Jump to content

Dead Space 3


MBeniek

Recommended Posts

Nie wiem, może ja coś pominąłem przy 8 przejściach gry ale:

 

- Ellie jest na statku razem z Isaac'iem w ostatniej scenie DS2

- Hive Mind jest nam znany od pierwszej części

Planeta brzmi ciekawie. Prawdopodobnie ostatecznie skończymy na Ziemi, bo tam się to wszystko zaczęło.

 

 

Na Ziemi? Kurde, grałem ostatnio na przełomie stycznia/lutego ale nie pamiętam, żeby to się wszystko zaczęło na Ziemi :P

 

Link to comment

Na ppe już poprawili newsa :ph34r: , w każdym bądź razie tu oryginalne źródło http://www.siliconer...details-inside/

 

Lodowa/zamarznięta planeta ze śnieżycami, o mamusiu dla mnie to brzmi wprost genialnie. Idealne miejsce na horror, zaszczucie, tym razem po głowie chodzi mi nie "Alien" a "The Thing" :wub: (btw pamiętacie The Thing na Ps2? ) fajnie jakby poszli w tym kierunku w Trójce. Oby to nie były plotki <modli się>

Edited by SłupekPL
Link to comment

No, teraz ma to większy sens i zapewne jest prawdą. Mi właśnie się setting skojarzył z The Thing. No i Snowsuit... mam nadzieję, że teraz też zaszaleją ze zbrojami, bo w dwójce są zajebiste.

Ta część, wnioskując po opisie, nie będzie zakończeniem. Ciekawe ile jeszcze pociągną. Dla mnie ta seria to najlepsze IP tej generacji, bo wszystko składa się ładnie w całość, a debilne tłumaczenia na siłę są ograniczone do minimum, do tego genialny klimat i wykończenie. Mam nadzieję, że tak zostanie do końca.

Link to comment

Mnie także taki setting kojarzy się z The Thing. Mam nadzieję, że Ziemię ewentualnie odwiedzimy pod koniec gry. Moim zdaniem cała akcja tocząca się na naszej planecie byłaby zbyt oklepanym pomysłem.

 

Liczę na rozwinięcie kombinezonu jeśli chodzi o sterowanie w 0G, nowe bronie, nowe nekromorfy oraz skryptowane akcje. Co jak co, ale w dwójce nadawały dynamizmu, a dodatkowo nie niszczyły klimatu.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Jak na razie DS jest mocno naciągany. Do tej pory nie wyjaśniło się skąd się wziął na Ziemi pierwszy Marker i kto go do cholery zbudował. Na razie wiadomo tylko tyle, że dzięki Markerom głupsi ludzie fiksują a ci inteligentniejsi budują kolejne by, dzięki przemianie w nekromorphy, zjednoczyć się w całość. Oczywiście o to kto je będzie kontrolował i w jakim celu wykorzysta walczą dwie frakcje, czyli Unitlodzy i Ziemski Rząd. O ile Unitolodzy to totalne świry i w ich przypadku nie trzeba nic tłumaczyć, tak zupełnie nie rozumiem po co Ziemskiemu Rządowi cała masa placówek z tym badziewiem. The Sprawl był 12 placówką a nie wiadomo ile ich w sumie było. Może nawet i 100.

 

Mamy już 2 gry z serii i całą masę filmów i komiksów a w dalszym ciągu cała otoczka fabularna sprowadza się do jednej wielkiej rąbanki bo nikt nie wie o co tak na prawdę chodzi.

Edited by rkBrain
Link to comment
Mamy już 2 gry z serii i całą masę film&ów i komiksów a w dalszym ciągu cała otoczka fabularna sprowadza się do jednej wielkiej rąbanki bo nikt nie wie o co tak na prawdę chodzi.

 

W zasadzie to trzy, cudak Extraction przecież jest jeszcze. ;)

Link to comment
  • 3 months later...
  • 3 months later...
Guest Szprota

 

 

Planeta Uxor, przekaźnik i nowy bohater. Nietrudno sobie wyobrazić co wydarzy się w Dead Space 3.

 

To dopiero początek sagi Johna Carvera w uniwersum Dead Space.

 

 

 

mówi opis na kanale YouTube gry, gdzie pokazał się ten materiał. Na razie nie wiadomo za wiele więcej, ale oficjalnego ujawnienia Dead Space 3 możemy spodziewać się na konferencji Electronic Arts podczas tegorocznych targów E3, czyli już za kilka dni.

 

 

 

Jeśli zaś chodzi o wcześniejsze plotki, to póki co wszystko się zgadza, bo gra miała wspierać tryb kooperacji, w którym oprócz Isaaca Clarke’a poznamy nowego bohatera z blizną na twarzy

Edited by LionelPL
Link to comment

A ja apeluję o jak najszybsze wydanie Ded Spejsa Trzeciego :D

 

Ja pierdziele ale się jaram - kilka screenów wystarczyło i ponownie ślinotok. A już motyw, że "śnieżne planeta" to prawda to w ogóle cumshot.

W lipcu po Prometeuszu zapewne ciśnienie podskoczy jeszcze bardziej. Więc mam nadzieję, że EA wyda DS-a jeszcze w tym roku ewentualnie w styczniu 2013 jak Dwójkę.

Edited by SłupekPL
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...