Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Barca jest wielka, Bayern malutki, a Webb niech już idzie na emeryturę.
  2. Di odpowiedział(a) na ps3 gitez temat w Tekken
    Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w lidze TDRO (wersja PAL) http://forum.nsports.pl/viewtopic.php?p=70750#70750 Za dwa pierwsze miejsca atrakcyjne nagrody!
  3. Di odpowiedział(a) na genetyk@ temat w PSP
    Loco Roco A w przerwach między wykładami Tekken.
  4. Zapomniałem o tym ;] Dzięki Szkoda tylko, że tak mało gier to obsługuje.
  5. Niestety u mnie nie chce działać, bo po skonfigurowaniu PSP nie widzi PS3.
  6. 1. Czy folia ochronna na ekranik do Slima będzie pasowała do FAT-a? 2. Jak sprawują się baterie o większej pojemności? Różnica jest odczuwalna? Czy z taką baterią nie będzie problemów? 3. Jest jakiś łatwy sposób na połączenie PS3 za pomocą Remote Play z PSP z CFW?
  7. Czy jeśli ktoś czegoś nie słyszy to rzeczywiście się ośmiesza i jest kretynem? Swoją drogą to nie obrażaj innych użytkowników bez powodu, bo 20% na forum można łatwo dostać. (tak, wiem, ta druga część cytatu to nie obraza tylko pytanie) A nie wziąłeś pod uwagę tego, że znamy się z "reala" i lubimy tzw. "forumowe napinki", z których się potem w ów "realu" śmiejemy? Tak to niestety jest, jak do dyskusji włącza się ktoś trzeci... :closedeyes: Sneju, przyznaj się że to jakiś Twój kolega.
  8. A jak Snake nie zda matury to będzie miał do nas pretensje o to, że mu czas zabieraliśmy.
  9. Ja też nic tam nie słyszę, choć myłem uszy. Poważnie.
  10. Może przerzuć się na grę, w której nie ma komentatora?
  11. Nie wiem, bo rzadko kiedy robię Perfecty albo takowy daję sobie zrobić. Be pro, adjust to your opponent.
  12. Jeszcze Golden Sun 1 i 2 (szczególnie jedynka), ChuChu Rocket i Denki Blocks (jak ktoś lubi logiczne gry).
  13. Di odpowiedział(a) na Rafalinda temat w Nintendo DS
    A grałeś w Rhythm Tengoku? Bo sporo mini-gier w Rhythm Heaven jest zaczerpniętych właśnie stamtąd.
  14. No ja wiem, techniczne tackle są lepsze od technicznego Dragon Taila 8)
  15. Thx ;] Kolejne pytanie: Czy różnica między graniem w DR-a NTSC na telewizorze CRT a PAL-em przez HDMI (upscale'owanie i gra przechodzi do 60Hz) jest duża? Grałem u Cambiona kilka razy tak i różnica jest bardzo mała, ale nie wiem, na ile przeszkadza ona ludziom o lepszym "czuciu" niż ja i grającym bardziej technicznie.
  16. Leo to chłop czy baba? Zapomniałem, poważnie.
  17. To zależy od tego, czy siedzisz na Practice Mode, czy mówisz o skuteczności w walce, bo robienie EWGF-ów w pierwszym przypadku nijak ma się do grania przeciw żywemu Graczowi. Żeby wykorzystywać w pełni elektryka trzeba nauczyć się robić go w wielu różnych momentach, m.in. po wybackdashowaniu ciosu przeciwnika (backdash -> BDC -> EWGF -> juggle). No i oczywiście wypada umieć dobrze puszczać prądy z obu stron.
  18. Di odpowiedział(a) na Marcin$ temat w Archiwum
    Chyba najgorszy odcinek jak na razie... spośród wszystkich
  19. Di odpowiedział(a) na Action temat w 2D
    http://www.psxextreme.info/Turniej-Street-...nia-t76690.html
  20. Di odpowiedział(a) na amsterdam018 temat w Tekken
    Misiek chyba nie był opisany. Napisałem dla Mashtera poradnik (jakoś pod koniec 2006 roku), ale nie pamiętam, żeby znalazł się w którymś numerze.
  21. Aha, o to chodziło. Niemniej w niektórych grach dioda miga, mimo tego, że konsola nie łączy się z wi-fi. Ale może to kwestia tego, że jest odpalana z programatora.
  22. 1) Tak, przestanie świecić. 2) Było tak np. przy ostatniej Castlevanii? Ja nie wiem co to znaczy i się specjalnie nie przejmuję
  23. :o Po wejściu tutaj miałem zadać podobne pytanie, bo niedługo chyba przywitam się z PSP, a uwielbiam tego typu gry
  24. Ja wrzuciłem chyba wszystko co dostałem od SCOOPa. http://www.youtube.com/profile?user=JakubD...amp;view=videos
  25. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Kompilacja akcji MadDogJina z T6 Trzeba to obejrzeć.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.