Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. ogqozo odpowiedział(a) na epl temat w Rock
    Nie wierzę ci.
  2. http://www.youtube.com/watch?v=kxSIeQLy4UQ Monika Pyrek śpiewa i tańczy w stroju cokolwiek dyskotekowym. Dziwne.
  3. ogqozo odpowiedział(a) na epl temat w Rock
    Lol. A Sierżanta Pieprza znasz?
  4. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    No co ty. Jakbyś poczytał ostatnią stronę tematu, to byś zauważył, że nie tylko ty.
  5. No i? Na Firefoxie wystarczy kliknąć "naprzód" i pole jest w takim stanie, jak zostawiłeś... Tak, stawiam. W kwestii popularności. Dlaczego? Bo są bardziej popularne. Proste. Moja opinia, chociaż nie da się jej dowieść, jest taka: gdyby miały wypas grafę i dużo wyższe wymagania, to by się sprzedawały gorzej. W każdym razie Diablo III stawia raczej na wydajność, co jest tradycyjne dla Blizzarda i b. fajne. Mam nadzieję, że mój kompek uciągnie Starcrafta II bez spowolnień, bo chociażbym kochał go nad życie, to i tak nie kupię nowego kompa specjalnie dla gry.
  6. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Klub Smakosza
    Lubię jeść w KFC. Tamtejsze kurczaki bardzo mi smakują. Szkoda, że Longer ostatnio podrożał i kosztuje już 3,50 zł - ale i tak kupuję. Niezbyt to zdrowe, ale trudno się oprzeć, gdy masz w zasięgu ręki szybką i smaczną kanapkę z przyzwoitą ilością mięsa (czy też produktu mięsopodobnego - whatever, jest smaczne). Oczywiście, żarcie jest tak przyprawione i tak dawkowane, że jak zjesz jedną kanapkę, to jesteś nienajedzony. Chce ci się jeść jeszcze bardziej, niż przed zjedzeniem pierwszej. I tak dalej. Dopiero jak wydasz z dychę, to się nasycisz. Tylko, że wtedy strasznie chce ci się pić... Cóż - zdaję sobie z tego sprawę i trzeba z tym żyć. McDonald's to żadne porównanie. Tamtejsze mięso nie smakuje jak mięso. Serio, jedząc tam cokolwiek, mam wrażenie jakbym wcinał plastik. A napoje, lody, ciastka? Można kupić w kiosku i też możesz je zjeść od razu. Tak że nie ma sensu. W fast foodach jadam tylko ciepłe rzeczy. Innych przybytków nie będę wymieniał, bo sporo tego i każde inne. Wiadomo, że się w życiu jadało w większości miejsc na rynku wrocławskim czy Placu Grunwaldzkim.
  7. To są "hiciory", bo...? Ty tak uważasz? Ja podałem konkretny, obiektywny wyznacznik popularności - listę najlepiej sprzedających się gier. I trend na niej widoczny nadal się trzyma - zobacz sobie choćby Top 10 bestsellerów PC na rok 2007, wygląda podobnie. Warcraft, Simsy, średnio żrące zasoby sprzętu RTS-y... Jedyna pozycja nastawiona zdecydowanie na nowoczesną grafikę, to Call of Duty w połowie listy. Mi to wszystko jedno, no ale nie kłóćcie się z faktami - wypas grafa niezbyt pomaga w zyskaniu popularności.
  8. ogqozo odpowiedział(a) na Killabien temat w Nintendo DS
    No właśnie widzę, wygląda podobnie do intra z wersji SNES-owej. Jedyne, co przychodzi na myśl po filmiku, w związku z imionami postaci - to nowe tłumaczenie z japońskiego. Zrobiono je w przypadku FF6 na GBA i uznałem to za plus. Może teraz też tak będzie? Byle nie zmienili kultowego już tria Slash-Ozzy-Flea na wierne, ale mniej barwne Ocet-Majonez-Maggi, itp. No ale to już moja fantazja. Pewnie nie zmienią nic, wkleją to samo, co 10 lat temu podczas konwersji na PSX-a, sprzedadzą 2 miliony sztuk (zagorzali fani i młodsi gracze) i będą zadowoleni. Ech...
  9. ogqozo odpowiedział(a) na Killabien temat w Nintendo DS
    Aha, bo ja myślałem, że to są wszystko sekundy. Ale faktycznie, jak doleci do 0 to przechodzi w 59, a nie 99. OK, strona się wczytała, mam nadzieję, że w wyznaczonej godzinie też będzie mi działać.
  10. ogqozo odpowiedział(a) na Killabien temat w Nintendo DS
    Jak wczoraj liczyłem, to mi wyszło, że do zera dojdzie jutro, a teraz stronka mi nie chce się wczytać i nie wiem, ile zostało. No nic, jak coś pokażą, to na pewno wieść się rozejdzie po świecie.
  11. ogqozo odpowiedział(a) na FARMEROS temat w Rock
    No ja sobie powycinałem i już mam, mogę wrzucić jakby co. Jak tak patrzę po linkach (w międyczasie ściągnąłem ze 4 wersje), to może być jedna z pierwszych "normalnych" wersji tej płyty w całym internecie;]. P.S. Rapidshare szybki (pipi). http://rapidshare.com/files/127579391/Booz...lzebub.rar.html
  12. Siara, nawet czarny nie jest.
  13. No (pipi). Od kiedy zobaczyłem film (polska premiera) ciągle powtarzam, że Goldberg stworzył kinową postać, z którą najbardziej się identyfikuję. Kogo nie bawi ten film, ten cieć.
  14. no chyba mi nie powiesz, że w ogóle na nią nie wpływa ? ;p No niezbyt. Znacznie więcej klientów można zyskać poprzez niskie wymagania sprzętowe, niż przez nowoczesne efekty graficzne i wyciskanie siódmych potów z Radeona za 4 patyki. W Polsce akruat jest jeszcze dużo graczy pecetowych, ale na Zachodzie tacy już raczej wymierają. Przygniatająca większość klientów to ludzie tacy jak ja, którzy mają kompa, bo to przydatne narzędzie, i jak coś ciekawe wyjdzie to sobie zainstalują i pograją, ale nie będą specjalnie kupować nowego sprzętu tylko do gier, bo od tego mają konsole. To nie jest żadna moja opinia, to fakt. Popatrz na listę bestsellerów PC: seria The Sims, Lineage, World of Warcraft, Starcraft, Half-Life, Myst, Cossacks, Diablo II. Zagadka: ile z tych gier stawia na wypasioną grafikę, a ile raczej na niskie wymagania sprzętowe?
  15. ogqozo odpowiedział(a) na FARMEROS temat w Rock
    Kurde, mam niezwykle skomplikowany i chytry plan: najpierw sprawdźcie, co jest co, a później rzucajcie wszystkim linka.
  16. ogqozo odpowiedział(a) na FARMEROS temat w Rock
    Tutaj to samo, tylko się wolniej ściąga.
  17. ogqozo odpowiedział(a) na kold temat w Klub Smakosza
    Tak. Sam kminek do jedzenia niezbyt się nadaje, ale nadaje fasoli kapitalny aromat.
  18. ogqozo odpowiedział(a) na FARMEROS temat w Rock
    Ej, ja rozumiem, że zgrywanie płyt prosto z winyla rządzi, ale... ten link, który podałeś, to jeden plik mp3 o długości 50 minut. A to niezbyt wygodne w obecnych czasach. No nic, reaper pójdzie w ruch i w ciągu kwadransa zrobię sobie z tego normalny album. Ale ogólnie płyta całkiem udana, lepsza od "Doomsday..." i nieco mniej zrzynająca z Motorheadu. I tak wolę "Ace of Spades".
  19. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Rock
    No ale co w tym dziwnego? Powinien się zamknąć w czterech ścianach?
  20. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Alternatywa
    Massive Attack - Mezzanine http://www.megaupload.com/pl/?d=py74n7xt
  21. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Rock
    Wszystkie inne - Ścianka czy Świetliki, czy jeszcze jeden zespół, którego zapomniałem. Nie jest to jakiś totalny underground, ale na pewno nie jest to półka zespołów powszechnie znanych.
  22. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Rock
    Jeden z lepszych polskich zespołów. Chyba jedyny, który jest i dobry, i popularny.
  23. ogqozo odpowiedział(a) na Killabien temat w Nintendo DS
    Raczej na trzy. Ale nie oszukujmy się, skoro gra ma zostać wydana w USA pod koniec roku, to na pewno wiele uwagi temu remake'owi nie poświęcają w Square. Oczywiście, nawet gdyby poświęcili, to wielu twórców oryginału nie wzięłoby udziału, więc pewnie wyszłoby tylko na gorzej. Niestety, seria Chrono w całej swej chwale już nigdy nie wróci i trzeba się z tym pogodzić.
  24. ogqozo odpowiedział(a) na kold temat w Klub Smakosza
    Kmniek to chyba do fasoli - nie dość, że podobno ułatwia trawienie jej, to naprawdę doskonale poprawia smak. Bez kminku fasola jest dla mnie przeciętna, z nim - fantastyczna.
  25. Żeby twierdzić, że nowoczesna grafika wpływa na popularność gry, trzeba być ślepym i nie mieć pojęcia, co jest na świecie popularne.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.