Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Przecież filmy są od soboty...
  2. Di odpowiedział(a) na ojejcu temat w Archiwum
    Chyba najgłupsza końcówka odcinka spośród wszystkich w tym serialu Chciałbym zobaczyć miny pod koniec odcinka. Reżyserzy chyba dużo piją ;] Teraz przyszedł czas na przerwę, tak?
  3. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Filmy z turnieju powinny się pojawić u mnie na YT dziś lub jutro Innymi słowy: Twój brat nie gra na jana We wtorek pograliśmy trochę z fastlegs w Arenie (cały czas Panda vs Yoshi) i nawet nie janiłem, więc muszę umówić się któregoś dnia z Cambionem i Ravemanem, żeby sprawdzić, jakie rezultaty daje taka gra
  4. Ta recenzja nie odpowiada na moje pytanie Nie znam specyfikacji przejściówki, o której pisałem.
  5. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Nie chciałem mu tym zawracać głowy. Kiedy ktoś wrzuci jakieś zdjęcia? Tyle ich robili, a na razie nie ma żadnych online Ja filmy będę obrabiał w czwartek i piątek, a w sprawie uploadu będę musiał po prostu znaleźć kogoś w Warszawie, kto ma dobre łącze, trochę wolnego czasu i chęci.
  6. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Żonglowało też chyba w T6: 1+2 WS 4 d/f+1,2 B! i hellsweepy.
  7. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Szyper, ja mam dla Ciebie jeszcze medal za 3. miejsce oraz całkiem fajny kubek (nagroda). Oddam Ci przy najbliższej okazji, ok? Czy ktoś zostawił pada na turnieju? Jeśli tak, to proszę o opis
  8. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Korea otrzymała wczoraj update Tekkena 6: http://nsports.pl/index.php?site=news_comm...amp;newsID=5881
  9. Ale czy ta przejściówka pod względem bebechów nie jest taka sama jak ta Venoma/BigBena?
  10. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Albo podział, albo brak nagród za turniej drużynowy. Z pustego to wiadomo kto nie naleje.
  11. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Tak, ale grupy + DE a nie samo SE.
  12. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Nie martw się. Osób było na tyle mało, że musiałem grupy rozpisywać na nowo. Zresztą Nevan poinformował mnie wystarczająco wcześnie O barkach już zapomniałem, bo jak będę kiedyś grał, to Pandą. W sumie ona też ma fajne d+1+2...
  13. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Turniej indywidualny i drużynowy, jak najbardziej. Tyle, że gorsze nagrody (i pewnie mniejsze wpisowe) za indywidualny, bo część by poszła na drużynowy turniej. Oczywiście bez losowania Emocje są...
  14. Co sądzicie o tym, by turnieje drużynowe w Tekkena zyskały na ważności? Gdyby część nagród z turnieju indywidualnego przerzucić na teamówkę, wprowadzając tam grupy i DE lub SE?
  15. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Pozdrawiam 2nd Gen. Sway'a, któremu przy okazji niemal każdego turnieju lub zlotu nie siedzą na mnie gwarantowane akcje... Ja startowałem w turnieju indywidualnym, ale moja Paulinka była co najwyżej żenująca Ja grać w Tekkena nie potrafię i jedyne co pomaga mi czasem w walkach to Panda, na której nowe oblicze (hellsweep + twin pistony) czekam. A dla ścisłości, to w teamówce wygrałem z: Sepkongiem, Tundrą, Łysym, VeluriaNem, Tokisem, Bartem i Nevanem. Sway w naszym teamie zagrał jedną walkę i - oczywiście ( ) - przegrał.
  16. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Zakończyły się rozgrywki w dwóch grupach. Z pierwszej wyszli Mashter, Swayman, Guardian i Tokis, a z drugiej Gajda, Punisher, Maargoth i Krysta. Po zakończeniu grup dojdzie do głosowania wśród zawodników, czy chcą zakończyć turniej indywidualny dziś czy jutro. Mieszkacie w innej strefie czasowej...? o_O --- Kilka minut po północy: Sway i Gajda w finale, Szyper na najniższym stopniu podium, a Krysta czwarty. EDIT: 1. Gajda (DJ) 2. Sway (Raven, Steve, Julia) 3. Szyper (DJ, Feng, Heihachi) 4. Krysta (Heihachi) Drabinka: http://img255.imageshack.us/my.php?image=t...kkendrdenb4.jpg --- Drużynówka: 1. Bart (Asuka), Nevan (Anna), Gajda (DJ) 2. Di (Panda), Cambion (Marduk), Swayman (Steve)
  17. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Nie wiem, czy jutro będę miał dostęp do Internetu, więc w razie czego łapcie mnie przez komórkę. Numer jest podany na stronie imprezy. Do zobaczenia w sobotę. --- Przypominam jeszcze o tym, kto zadeklarował zabranie konsoli: 1. Di 2. Tokis 3. Velurian 4. Keii 5. Gajda 6. Pitrex
  18. Di odpowiedział(a) na ojejcu temat w Archiwum
    Gretchen w którymś odcinku wypowiedziała kwestię, w której padło, że Scofield myli się co do tego, czym jest Scylli.
  19. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Nie faworyt, a osoba odpowiedzialna za prowadzenie grupy.
  20. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Z każdej grupy wychodzą oczywiście 4 osoby Cambion, tak to jest jak się na sms-y nie odpisuje
  21. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    1. Cambion [A-Team] 2. Devil 3. Gagarin 4. Junior [TLT] 5. Tundra 6. Muflon 1. Matt 2. Tokis 3. Chudy 4. HaoS [TLT] 5. Kamiru 6. Goro 7. Grubas 1. Szyper [TcT] 2. VeluriaN [TLT] 3. Pychu 4. Punisher 5. fastlegs 6. Edzio 7. Koman 1. Swayman [A-Team] 2. Borys 3. Bart 4. Krysta [TcT] 5. Frizen 6. Roman 1. Nevan 2. 2nd Generation Swayman [A-Team] 3. Equester 4. Deviljin 5. Xellos 6. Vergil 1. Gajda 2. Snake 3. Alik [TcT] 4. Womb_Raider 5. Duo 6. Kostek [TNT] 7. Borut 1. Solo 2. Scoop 3. Madi 4. Maargoth 5. Banan 6. Nemesis 1. Kitos 2. Mashter 3. Dante [TLT] 4. Pitrex 5. Sepkong 6. Katarina 7. Glowuch Numery grup zostaną wylosowane na turnieju.
  22. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Do listy został dopisany Grey-FoX, gdyż 7.11 Szyper zostawił mi na GG wiadomość w jego sprawie. Dziś lub jutro postaram się rozpisać grupy i je tu umieścić.
  23. http://i141.photobucket.com/albums/r44/sin...als/elblaze.jpg Jesteś pewien, że nikt nie ma spodni z ogniem?
  24. VF ma słaby design postaci? Przepraszam, ale z jakiej racji?
  25. Ktoś umiał juggle? Nagrywaliście coś? Temat odklejam.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.