Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di opublikował(a) temat w Forum Bijatyk
    Topic dla wszystkich krzykaczy. Wyżalcie się.
  2. Di odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    To nie byli przypadkiem Austriacy? Z tymi kombinezonami to się najbardziej Frank Loefler kojarzy
  3. Di odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Ja bym raczej powiedział, że to oczekiwania są powyżej skoczków. Tajnerowskie talenty można wsadzić między bajki, bo już od dawna w kadrze nie pojawił się nikt nowy, kto by skakał regularnie w konkursach PŚ. Poprzedni sezon oglądałem gł. dla Ahonena, a ten... konkursy oglądam (i pewnie będę oglądał), z braku ciekawszych zajęć w danej chwili. Od kilku lat zdecydowanie wolę oglądać Biathlon i to niekoniecznie ze względu na Sikorę Po prostu podoba mi się ten sport. Dobrze powiedziane. Mika poleciał do Norwegii i to, co zrobił z tamtejszymi skoczkami jest co najmniej godne podziwu. Pamiętacie, jak skakali przedtem?
  4. Di odpowiedział(a) na Salwador temat w Soul Calibur
    Ale przeszedłeś zwykły Weapon Master najpierw? Jeśli nie, to nie dziwne, że nie odkryłeś Berserkera. Z tego co pamiętam, to po przejściu całego (Chapter 10-3 bodajże), można grać w Extra Missions.
  5. Di odpowiedział(a) na .:marioo:. temat w Xbox 360
    Od razu? (6. post na tej stronie)
  6. Di odpowiedział(a) na .:marioo:. temat w Xbox 360
    Ja o tym wiem Sęk w tym, że wchodząc do tego topicu zadałem pytanie o to, czy X360 w wersji Arcade będzie dobrym rozwiązaniem, tzn. czy ta wersja wystarczy, czy lepsza będzie inna wersja.
  7. Di odpowiedział(a) na .:marioo:. temat w Xbox 360
    Nie mi, nie mi Napaliło się na nową konsolę, nie konkretnie na X360, o czym już pisałem. Będę z jego ojcem rozmawiał, więc dowiem się, jakie lubi gry itp. Podejrzewam, że chodzi o gry na podstawie bajek Disney'a (lub Pixar), platformówki i wyścigi.
  8. Di odpowiedział(a) na .:marioo:. temat w Xbox 360
    Nie. Dzieciak naprawdę napalił się na konsolę i wygląda to tak, że ma odłożone pieniądze, a rodzice dołożą mu w ramach gwiazdkowego prezentu. Na pewno będę przekonywał do kupna PS2, ale chcę mieć jakąś alternatywę, gdyby opcja z past-genem odpadła.
  9. Di odpowiedział(a) na Krychuone temat w Tekken
    http://sdtekken.com/t5dr/ic-cards/ Tu masz wyjaśnienie odnośnie DR-a. Podejrzewam, że w przypadku 5.0 jest podobnie.
  10. Di odpowiedział(a) na .:marioo:. temat w Xbox 360
    Tutaj w grę wchodzi wyłącznie wybór pomiędzy PS3 a X360. PS3 mam i znam, więc pytam o X360
  11. Di odpowiedział(a) na .:marioo:. temat w Xbox 360
    Znajomy zastanawia się nad zakupem konsoli dla 7-latka. Czy X360 w wersji Arcade (ze względu na cenę) będzie dobrym rozwiązaniem? Jeśli nie lub tak, to dlaczego? Z góry dzięki za odpowiedzi
  12. Wyszedł nowy Fire Emblem w zrozumiałej wersji, więc chyba mój problem się rozwiązał
  13. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w VideoStrefa
    Nie wierzę. Te walki wyglądają jak podłe fake'i...
  14. Di odpowiedział(a) na Manor temat w Seriale
    Scena pod koniec ostatniego odcinkua to chyba jedna z najlepszych scen całego serialu
  15. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w VideoStrefa
    Adriankiller, dlaczego zakładasz, że ktoś "z nas" ma tę płytę? Czy widziałeś, żeby tu - lub na innym forum - była prowadzona dyskusja na temat tych walk?
  16. W opcjach konsoli możesz go skalibrować.
  17. Nie wyszło, ale na gbatemp znajduje się prześwietny patch, który tłumaczy 99% gry Na razie grałem nieco ponad pół godziny i muszę powiedzieć, że translacja stoi na naprawdę dobrym poziomie.
  18. Szukam... RPG-a Odpadają FF III i IV, DQ IV i Joker, Chrono Trigger, TWEWY oraz Mario & Luigi. Mile widziana dobra fabuła
  19. Di odpowiedział(a) na Killabien temat w Nintendo DS
    Dzięki Czy jest gdzieś w Internecie lista czarnych skrzynek i drzwi?
  20. Di odpowiedział(a) na Killabien temat w Nintendo DS
    Poniższe pytania są skierowane do osób, które ukończyły grę:
  21. Di odpowiedział(a) na Soniak temat w Seriale
    Nieco ponad godzina do rozpoczęcia finału. Na kogo stawiacie? Do moich faworytów należą Mellkart Ball (trzeba coś dodawać?) oraz właśnie Blady Kris, którego tym razem mają wspomóc Lipsky i jakaś babka. Ciekawe, jak wypadnie ten drugi występ
  22. Di odpowiedział(a) na VHO temat w VideoStrefa
    Wrzućcie jeszcze raz gdzieś ten film dot. Tekkena 4, ok?
  23. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    Wciąż brak zdjęć? Z tego co pamiętam, to Nevan robił zdjęcia aparatem Gajdy podczas rozdania nagród.
  24. Di odpowiedział(a) na Di temat w Turnieje i zloty
    http://www.youtube.com/view_play_list?p=50E2E34DBEB71081
  25. Wiem, że wygląda jak moja. A ja na mojej się nie zawiodłem

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.