Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Jakimi mutantami? Okolicznościowe SC4 party możesz zrobić u Ringa WAŻNA SPRAWA! Mamy telewizory na Street Fightera 4, ale potrzeba konsol (z kablem HDMI lub composite). Czy są jacyś chętni? Zorganizowalibyśmy jakieś sparingi w tę grę. Chętnych proszę o informację.
  2. Kto jeszcze może poratować rozgałęziaczem?
  3. Jeszcze nie znalazłem sposobu żeby nagrywać (to chyba kwestia słabego wnętrza ), więc na chwilę obecną nie ma takiej możliwości.
  4. Ostatnio BlueCity okazało się dla niego szczęśliwe, więc nie ma wyjścia.
  5. Popieram.
  6. Gizimo? Może od razu Gizmo?
  7. MTC, nawet jak się wylogują z konsoli to problem nie jest rozwiązany, bo pad zapamiętuje konsolę, z którą był ostatnio powiązany.
  8. 14 na 50 osób z listy jest z Warszawy lub bliskich okolic.
  9. Ja mogę zabrać netbooka z kartą TV na freeplay'e
  10. O proszę, weekend... czyli jednak wchodzi w grę? Zaproponowałem tę przerwę właśnie z tego powodu, że turniej miał być zorganizowany poza weekendem
  11. Dopisani W tej chwili nie wiem, ale najlepiej przygotować to co się ma Oczywiście.
  12. Di odpowiedział(a) na Welna temat w Turnieje i zloty
    Ale to będzie turniej w Tekkena a nie w WoWa
  13. Kto może zabrać ze sobą przedłużacze/rozgałęziacze?
  14. Jaki termin planujecie przeforsować?
  15. Nie martw się, scena jest bardzo przyjazna
  16. Di odpowiedział(a) na s1ntex temat w Gry Muzyczne
    @Keymaker Tym kumplem, który weźmie Xboxa jest może levvy?
  17. Hyde Park
  18. Okładka Batmana na żywo prezentuje się znacznie lepiej niż w jpg, ale jednak wybrałem pierwszą, jakoś mnie urzekła Recenzję Arkham Asylum przyjemnie się czyta. Ciekawi mnie tylko . Z kolei KoF-a bez zaskoczenia
  19. Di odpowiedział(a) na Welna temat w Turnieje i zloty
    Nevan, na tej stronie trzeba wejść w konkretny turniej ontopic: Jaki jest przewidywany czas trwania turnieju? Jest jakaś lista uczestników? Proszę o wstępne wpisanie: Di, Malhavok. Jeśli nie będę pracował, to pewnie przyjadę.
  20. Di odpowiedział(a) na Action temat w 2D
    Snake, trzeba było nie wstawiać Daigo do avatara.
  21. Na razie mamy 7 konsol i 7 kabli HDMI (wielkie podziękowania za 5 wypożyczenie kabli dla firmy iCOMP.pl, która dodatkowo ufundowała gadżety dla czołowych zawodników ). Jeśli będę wiedział ile jest telewizorów, to znajdzie się tutaj takowa informacja. Jeśli telewizorów będzie więcej niż konsol, to wtedy prawdopodobnie znajdzie się miejsce dla graczy w SF4, jeśli zabiorą swoje konsole; nie jest to jednak jeszcze potwierdzone info.
  22. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    A propos Anny, to powraca jej biały strój z T3 i Taga.
  23. Batman? Nie ma bata, w piątek śmigam do kiosku Swoją drogą jestem ciekawy jak nowy KoF wypadł i czy ocena będzie wyższa niż 6
  24. Tylko wiesz, na turnieju niestety jest zamieszanie i w każdej chwili coś takiego się może zdarzyć. W Polsce co prawda w finale do takiego incydentu jeszcze nie doszło, ale wiele razy zdarzało się, że w trakcie walki ktoś nacisnął PS Button. Rozkręcenie pada to chyba nie problem No właśnie o to chodzi
  25. Możesz zagrać przez kabel, ale... nie chcemy czegoś takiego: Jak pad zostanie przypisany do konsoli to najczęściej będzie jej szukał do momentu, aż podepnie się go (przez kabel) do innej.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.