Treść opublikowana przez Di
-
Soul Calibur IV
Ile za to chcesz? Napisz mi PM, bo teraz jestem w pracy, a na GG będę dopiero wieczorem
-
Turniej Tekken 5 DR
Czy w pobliżu jest miejsce, gdzie można zjeść coś na ciepło? (obiad)
-
Konfiguracja
Wczoraj sobie akurat zmieniłem config, przerzucając dwie ręce z L2 na L1, bo palec wskazujący jest szybszy niż środkowy (do wyrywania z rzutów). Reszta: L2 - prawy rzut lub 2+3 (zależnie od tego, kim gram), R1 - 1+4, R2 - dwie nogi.
-
PSX Extreme #146
Ja dziś rano (przed 10) bez problemu kupiłem nowy numer w Empiku przy Marszałkowskiej. A wczoraj rzeczywiście były problemy.
-
Street Fighter IV
- Street Fighter IV
Ibuki i T. Hawk byli brani pod uwagę jako postaci w konsolowej wersji SF4, ale nie poszło im w ankiecie.- WCG 2009
http://www.youtube.com/user/nSportsPoland - wczorajszy finał LB w W3 i pierwszy półfinał w Fifę (KartekPL vs. Baku, który dzisiaj przed finałem w trakcie rozgrzewki miał atak epilepsji ) W nocy postaram się wrzucić finał z W3 (Almost vs. TeRRoR). Niestety jakość jest słaba, bo musiałem robić największego zooma. Jeśli chodzi o organizację, to rzeczywiście było słabo Wróciłem po finale W3, bo po prostu się tam nudziłem. Jak na złość obraz z laptopa admina w TV-kach w klubie był beznadziejny. Technicznie kiepsko, a na dodatek nie dopisała publika (małe zainteresowanie). Całe szczęście, że do Blue City mam kwadrans autobusem, bo inaczej bardzo bym żałował wyjazdu. Akcja, której nie zapomnę: w pierwszym meczu Almosta z TeRRoRem Windows bardzo chciał się zaktualizować i kilka razy minimalizował Warcrafta 3 Co więcej, na jednym z komputerów pojawiał się chyba komunikat "ask for genuine Microsoft software" ;]- Turniej Tekken 5 DR
Welna, cały czas czekam na mapkę @gaawa Na ile % będziesz?- WCG 2009
Kiedyś był temat w Hyde Parku (później pewnie w Graczpospolitej), ale nie przeżył przenosin forum. Byłem dziś i oglądałem mecze w W3 (finał WB Terror > Almost i finał LB Almost > Paladyn*) i pierwszy półfinał w Fifę. Zainteresowanie tym pierwszym tytułem było dość małe, a drugim wręcz mizerne. Dużo więcej osób obserwowało na dole prawie dwugodzinny pojedynek Draco z kimś (trwał jak dotarłem do Blue City). Jutro na pewno pojadę, choćby ze względu na to, że to jednak duże wydarzenie na scenie e-sportowej. No i nie mogę się doczekać emocji CS-owców, którzy dzisiaj nie grali (nie było też chyba TrackManii). Oby jednak poprawili możliwość oglądania pojedynków, bo dziś każdy PC był podpięty do jednego TV i ciężko to się oglądało * - wybaczcie, jeśli źle napisałem nicki nie orientuję się w tej scenie; nagrałem finał LB i dziś w nocy będę wrzucał go na YT Najlepsze zdjęcie, jakie udało mi się dziś zrobić: http://img147.imageshack.us/img147/9136/sdc16502.jpg- Coruped Save
Podobno przy wersji Platinum Tekkena 5 ten błąd nie występuje.- Zieloni w temacie GBx- zapraszam tutaj
Niestety nie odpisali...- BlazBlue
- BlazBlue
- Zieloni w temacie GBx- zapraszam tutaj
Dzięki Rzeczywiście nie ma wybitego numeru. Poprosiłem o większe zdjęcie z przodu i o dodatkowe z tyłu.- Zieloni w temacie GBx- zapraszam tutaj
Kiedyś był chyba temat o rozpoznawaniu oryginalnych gier, ale nie mogę go znaleźć... http://allegro.pl/item735958187_pokemon_emerald_na_gb_adv_stan_idealny_pudelko.html - oryginał czy podróbka?- Naznaczony
Jestem właśnie po pierwszym odcinku. Było nieźle aż do- Turniej Tekken 5 DR
Właśnie, jakie będą zasady? Ustalanie ich na 5 minut przed rozpoczęciem nie jest dobrym pomysłem EDIT: Wykreśl Malhavoka z listy. Wiadomo, ile osób z Łukowa i okolic jest zainteresowana tym turniejem? Żeby się nie okazało, że przyjedzie tylko kilka osób- Aktualizacje forum - pytania i komentarze
http://www.psxextreme.info/topic/80937-pytania-rozne-i-rozniste/page__view__findpost__p__1944403 - o coś takiego Ci chodzi? "Zmniejszono 78% (oryginalne wymiary 1280 x 800) - kliknij by powiększyć do normalnych wymiarów"- Gry dla dziewczyn.
Nie specyfikuje, zakładając temat w dziale o DS-ie?- Pytania różne i różniste
Jak to się stało, że na Allegro gry na DS-a nie są już podzielone na kategorie? o_O (na GBA są)- Turniej Tekken 5 DR
Na 90% dostanę wolne, więc i na tyle szans oceniam swój przyjazd. Daleko od dworca PKP jest ten sklep? Może warto by było przesunąć godzinę rozpoczęcia na 10 lub 11? Nie będzie czasu na rozgrzewkę- Gry dla dziewczyn.
Nintendogs? Nie logiczna, ale dziewczynie powinno się spodobać. Ewentualnie gierka, w której się opiekuje pandą Jeśli chodzi o logiczne, to polecam Big Brain Academy. Do grania zachęca bardzo przyjemna grafika i muzyka. Dochodzi jeszcze możliwość rywalizacji (porównywanie wyników). A jak popierdółkowate, to absolutnie Feel the Magic: XY/XX i The Rub Rabbits! Myślałeś o przygodówce? (np. Hotel Dusk)- Którą grę wybrać? ver. NDS
Inne pytanie: Testował ktoś z Was Personal Trainer: Walking (Walk with me)? Warte zakupu?- Scribblenauts
Bo 15 jest premiera w USA. Mam nadzieję, że na Allegro będą aukcje z tym tytułem, bo jednak wolałbym go posmakować w oryginale- Tekken 6 / Bloodline Rebellion
W tym tygodniu odbyły się pierwsze walki ćwierćfinałowe drugiego sezonu ligi Tekken Crash: *link* (łącznie 5 walk) Jeśli przegapiliście pierwszą rundę: Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D I na dokładkę Royal Rumble Popcorn do ręki i oglądać, bo jest co - Street Fighter IV