Treść opublikowana przez Di
-
BTC II Tekken 5 DR Tournament Berlin/Germany May 2009
PKP to nie wszystko
-
Tekken League with nSports
Jeśli grający nie zgadzają się co do wyniku to albo powtarzają walkę, którą ogląda ktoś zaufany, albo wpisywany wynik jest 0:0 i jeśli w przyszłości w przypadku któregoś Gracza powtórzy się taka sytuacja, to wiadomo, kto nie był fair.
-
Heroes sezon 3
15:43 - poskąpili na efekty i wrzucili jakiś malunek? :o
-
Tekken League with nSports
Nie widzę przeciwwskazań.
-
Street Fighter IV
Jak komuś się nie podoba gra z tego czy innego powodu to można raz o tym napisać i dać sobie spokój - po co psuć sobie wzrok ślęcząc na forum, skoro można wyjść na spacer? Wszak pogoda teraz jest naprawdę przyjemna do spacerów. Kiedyś nie rozumiałem, co może być ciekawego w grze w darty. Obejrzałem jeden turniej i bardzo spodobały mi się owe rozgrywki. Tak samo z jakimś piosenkarzem - z początku nie podobały mi się jego piosenki i denerwowało mnie, jak leciały w radiu, z czasem jednak polubiłem jego piosenki. Nie zmienia to jednak faktu, że w tak zwanym międzyczasie nie pytałem ludzi o to, co jest ciekawego w dartach czy w tych piosenkach (lub ich wykonaniach) i nie próbowałem obalać ich teorii, by poprawić sobie e-ego. Ot, akceptowałem to, że komuś może się podobać to, co mi niekoniecznie odpowiada. Niestety w Polsce ludzie grający w bijatyki w większości mają właśnie taką mentalność, że zamiast pójść zrobić coś pożytecznego wolą naskakiwać na siebie na forach. A potem narzekają na to, że grają słabo, bo nie mają czasu trenować kilka godzin dziennie jak Koreańczycy (najczęstsza wymówka osób grających w Tekkena). Podsumowując: Jak sam nie grasz, to chociaż pozwól grać innym. Ludzie wchodzący do tego tematu niekoniecznie chcą czytać same narzekania :cierpienie: Ale nie dziwię się tym, którzy chcą znaleźć coś pożytecznego na tym forum i dają sobie spokój z bijatykami patrząc na podejście co po niektórych e-wymiataczy. Z mojej strony tyle. Bawcie się dalej, skoro to takie fajne.
-
Tekken League with nSports
Zapisy zostają przedłużone do piątku do godziny 23:59. W sobotę rano rozpisane zostaną pary 1. kolejki (każdy będzie miał do rozegrania 1 lub 2 walki).
-
God Of War: Chains of Olympus
- God Of War: Chains of Olympus
Już...? Na liczniku mam bodaj 2:30 (na pewno poniżej 3h). Z drugiej strony gram na easy, bo chciałem po prostu sprawdzić grę. Można później zacząć od nowa, na innym poziomie trudności, ze zdobytymi już itemami?- Filmiki (z turniejów, combo movies itp.)
Potrzebuję filmów z turniejów (ale nie z walk) z DR-a w jaki najlepszego rozdzielczości. Macie coś takiego do udostępnienia?- God Of War: Chains of Olympus
. Dużo mi jeszcze zostało do końca gry?- Piractwo konsolowe - cienie i blaski
Na Allegro zwykle różnice te dla filmów na DVD są niedostrzegalne, przynajmniej z tego co widziałem (co jakiś czas przeglądam oferty filmów).- Tekken League with nSports
Tak. Napisałem na TZ, żeby najpierw najlepiej sprawdzili połączenie z kimś z zapisanych z Polski.- Dragonball: Evolution
Na szybko nie można zrobić dobrej bijatyki i to się potwierdziło w przypadku tego tytułu. No ale BandaiNamco lubi w końcu ciągnąć kasę za fuszerkę...- Tekken League with nSports
Dopisany. Możliwe, że we wtorek podam pary pierwszej kolejki, która będzie trwała do kolejnego wtorku.- Turniej Street Fighter 4 w Łodzi 18.04.2009 PS3
Krilluch, kiedy pożyczyć Ci tę przejściówkę? Najbardziej by mi pasowała środa lub czwartek. Będzie ktoś nagrywał walki z turnieju?- Dla poczatkujacych, nie wiesz czegos? Wejdz tu.
W Match Finder Area nic nie ma. EDIT: Dobra, zpaomniałem że kilka subfor sobie ukryłem ;]- Tekken League with nSports
Jakieś uzasadnienie? Możesz nie zakładać konta, ale wtedy nie będziesz mógł podawać wyników Liga ma na celu m.in. reklamę naszego serwisu, więc postawiłem taki wymóg. Nope. Prawdopodobnie tak będzie, ale obaj muszą się do mnie zgłosić w tej sprawie.- Tekken League with nSports
Done. Przy Fastlegs dopisałem MSN zamiast GG, gdyż ona aktualnie nawet nie może zainstalować tego komunikatora na komputerze, który ma. Kontaktujcie się z nią przez MSN, PSN albo po prostu PM tutaj na foum.- Dla poczatkujacych, nie wiesz czegos? Wejdz tu.
