Treść opublikowana przez Di
-
Nachlana Przebierana impreza u Veluriana(urodziny Barta i Vela)
Niech to ktoś wklei do Rodzynów...
-
Scena PL - Super Street Fighter 4
To chyba akurat awaria PSN, słyszałem o tych problemach od kilku osób.
-
Scena PL - Super Street Fighter 4
Grają, grają Kilka dni temu nawet odbył się nocny turniej (tylko Polacy, było ok. 10 osób). Zapraszam na czat na PSN SFpl, tam na pewno znajdziesz chętnych do gry.
-
Tekken with nSports #3 - (Dark) Resurrection
Tak. Napisane jest przecież, że chodzi o 29 sierpnia.
-
'Zielony jak ta trawa' DS ver.
Ja kupiłem nową niedawno i od wczoraj używam, jednak wygląda na to, że jest teraz dużo gorsza jakościowo niż ta, którą kupiłem ponad rok temu
-
Soulcalibur 3 Arcade Edition
Ukończone http://www.8wayrun.com/f9/soul-calibur-iii...-edition-t4575/ Niestety nie można grać ani Yoshem ani Ivy, bo gra dostaje freeza.
-
'Zielony jak ta trawa' DS ver.
Ja używam folii Hori z Allegro od 1,5 roku i ta wciąż żyje A kupowałem właśnie tam.
-
Tekken with nSports #3 - (Dark) Resurrection
My się bez słów rozumiemy 8)
-
Tekken with nSports #3 - (Dark) Resurrection
@Tokis Turniej zacznie się prawdopodobnie najpóźniej o 13 (początek EP to godzina 12). Jeśli będziesz miał wolne, to zapraszam dzień wcześniej @Liber Dopisałem Cię. Z noclegiem ubiegł Cię Tokis, ale jescze się zobaczy Porozmawiajcie z Łukaszem, choć on ma mały pokój i nie wiem, czy da radę. Musiałby wynieść swojego pluszowego Marduka, który ledwo co tam się mieści.
-
Tekken with nSports #3 - (Dark) Resurrection
Można by było zrobić nockę w A2. Jeśli chodzi o nocleg jako taki, to ja mogę co najwyżej przenocować jedną osobę.
- SBO 2009
-
Tekken with nSports #3 - (Dark) Resurrection
NOCLEGI http://www.psxextreme.info/index.php?act=f...amp;pid=1912793
-
Tekken with nSports #3 - (Dark) Resurrection
Przyjeżdżacie walczyć o drugie miejsce? I tak Cambion wygra Lista zaktualizowana
-
Filmiki (z turniejów, combo movies itp.)
2 sierpnia odbyły się finały koreańskiego turnieju nStarGame w BR-a. Wyniki: 1. Specialist: Rain, Only Practice, Prince 2. Dubious: Ji3Moon Ace, Atung, Bacus 3. Triple.V: ParkWooJung, ChunLae, KimShinYoung 4. Top Players: Tuhon, ShimShaJul, Deja Vu *TUTAJ* znajdziecie walki z tego turnieju, materiału jest naprawdę sporo. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został Prince grający Kumą Najwięcej walk zaraz po nim wygrał Atung grający Asuką. Jest na co popatrzeć jeśli chodzi o low-tiery ^_^
-
Scena PL - Super Street Fighter 4
ornit, w razie co zapraszamy do nas (widziałem, że się zarejestrowałeś ) i nie bój się zapraszać ludzi z Live'a Tylko proszę, daj sobie tam spokój ze swoją ironią, do tego masz inne miejs...
-
Scena PL - Super Street Fighter 4
Slide, to sformułowanie na temat tego, że scena jest tylko na PS3 jest żenujące... zrażasz tym do siebie i wszystiego, o czym napisałeś wiele osób.
-
ReVolution 2 - Włocławek, 3-5 lipca 2009
Nie ma sprawy Wyślij mi PM z informacją, kto przeciw komu grał w danej walce.
-
ReVolution 2 - Włocławek, 3-5 lipca 2009
A Ty z Okami na Wii ontopic: W losowaniu wygrało VF5, więc pierwsza walka jest online. Jutro w ciągu dnia będę wrzucał kolejne z tej gry oraz z GG. EDIT: Wszystko z VF5 jest, wieczorem będzie GG.
-
ReVolution 2 - Włocławek, 3-5 lipca 2009
Za późno
-
Tekken 6 / Bloodline Rebellion
Europa dostanie specjalne bundle packi: http://nsports.pl/index.php?site=news_comm...amp;newsID=8470
-
ReVolution 2 - Włocławek, 3-5 lipca 2009
Ok, dzięki. Za ok. 2h obie walki powinny być już online.
-
ReVolution 2 - Włocławek, 3-5 lipca 2009
Właśnie konwertuję walki z 3s. Napiszcie mi, kto tam grał: Remy vs. Chun - finał Pro8e vs. Matt? Yang/Yun vs. Ken - półfinał Krilluch vs. Matt?
-
Tekken with nSports #3 - (Dark) Resurrection
Wejściówka na turniej to symboliczne 5 zł
-
ReVolution 2 - Włocławek, 3-5 lipca 2009
Wieczorem przejrzę te płyty, ale nie przypominam sobie, żebym je tam widział. Może Ukyo tego nie nagrał?
-
ReVolution 2 - Włocławek, 3-5 lipca 2009
Wieczorem wrzucę walki z 3s, a jak starczy czasu to zacznę z VF5 lub GG - rzucę monetą, co najpierw @Snake No ba ;]