Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Niech to ktoś wklei do Rodzynów...
  2. Di odpowiedział(a) na Dark_Slide temat w 2D
    To chyba akurat awaria PSN, słyszałem o tych problemach od kilku osób.
  3. Di odpowiedział(a) na Dark_Slide temat w 2D
    Grają, grają Kilka dni temu nawet odbył się nocny turniej (tylko Polacy, było ok. 10 osób). Zapraszam na czat na PSN SFpl, tam na pewno znajdziesz chętnych do gry.
  4. Tak. Napisane jest przecież, że chodzi o 29 sierpnia.
  5. Ja kupiłem nową niedawno i od wczoraj używam, jednak wygląda na to, że jest teraz dużo gorsza jakościowo niż ta, którą kupiłem ponad rok temu
  6. Di odpowiedział(a) na Di temat w Soul Calibur
    Ukończone http://www.8wayrun.com/f9/soul-calibur-iii...-edition-t4575/ Niestety nie można grać ani Yoshem ani Ivy, bo gra dostaje freeza.
  7. Ja używam folii Hori z Allegro od 1,5 roku i ta wciąż żyje A kupowałem właśnie tam.
  8. My się bez słów rozumiemy 8)
  9. @Tokis Turniej zacznie się prawdopodobnie najpóźniej o 13 (początek EP to godzina 12). Jeśli będziesz miał wolne, to zapraszam dzień wcześniej @Liber Dopisałem Cię. Z noclegiem ubiegł Cię Tokis, ale jescze się zobaczy Porozmawiajcie z Łukaszem, choć on ma mały pokój i nie wiem, czy da radę. Musiałby wynieść swojego pluszowego Marduka, który ledwo co tam się mieści.
  10. Można by było zrobić nockę w A2. Jeśli chodzi o nocleg jako taki, to ja mogę co najwyżej przenocować jedną osobę.
  11. Di odpowiedział(a) na Bellevar temat w Turnieje i zloty
    Nie będzie.
  12. NOCLEGI http://www.psxextreme.info/index.php?act=f...amp;pid=1912793
  13. Przyjeżdżacie walczyć o drugie miejsce? I tak Cambion wygra Lista zaktualizowana
  14. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w VideoStrefa
    2 sierpnia odbyły się finały koreańskiego turnieju nStarGame w BR-a. Wyniki: 1. Specialist: Rain, Only Practice, Prince 2. Dubious: Ji3Moon Ace, Atung, Bacus 3. Triple.V: ParkWooJung, ChunLae, KimShinYoung 4. Top Players: Tuhon, ShimShaJul, Deja Vu *TUTAJ* znajdziecie walki z tego turnieju, materiału jest naprawdę sporo. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został Prince grający Kumą Najwięcej walk zaraz po nim wygrał Atung grający Asuką. Jest na co popatrzeć jeśli chodzi o low-tiery ^_^
  15. Di odpowiedział(a) na Dark_Slide temat w 2D
    ornit, w razie co zapraszamy do nas (widziałem, że się zarejestrowałeś ) i nie bój się zapraszać ludzi z Live'a Tylko proszę, daj sobie tam spokój ze swoją ironią, do tego masz inne miejs...
  16. Di odpowiedział(a) na Dark_Slide temat w 2D
    Slide, to sformułowanie na temat tego, że scena jest tylko na PS3 jest żenujące... zrażasz tym do siebie i wszystiego, o czym napisałeś wiele osób.
  17. Nie ma sprawy Wyślij mi PM z informacją, kto przeciw komu grał w danej walce.
  18. A Ty z Okami na Wii ontopic: W losowaniu wygrało VF5, więc pierwsza walka jest online. Jutro w ciągu dnia będę wrzucał kolejne z tej gry oraz z GG. EDIT: Wszystko z VF5 jest, wieczorem będzie GG.
  19. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Europa dostanie specjalne bundle packi: http://nsports.pl/index.php?site=news_comm...amp;newsID=8470
  20. Ok, dzięki. Za ok. 2h obie walki powinny być już online.
  21. Właśnie konwertuję walki z 3s. Napiszcie mi, kto tam grał: Remy vs. Chun - finał Pro8e vs. Matt? Yang/Yun vs. Ken - półfinał Krilluch vs. Matt?
  22. Wejściówka na turniej to symboliczne 5 zł
  23. Wieczorem przejrzę te płyty, ale nie przypominam sobie, żebym je tam widział. Może Ukyo tego nie nagrał?
  24. Wieczorem wrzucę walki z 3s, a jak starczy czasu to zacznę z VF5 lub GG - rzucę monetą, co najpierw @Snake No ba ;]

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.