Gdzie Amerykanie piszą na temat swoich turniejów?- Tekken League with nSports
Kopę lat Dopisany. Do listy uczestników dojdzie też fastlegs, a może nawet więcej osób z zagranicy.- Tekken League with nSports
Mogę ręczyć, albo Twoją ręką albo nawet nogą Turniej bez lagów będzie, ale na info za wcześnie- Tekken League with nSports
Numer GG proszę podawać razem z PSN-em, tym razem spiszę go z profilu.- Tekken League with nSports
@SBB Dzięki za radę, ale ograniczeń na rzuty nie będzie. Nie wiem jak w kraju w którym mało kto wyrywa się z rzutów na refleks można narzekać na to, że rzuty online są przegięte. Jak ktoś przegina z nimi to schyl się albo zrób SS i wybij, ukarzesz go za prawie 2 razy większy damage niż dostałbyś, łykając rzut. Do listy dopiszę Cię później, jak wrócę do domu Nie wiedziałem, że nie da się go wybrać online.- Street Fighter 4 Multi-Online Tournament
Ale kto by kupił połamaną płytę?- Tekken League with nSports
Zapraszam do wzięcia udziału w lidze Dark Resurrection Online w wersji PAL. Przewidywany czas trwania ligi to 10 tygodni. Rozgrywki powinny się rozpocząć w połowie przyszłego tygodnia, pod warunkiem, że zbierze się odpowiednia liczba uczestników. Zasady: Gramy do 5 wygranych walk, do 3 wygranych rund. Czas: 60 sekund Arena: wybrana losowo Zbanowane postaci: Jinpachi Brak ograniczenia na rzuty. Jeśli z powodu problemów technicznych uczestnicy nie mogą się ze sobą połączyć aż do czasu zakończenia danej kolejki, wpisywany jest wynik 0:0. Aby wynik był zaakceptowany, obaj grający muszą go podać (ew. jeden podaje a drugi potwierdza). W klasyfikacji najpierw liczy się ilość wygranych pojedynków, potem bilans walk (ilość wygranych walk <minus> ilość przegranych walk), a dalej wynik bezpośredniego pojedynku. Jeśli Gracze wygrali tyle samo pojedynków, mają taki sam bilans i padł między nimi remis, sprawdzane jest, który z nich wygrał więcej walk. Jeśli i tutaj nie padnie rozstrzygnięcie, rozegrany zostaje dodatkowy pojedynek na zasadach takich samych jak pozostałe (FT5). W każdej kolejce może być rozpisanych od 1 do kilku walk, zależnie od frekwencji. W przypadku, gdy z jakichś powodów jeden Gracz nie może uczestniczyć w rozgrywkach w danej kolejce, musi on zgłosić to wcześniej do prowadzącego (do mnie), a ja spróbuję coś z tym zrobić. NAGRODY 1. miejsce: słuchawki ATK-220 + podkładka Xraypad Aqua2 + 100% zniżki na wejściówkę na jeden z turniejów Tekkena organizowanych przez nSports (offline) 2. miejsce Pamięć PQI U505 2 GB + 100% zniżki na wejściówkę na jeden z turniejów Tekkena organizowanych przez nSports (offline) Lista uczestników: (PSN -> GG [nick]) 1. alik1991 -> 1199548 [Alik_TcT] 2. Lockershaft -> 2488189 [Juni0r_TLT] 3. Lockershaft -> 9651520 [Velurian_TLT] 4. KomandosPL -> 6276702 [super_Big_Boss] 5. AKI_WROC_PL -> 1636140 [Wojtas1986] 6. S1MON__PL -> 8555908 [ghort] 7. Western79 -> 8711219 [Western] 8. Fastlegs_of_Fury -> MSN: camcadams_6@hotmail.com [Fastlegs] 9. ciuh85 -> 7657714 [Ciuh] 10. MaDDoGPych -> 8431688 [Pychu] 11. Joe_Harley -> e-mail: theguff@live.se [AgentRosenfeld] 12. XFrizenX -> 2309340 [Frizen] 13. brollymitsu -> 3406860 [brollymitsu] 14. pleju -> 8674468 [pleju] 15. MrVeron -> e-mail: veron707@o2.pl [Veron] 16. vonfishbone2 -> 5850330 [FishBone] 17. Sepkong_PL -> 3083645 [sepkong] 18. c2h5oh -> 4334370 [c2h5oh] 19. olgotka -> 1814791 [olgotka] 20. CrazyHavocPL -> msodoma@o2.pl [CrazyGoSu] WYNIKI: (wkrótce) Wyniki należy podawać wyłącznie na naszym forum, w tym temacie. W tym temacie proszę zgłaszać zgłoszenia i zadawać ewentualne pytania. - God Of War: Chains of Olympus