Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. Co ty porównujesz, gdzie Mario a gdzie Sonic? Akurat uniwersum Mario świetnie się nadaje do opowiadania historii i kolejne RPG-i z hydraulikiem raz po raz to udowadniają, rozwalając humorem i pozytywną energią. Sonic nie jest ani zabawny, ani charyzmatyczny, tylko po prostu żaden. Nadaje się jako postać, która szybko biega. Do niczego innego nie pasuje.
  2. ogqozo odpowiedział(a) na tukan temat w Rock
    No dobra, ściągnąłem to coś. Posłuchałem minutę i się powstrzymałem na razie. Myślę, że to wersja finalna. Brzmienie jest kure'wsko dobre. Tłuste i mocne. Konkurencja siedzi w kącie i płacze.
  3. ogqozo odpowiedział(a) na tukan temat w Rock
    No ale co, skąd mam wiedzieć, że to jest ostateczna wersja? Może nagrają tą płytę jeszcze raz od początku przed premierą i zepsuję sobie przyjemność, podsłu(pipi)ąc teraz? W ogóle co to ma być? Jeszcze ponad miesiąc!
  4. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Rock
    Dla mnie Myslovitz jest gdzieś na równi z Placebo. Płytę "Happiness is Easy" można porównywać z albumami Placebo i nie sądzę, żeby była gorsza od któregokolwiek. Jeden z kilku polskich zespołów (i chyba jedyny "popularny"), który mogę porównywać do zagranicznych sław bez żenady. Milan się nie zna.
  5. Heh, też miałem iść na nowe "Archiwum X" na 11.50, ale druzgocące pierwsze recenzje mnie jakoś zniechęciły. Wybiorę się, jak będę miał więcej czasu i kasy... albo w ogóle. Nie wiem, jakoś nie chce mi się iść na coś, o czym wiem, że będzie słabe i że pójdę tylko dlatego, że to "Archiwum X".
  6. Film stawia na prostotę i spontan, toteż trudno wymienić jakieś konkretne zalety poza klimatem, bo nic z takiej argumentacji nie wyjdzie. "Once" dotyka w pewien sposób istoty kina, albo się to czuje, albo nie. Ja na seansie non stop cieszyłem mordę, że coś takiego nakręcono. Po prostu czuje się, że to wszystko dzieje się blisko, że ci ludzie nie grają, są sobą. Praktycznie nie widać, że to film, to zwykła rejestracja życia, pięknego życia. To bardzo rzadko się odczuwa w kinie.
  7. ogqozo odpowiedział(a) na Scorp1on temat w Software
    Jak to nie ma, klikasz prawym przyciskiem w polu wyszukiwarki i masz opcję. Przynajmniej mi to tak działa, nie wiem, może już ściągnąłem ten dodatek i zapomniałem.
  8. ogqozo odpowiedział(a) na Enkidou temat w Kącik RPG
    Przeglądnąłem tą Valhallę i widzę, że ogłaszali też Resident Evil 5 oraz GTA na Wii. Więc albo są jakoś naprawdę wyjątkowo dobrze poinformowani, albo po prostu piszą byle co.
  9. Dla mnie lepsze od "To właśnie miłość", może dlatego, że protagonistą jest biedny, utalentowany muzyk i mam sporą wczuwkę;]. Kapitalny film. To niesamowite, jak niemal całkowici debiutanci potrafią tak prostymi środkami osiągnąć taki efekt emocjonalny. Każda scena jest udana.
  10. ogqozo odpowiedział(a) na Mathiu temat w Alternatywa
    Tańczyłem do nich na Stepmanii.
  11. ogqozo odpowiedział(a) na raven_raven temat w Nintendo DS
    Fabuła... niespodzianka... będzie taka sama, jak w Final Fantasy IV. I jeśli nie uświadomisz sobie, że powstała ona w 1991 r. i jak wtedy wyglądał rynek gier video - to pewnie czeka cię zawód.
  12. ogqozo odpowiedział(a) na Timmy temat w Region Filmowy
    Fakt, że IGN dał 10, tylko napawa mnie niepokojem.
  13. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w The Pit
    Ale nędza.
  14. ogqozo odpowiedział(a) na Timmy temat w Region Filmowy
    "WALL.E"? Na pewno bije na głowę "Deja vu" czy "Iron Mana"... Pewnie wymieniłbym więcej, jakbym mieszkał w USA, wiadomo jakie jest opóźnienie w dystrybucji.
  15. Ja nie wiem, jak można mówić, że "Shrek" był lepszy. Przecież to była zwykła komedyjka dla całej rodziny, z niewiarygodnie banalnym rozwojem akcji i przesłaniem. Żadna "genialna historia". Bardzo świeże podejście, ale tylko zabawa wątkami, które znamy od setek lat.
  16. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    Są tabele tygodniowe, dajesz sobie "ulubieni wykonawcy" i "przeglądaj według tygodni". To akurat na plus zaliczam, że teraz liczy "ostatnie ileś tam" zamiast tylko dodawać.
  17. ogqozo odpowiedział(a) na ldsix temat w HardCore
    Takie sobie.
  18. ogqozo odpowiedział(a) na sokol temat w Nintendo GBx
    Klasyka. Jedna z najlepszych platformówek w historii gatunku.
  19. ogqozo odpowiedział(a) na Scorp1on temat w Software
    W opcjach przeglądarki masz. Zaawansowane->Ogólne.
  20. ogqozo odpowiedział(a) na Scorp1on temat w Software
    To może włącz, albo coś podobnego przestaw. Jeśli to nie ustawienia myszki, to nie mam pojęcia.
  21. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    Wywaliło mnie z grupy PE Underground, a jak się próbuję dołączyć, to się wiesza na amen. No weźcie.
  22. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Pustynne kojoty
    Miałem na myśli, że jest to muzyka bardzo ciężka emocjonalnie. Wszystkie tego typu płyty (czy to Neurosis, czy Melvins) zaliczam do jednej grupy - naśladowców "My War". Ty podobno nie wiesz, co to jest Sierżant Pieprz, więc nawet nie wiesz, o co chodzi w zakończeniu pierwszej piosenki.
  23. ogqozo odpowiedział(a) na Timmy temat w Region Filmowy
    Jest rekord otwarcia w USA. 67 mln dolarów w sam pierwszy dzień w samych Stanach. Szacuje się, że w cały weekend film zarobi ok. 160 mln $, a więc w ciągu trzech dni zwróciłby się budżet jego nakręcenia. Wielki, wielki sukces. Totalna podjara. Śmierć zawsze pomaga popularności.
  24. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    To jest okładka wydania limitowanego, specjalnego, wzbogaconego itp. Będzie w boxie DVD.
  25. ogqozo odpowiedział(a) na tukan temat w Rock
    A tam, Metallica miała trzy dobre albumy, to nie ta sama klasa;].

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.