-
GTA VI
Ale stronki będą padać o północy
-
GTA VI
Myślę, że na święta mogą odpalić online. Akurat wszyscy wolne będą mieć. Jestem więcej niż pewien, że teraz GTA+ będzie dużo bardziej agresywnie wciskane, albo wręcz wymagane...
-
GTA VI
Bardziej mnie interesuje jakie wersję będą dostępne.
-
Grand Theft Auto: The Trilogy
Nie wiem czy nie było też tak, że trzeba odsłuchać piosenkę/audycje do końca, która akurat leci.
-
Grand Theft Auto: The Trilogy
Nie wyłączone nie. Nie musi być w jednej sesji, po prostu sobie odhacz, gdzie miałeś już minimum te 5 minut.
-
Grand Theft Auto: The Trilogy
Musisz odsłuchać każdą stacje minimum 5 minut, bez zmieniana w trakcie.
-
GTA VI
Pierwsze co to uderzam na plażę... Dużym pickupem
-
GTA VI
To raczej nigdy nie podlegało dyskusji
-
GTA VI
- PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Oni mieli po Final Shape zapowiadać D3, a nie doić D2. Słabiutkie kolejne dodatki, skupienie się na Marathonie, wszystko przyczyniło się do giga retencji graczy. Niech dają zielone światło D3, albo zamykają to studio, bo tym Marathonem to oni się nie utrzymają na powierzchni.- PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Sony zawsze miało łeb do interesów.- PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
400 mln na Concorda i wspieranie Marathona w którego gra ledwo 20k ludzi, kiedy w D2 jeszcze parę dni temu było 400k luda.- Halo Campaign Evolved
Pytanie czy będą liczyć wszystkie czy oryginalne.- Halo Campaign Evolved
Jest LASO, będzie grubo. https://www.truetrophies.com/news/halo-campaign-evolved-trophy-list-revealed- Halo Campaign Evolved
Nie ma opcji, mają już MCC I Infinite, nie będą sobie kolejnego multika dokładać, który pewnie i tak by umarł po miesiącu. - PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy