Skocz do zawartości

Dead Space 3


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, może ja coś pominąłem przy 8 przejściach gry ale:

 

- Ellie jest na statku razem z Isaac'iem w ostatniej scenie DS2

- Hive Mind jest nam znany od pierwszej części

Planeta brzmi ciekawie. Prawdopodobnie ostatecznie skończymy na Ziemi, bo tam się to wszystko zaczęło.

 

 

Na Ziemi? Kurde, grałem ostatnio na przełomie stycznia/lutego ale nie pamiętam, żeby to się wszystko zaczęło na Ziemi :P

 

Odnośnik do komentarza

Na ppe już poprawili newsa :ph34r: , w każdym bądź razie tu oryginalne źródło http://www.siliconer...details-inside/

 

Lodowa/zamarznięta planeta ze śnieżycami, o mamusiu dla mnie to brzmi wprost genialnie. Idealne miejsce na horror, zaszczucie, tym razem po głowie chodzi mi nie "Alien" a "The Thing" :wub: (btw pamiętacie The Thing na Ps2? ) fajnie jakby poszli w tym kierunku w Trójce. Oby to nie były plotki <modli się>

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No, teraz ma to większy sens i zapewne jest prawdą. Mi właśnie się setting skojarzył z The Thing. No i Snowsuit... mam nadzieję, że teraz też zaszaleją ze zbrojami, bo w dwójce są zajebiste.

Ta część, wnioskując po opisie, nie będzie zakończeniem. Ciekawe ile jeszcze pociągną. Dla mnie ta seria to najlepsze IP tej generacji, bo wszystko składa się ładnie w całość, a debilne tłumaczenia na siłę są ograniczone do minimum, do tego genialny klimat i wykończenie. Mam nadzieję, że tak zostanie do końca.

Odnośnik do komentarza

Mnie także taki setting kojarzy się z The Thing. Mam nadzieję, że Ziemię ewentualnie odwiedzimy pod koniec gry. Moim zdaniem cała akcja tocząca się na naszej planecie byłaby zbyt oklepanym pomysłem.

 

Liczę na rozwinięcie kombinezonu jeśli chodzi o sterowanie w 0G, nowe bronie, nowe nekromorfy oraz skryptowane akcje. Co jak co, ale w dwójce nadawały dynamizmu, a dodatkowo nie niszczyły klimatu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak na razie DS jest mocno naciągany. Do tej pory nie wyjaśniło się skąd się wziął na Ziemi pierwszy Marker i kto go do cholery zbudował. Na razie wiadomo tylko tyle, że dzięki Markerom głupsi ludzie fiksują a ci inteligentniejsi budują kolejne by, dzięki przemianie w nekromorphy, zjednoczyć się w całość. Oczywiście o to kto je będzie kontrolował i w jakim celu wykorzysta walczą dwie frakcje, czyli Unitlodzy i Ziemski Rząd. O ile Unitolodzy to totalne świry i w ich przypadku nie trzeba nic tłumaczyć, tak zupełnie nie rozumiem po co Ziemskiemu Rządowi cała masa placówek z tym badziewiem. The Sprawl był 12 placówką a nie wiadomo ile ich w sumie było. Może nawet i 100.

 

Mamy już 2 gry z serii i całą masę filmów i komiksów a w dalszym ciągu cała otoczka fabularna sprowadza się do jednej wielkiej rąbanki bo nikt nie wie o co tak na prawdę chodzi.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

 

 

Planeta Uxor, przekaźnik i nowy bohater. Nietrudno sobie wyobrazić co wydarzy się w Dead Space 3.

 

To dopiero początek sagi Johna Carvera w uniwersum Dead Space.

 

 

 

mówi opis na kanale YouTube gry, gdzie pokazał się ten materiał. Na razie nie wiadomo za wiele więcej, ale oficjalnego ujawnienia Dead Space 3 możemy spodziewać się na konferencji Electronic Arts podczas tegorocznych targów E3, czyli już za kilka dni.

 

 

 

Jeśli zaś chodzi o wcześniejsze plotki, to póki co wszystko się zgadza, bo gra miała wspierać tryb kooperacji, w którym oprócz Isaaca Clarke’a poznamy nowego bohatera z blizną na twarzy

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza

A ja apeluję o jak najszybsze wydanie Ded Spejsa Trzeciego :D

 

Ja pierdziele ale się jaram - kilka screenów wystarczyło i ponownie ślinotok. A już motyw, że "śnieżne planeta" to prawda to w ogóle cumshot.

W lipcu po Prometeuszu zapewne ciśnienie podskoczy jeszcze bardziej. Więc mam nadzieję, że EA wyda DS-a jeszcze w tym roku ewentualnie w styczniu 2013 jak Dwójkę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.