Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na Frantik temat w Soul Calibur
    Szkoda, że nie wybrałeś Siegfrieda, bo to on odziedziczył styl walki Najciaka z SCII wraz z 3B. Od SCIII Nightmare jest od niego odseparowany i ma osobny styl walki. PS Planuję dziś streamować od ok. 15, więc zapraszam chętnych na oglądanie kapienia Zośką:
  2. Di odpowiedział(a) na Frantik temat w Soul Calibur
    Amer, notacje ciosów zmieniają odkąd pamiętam - na przykład w SCII Voldo po 236A+B robił wślizg z ręki, a w kolejnej części ta kombinacja to był high, po którym sam wypadał poza planszę (stare 3A+B) - to akurat dobrze pamiętam, bo przegrałem tak na przedpremierowym turnieju :D. Z kolei u Yuna 4A+B zmienili na 3B+K (albo jakoś tak). Spośród wszystkich bijatyk Calibur jest tym, który zmienia się chyba najbardziej pod względem listy zagrań, ale też systemu. A jeśli chodzi o ciosy, to przez to, że dodali pod przyciskami uniwersalne zagrania (A+B jako cios do rozbicia bloku, B+G jako Reversal Edge), musieli zmienić jeszcze więcej niż zazwyczaj. Podstawowe A,A i B,B pozmieniali, żeby dodać więcej możliwości - na przykład Sophitia ma dodatkowe ciosy (A,A,A oraz B,B,B), a Mitsurugi po B,B może wcisnąć jeszcze jedno B, żeby wykonać parry z Reversal Edge'a. PS Kim grasz?
  3. Di odpowiedział(a) na Frantik temat w Soul Calibur
    Start o 17. Listę postaci razem z manualem znajdziesz tutaj: https://www.dropbox.com/sh/615veyw29zgfr9y/AAAYdrnQhDzbiulLBd2QnoQUa/PlayStation 4?dl=0&subfolder_nav_tracking=1
  4. Di odpowiedział(a) na Frantik temat w Soul Calibur
    Razem z firmą CENEGA przygotowałem serię kilku filmów przedstawiających grę SOULCALIBUR VI. Pierwszy odcinek to wprowadzenie, pozostałe trzy opisują z grubsza system gry. https://www.youtube.com/watch?v=eJGfelO8djo&list=PLchH0JXQUMgcWvIk4eQGzBUv9PyS6Z_BY
  5. Di odpowiedział(a) na Labtec temat w Switch
    Nie myślałeś o karcie Revolut? Bardzo korzystny kurs, a do tego będziesz mógł dowolnie przechodzić między regionami (przy zmianie regionu tracimy środki, które mamy aktualnie zgromadzone, co jest problemem przy doładowaniach). Tam, gdzie Revolut nie zadziała, najczęściej będziesz mógł kupić przez Internet kartę doładowującą (Japonia czy USA). Warto śledzić zniżki w różnych regionach, bo można sporo zaoszczędzić. Portfel jest tylko dla danej waluty i przy zmianie regionu tracisz środki, więc karty działają tylko na dany region.
  6. Di odpowiedział(a) na MEVEK temat w Tekken
    https://www.tekkengamer.com/2018/09/19/gajda-on-overcoming-obstacles-and-his-match-against-qudans/ Wywiad z jednym z największych kozaków w Tekkena w Polsce.
  7. Di odpowiedział(a) na Frantik temat w Soul Calibur
    Odpowiem w punktach: 1. Cios można łatwo obejść i ukarać. 2. Obie strony mają chwilę na wybór opcji i potem patrzymy, co wyszło. 3. Slow-mo wchodzi co najwyżej dwa razy z rzędu (w opisie filmu podlinkowałem tabelkę, w której jest pokazane, że jeśli w pierwszym RE jest remis, w drugim w tej samej sytuacji będzie coś innego). 4. Blok jest najlepszy, ale w drugim RE staje się trochę ryzykowny, bo nasza garda może zostać rozbita. 5. Z tym Nightmare'em chodzi o to, że wchodzi cios (K), który tylko przechodzi do animacji rzutu (Attack Throw). Nie ma możliwości wybrania rzutu, tylko A/B/K/G lub kierunek.
  8. Di odpowiedział(a) na Frantik temat w Soul Calibur
    Nagrałem film, który pokazuje wszystkie wyniki pierwszego starcia przy Reversal Edge'u w SCVI.
