużej :) Setting na pewno zapowiada się na ciekawy.

Tak swoją drogą to ludzi od marketingu to oni mają najlepszych na świecie. Motyw ze snapchatem albo z wycinaniem liter z nazw broni w black ops 2, które potem układają się w pewną całość są mega. 

Jeśli ktoś jest zainteresowany tematem to daję więcej filmików na temat nowego cod'a:

 

 






 

Edytowane przez JJeday
Odnośnik do komentarza

Ty Nemesis oglądałeś w ogóle te snapy co są pokazane na tych filmikach z youtube co dałem w pierwszym poście ? Przecież ewidentnie widać, że to przeszłość jest (2 wojna światowa i lata 70/80). Acti nie jest na tyle głupie, żeby wszystkie 3 podserie coda jakie mają robić w przyszłości.


EDIT.

Jest już i analiza trailer'a :D Szybcy są hehe ;)

Edytowane przez JJeday
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

wiele razy juz to pisalem Black Ops to moj ulubiony COD, jezeli faktycznie beda lata 70/80 to biore od kopa, Treyarch robi duzo lepsze cody jezeli chodzi o kampanie czy multi wiec powinno byc wszystko ok

 

jedynie czego sie obawiam to ze Advance Warfare, Titanfall itd moga miec negatywny wplyw na produkcje Treyarch

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to, że to g. się podoba januszom i nawet recenzentom, bo ten Advanced Warfare był dla nich świetny :potter: Jestem fanem CoD, ale takiej bezpłciowej gry jak ostatnio, to nigdy nie było. Ledwo zmęczyłem, 2gi raz przechodzić bym nie zdzierżył. Już wolałem Ghost, choćby z uwagi na całkiem grywalny tryb z kosmitami.

Wierzę jednak, że Treyarch tego nie spier.doli.

Odnośnik do komentarza

No co, jak co ale, jeśli chodzi o wyznaczanie trendów w branży to w tej chwili Titanfall może się schować przed potęgą marki Coda i wątpię, żeby ktokolwiek robiąc Black Ops 3 by miał się wzorować na Titanfall. Poza tym naprawdę WSZYSCY w necie gdzie nie czytam chcą powrotu do przeszłości. Każdy już rzyga tymi futurystycznymi klimatami. Poza tym w tym roku wychodzą też dwa inne OGROMNE tytuły, czyli Battlefront i Halo 5. Zarówno jeden i drugi to jest przyszłość więc po co CoD miałby być kolejny ?


@Insejn
Taaa wszyscy byli tak zachwyceni, ze Advanced Warfare to NAJGORZEJ SPRZEDAJĄCA SIĘ CZĘŚĆ SERII od czasów MW2 chyba xD I bardzo dobrze, że nie pobiła żadnych rekordów, bo to oznacza, że nie będą się tak pchać już w tą przyszłość.

Edytowane przez JJeday
Odnośnik do komentarza

Nie wiem na co liczycie myśląc że nie będzie przyszłości xD toż to oczywista oczywistość że będzie, może ze 2 misje beda historyczne, a tak to będzie s-f może nie taki jak w AW ale SF.
 

 

Call of Duty: Black Ops 3 deploys players into a dark, twisted future where a new breed of Black Ops soldiers emerges and the lines are blurred between our own humanity and the technology we created to stay ahead, in a world where cutting-edge military robotics define warfare.

 

CCLGdbDWIAE9RWl.jpg

 

zróbcie papa wietnamowi a już na pewno II WŚ

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Nie wiem na co liczycie myśląc że nie będzie przyszłości xD toż to oczywista oczywistość że będzie, może ze 2 misje beda historyczne, a tak to będzie s-f może nie taki jak w AW ale SF.

 

 

Call of Duty: Black Ops 3 deploys players into a dark, twisted future where a new breed of Black Ops soldiers emerges and the lines are blurred between our own humanity and the technology we created to stay ahead, in a world where cutting-edge military robotics define warfare.

 

CCLGdbDWIAE9RWl.jpg

 

zróbcie papa wietnamowi a już na pewno II WŚ

takie mialem przeczucie ;/ przeciez gimbusy by sie ze,sraly jakby w multi zabraklo gadzetow z nowych odslon, ehh teraz jeszcze info o exoskeleton czy innnym bzdecie ;/

 

chociaz z drugiej strony mam nadzieje ze jednak zrobia nam niespodzianke i gra rzeczywiscie bedzie w latach 70/80

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.