Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na Rayos temat w Switch
    Można. Wciśnij ten czarny przycisk na boku i gotowe.
  2. Di odpowiedział(a) na Godot temat w Switch
  3. Di odpowiedział(a) na Godot temat w Switch
    Podpowiada jeden, dopóki nie zdobędzie się tego księżyca - wtedy można pójść po kolejną podpowiedź.
  4. Di odpowiedział(a) na Godot temat w Switch
    Jak to jest z kupowaniem rogali? Mogę w sklepie kupić ile chcę (?) po 100 monetek, a wszystkie doliczają się do statku.
  5. Di odpowiedział(a) na Godot temat w Switch
    Ragus, przeczytaj jeszcze raz tytuł, który się wyświetla przy tym księżycu ;). EDIT: No i Rayos mnie ubiegł :<.
  6. Di odpowiedział(a) na Godot temat w Switch
    Czy chodzi Ci o coś takiego? - skok, - Y (żeby rzucić czapkę), - ZL (żeby rozpocząć animację Ground Pounda), - Y, najlepiej trzymane (żeby zrobić dive'a, a potem odbić się od czapki). Ja swoją drogą zamiast ZL używam ZR - lepiej mi zgrać palce w jednej ręce.
  7. Di odpowiedział(a) na Godot temat w Switch
    Właśnie oglądam napisy końcowe. Że też ktoś pozwala Nintendo robić tak dobre gry... Jestem ciekaw, co tam dalej :). Mały przedsmak już widziałem wcześniej:
  8. Di odpowiedział(a) na Godot temat w Switch
    Wydawało mi się, że tutaj Mario bez przycisku biega tak samo szybko jak w 3D World z przyciskiem, ale w to drugie grałem ostatni raz ponad rok temu, więc mogę się mylić. Niemniej sam tego typu problemu nie odczuwam - turlanie i skoki w zupełności mi wystarczają.
  9. Di odpowiedział(a) na Godot temat w Switch
    Normalnie biegasz. Poza tym możesz turlać się lub robić odskoki (bieg -> kucnięcie -> skok, jak we wcześniejszych odsłonach 3D). --- Filmami z monetkami natchnęliście mnie, żeby też je zdobyć. Ale żeby nie wrzucić takiego samego filmu, pomyślałem, co innego można byłoby zrobić. Wyszło tak: Jaka ta gra jest cudowna... Czapki z głów!
  10. Di odpowiedział(a) na Godot temat w Switch
    Nintendo jak zwykle zgarnia Oscara w temacie dopracowania i smaczków. Wchodzę na szczyt budynku, leżą sobie puszki. Uderzam w nie, a one się odbijają jak w...
  11. Di odpowiedział(a) na Godot temat w Switch
    W trzeciej planszy, gdy
  12. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    6:30 SMS o tym, że paczuszka do odbioru. Nie było innego wyjścia, trzeba było zerwać się i polecieć do kiosku. 7:30 Odyseusz dotarł. Pora dodać trochę kolorytu tej szarej, miejskiej rzeczywistości.
  13. Di odpowiedział(a) na Godot temat w Switch
    19/20 na dwa to 190%. Czyli będzie M E S J A S Z. EDIT: Oj, nieładnie edytować.
  14. Di odpowiedział(a) na Rayos temat w Switch
    1. Złote monety za gry mają region-locka (np. na europejskim koncie nie dostaniemy monet za fizyczną wersję I Am Setsuna). A co jeśli zmienimy region konta i spróbujemy dodać punkty? Zostaną dodane do tych, które zebraliśmy dotychczasowo, czy wszystkie monety nam się zresetują? A może w ogóle nie będziemy mogli dodać? 2. Czy Batman od Telltale będzie miał wszystko na game cardzie, czy trzeba będzie dociągać Epizody?
  15. Di odpowiedział(a) na Labtec temat w Switch
    Chodzi o słuchawki z donglem (takie jak np. te od Sony).
  16. Di odpowiedział(a) na tomek1906 temat w Mobile
    Zamówiłem już tego Lenovo :). Nieco drożej, ale recenzje są stosunkowo pozytywne.
  17. Di odpowiedział(a) na Rayos temat w Switch
    Jak kiedyś grałem w Blaster Master Zero w samolocie i trybie samolotowym, to policzyłem, że bateria mogłaby wytrzymać na 5-6h.
  18. To tylko jego figurka ;). Ewentualnie może być tak, że to jedna z 2 postaci z jednego uniwersum, które jeszcze nie zostały pokazane, ale o których była już mowa w anime.
  19. Ja stawiam na nową formę Hita. Dlaczego? Buty, ręce w kieszeni (?), kształt głowy.
  20. Di odpowiedział(a) na tomek1906 temat w Mobile
    Chętnie poczytam :). A gdzie taka promocja?
  21. Di odpowiedział(a) na tomek1906 temat w Mobile
    8-calowego w tej cenie raczej nie znajdę. Mam aktualnie 7-calowego (właśnie Samsunga, bodaj pierwszego Taba) i chciałem przesiąść się na coś większego.
  22. Di odpowiedział(a) na tomek1906 temat w Mobile
    Poszukiwany tablet, rozmiar 8 cali, cena w okolicy 600 złotych (a więc Android). Przeznaczenie: oglądanie filmów, PDF-ów, a także streamów (twitch). Nie potrzebuję LTE, wystarczy mi wi-fi. Czy możecie coś polecić?
  23. Di odpowiedział(a) na Rayos temat w Switch
    Jest, ale aż za bardzo klasyczny ;). https://www.nintendo.com/games/detail/arcade-archives-mario-bros-switch
  24. Czy oni wysyłają do Polski? Może jakieś forumkowe zamówienie?
  25. 40-45 zł. Dam znać dokładniej, gdy będę miał dane na stronie banku.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.