  9. Di odpowiedział(a) na MBeniek temat w Ogólne
    Wersja pudełkowa wyszła tylko w Azji, ale w grze można wybrać język angielski.
  10. Di odpowiedział(a) na Frantik temat w Soul Calibur
    W SCII był Weapon Master.
  11. Wiecie, czy to, co w spoilerze, to grafika z oficjalnej mangi? Bo jeśli tak, to koniecznie trzeba będzie nadrobić, gdy tylko cały turniej tam się skończy.
  12. Di odpowiedział(a) na MEVEK temat w Tekken
    Swoją drogą koksy grają właśnie w Tokyo, stream można śledzić tutaj: https://twitch.tv/tekken Ponieważ zaczął się o 5 rano i ma potrwać do 11, a to tylko top 8 (przeplatane... czymś), ja swój restream zacznę o godzinie 9, skupiając się tylko na walkach oraz najważniejszych momentach pomiędzy nimi. https://twitch.tv/jakubdi
  13. Di odpowiedział(a) na MEVEK temat w Tekken
    Ostatnimi czasy nie-Azjata wygrywający na padzie z Koreańczykiem to, wbrew pozorom, nie taki rzadki widok. Na samym VS Fightiging miesiąc temu Qudans przegrał z Devilkazuyą, Dimeback z FalseGodem i Gosainem. Qudans przegrał też z Asimem, ale ten grał na sticku. W tym roku było też więcej zwycięstw USA/Europa (na padzie) vs. Korea, np. Joey Fury vs. JDCR czy Kaneandtrench vs. Knee.
  14. Di odpowiedział(a) na grzybiarz temat w Mobile
    Czy możecie polecić jakiś androidowy zegarek w sensownej cenie? Cechy, które są dla mnie istotne: - możliwość parowania z telefonem (nie potrzebuję wkładać do niego karty SIM), - fizyczne wskazówki i długi czas działania na baterii, - powiadomienia z najważniejszych aplikacji (gmail, Twitter, Messenger, SMS-y) - wystarczy sam początek wiadomości, nie potrzebuję całej treści, - mile widziane sterowanie odtwarzaczem muzycznym uruchomionym na telefonie, - dodatki typu pulsometr itp. nie są dla mnie istotne. W teorii fajny wydaje się Lenovo Watch X, ale czytałem niepochlebne opinie o nim :(.
  15. Di odpowiedział(a) na Frantik temat w Soul Calibur
    Założyliśmy mieczykowego discorda, zapraszam: https://discord.gg/UZW7V4U
  16. Czy masz jakiś poradnik odnośnie zakładania konta w Meksyku, tak żeby wszystko działało?
  17. Di odpowiedział(a) na Karas temat w Switch
  18. Di odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    https://mycujoo.tv/video/cork-city-fc Zabrakło statywu.
  19. Di odpowiedział(a) na MEVEK temat w Tekken
    Gdyby ktoś chciał śledzić wiadomości o transmisjach z turniejów, może to robić tutaj: https://facebook.com/informatorbijatykowy/ Staram się zamieszczać je na bieżąco i do różnych bijatyk.
  20. Okami w pudełku będzie miało do wyboru język angielski. https://nintendoeverything.com/okami-hds-physical-version-will-support-english/
  21. Di odpowiedział(a) na Labtec temat w Switch
    W sierpniu. I wciąż nie wiadomo, czy wersja pudełkowa będzie miała do wyboru język angielski :(. Gdyby tak było, już dawno bym zamówił.
  22. Devila raczej nie, a Matt jutro ma zdecydować.
  23. https://smash.gg/tournament/fighting-games-challenge-1/attendees
  24. Do turnieju pozostały niecałe 2 tygodnie, a zapisy zostaną zamknięte w czwartek o 23:59. Do wydarzenia dołączyły dwie inne gry turniejowe: Dragon Ball FighterZ oraz Mortal Kombat XL. Więcej informacji tutaj: http://fgchallenge.com/terminarz-schedule/ Zapisy: https://smash.gg/tournament/fighting-games-challenge-1/register Zakup biletów: http://fgchallenge.com/bilety-tickets/
  25. Di odpowiedział(a) na Labtec temat w Switch
    Informacja o przesunięciu daty premiery wersji na Switcha pojawiła się bodajże 1,5 miesiąca temu.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.