Treść opublikowana przez Di
-
Champions League
Barca jest wielka, Bayern malutki, a Webb niech już idzie na emeryturę.
-
Tekken DR Online
Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w lidze TDRO (wersja PAL) http://forum.nsports.pl/viewtopic.php?p=70750#70750 Za dwa pierwsze miejsca atrakcyjne nagrody!
-
Co meczysz obecnie na PSP
Loco Roco A w przerwach między wykładami Tekken.
-
"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]
Zapomniałem o tym ;] Dzięki Szkoda tylko, że tak mało gier to obsługuje.
-
"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]
Niestety u mnie nie chce działać, bo po skonfigurowaniu PSP nie widzi PS3.
-
"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]
1. Czy folia ochronna na ekranik do Slima będzie pasowała do FAT-a? 2. Jak sprawują się baterie o większej pojemności? Różnica jest odczuwalna? Czy z taką baterią nie będzie problemów? 3. Jest jakiś łatwy sposób na połączenie PS3 za pomocą Remote Play z PSP z CFW?
-
Dla poczatkujacych, nie wiesz czegos? Wejdz tu.
Czy jeśli ktoś czegoś nie słyszy to rzeczywiście się ośmiesza i jest kretynem? Swoją drogą to nie obrażaj innych użytkowników bez powodu, bo 20% na forum można łatwo dostać. (tak, wiem, ta druga część cytatu to nie obraza tylko pytanie) A nie wziąłeś pod uwagę tego, że znamy się z "reala" i lubimy tzw. "forumowe napinki", z których się potem w ów "realu" śmiejemy? Tak to niestety jest, jak do dyskusji włącza się ktoś trzeci... :closedeyes: Sneju, przyznaj się że to jakiś Twój kolega.
-
Dla poczatkujacych, nie wiesz czegos? Wejdz tu.
A jak Snake nie zda matury to będzie miał do nas pretensje o to, że mu czas zabieraliśmy.
-
Dla poczatkujacych, nie wiesz czegos? Wejdz tu.
Ja też nic tam nie słyszę, choć myłem uszy. Poważnie.
-
Dla poczatkujacych, nie wiesz czegos? Wejdz tu.
Może przerzuć się na grę, w której nie ma komentatora?
-
Dla poczatkujacych, nie wiesz czegos? Wejdz tu.
Nie wiem, bo rzadko kiedy robię Perfecty albo takowy daję sobie zrobić. Be pro, adjust to your opponent.
-
wpisujecie najlepsze gry z gba w ktore mozna zagrac na nds
Jeszcze Golden Sun 1 i 2 (szczególnie jedynka), ChuChu Rocket i Denki Blocks (jak ktoś lubi logiczne gry).
-
Rhythm Heaven
A grałeś w Rhythm Tengoku? Bo sporo mini-gier w Rhythm Heaven jest zaczerpniętych właśnie stamtąd.
-
Dla poczatkujacych, nie wiesz czegos? Wejdz tu.
No ja wiem, techniczne tackle są lepsze od technicznego Dragon Taila 8)
-
Dla poczatkujacych, nie wiesz czegos? Wejdz tu.
Thx ;] Kolejne pytanie: Czy różnica między graniem w DR-a NTSC na telewizorze CRT a PAL-em przez HDMI (upscale'owanie i gra przechodzi do 60Hz) jest duża? Grałem u Cambiona kilka razy tak i różnica jest bardzo mała, ale nie wiem, na ile przeszkadza ona ludziom o lepszym "czuciu" niż ja i grającym bardziej technicznie.
-
Dla poczatkujacych, nie wiesz czegos? Wejdz tu.
Leo to chłop czy baba? Zapomniałem, poważnie.
-
Kazuya
To zależy od tego, czy siedzisz na Practice Mode, czy mówisz o skuteczności w walce, bo robienie EWGF-ów w pierwszym przypadku nijak ma się do grania przeciw żywemu Graczowi. Żeby wykorzystywać w pełni elektryka trzeba nauczyć się robić go w wielu różnych momentach, m.in. po wybackdashowaniu ciosu przeciwnika (backdash -> BDC -> EWGF -> juggle). No i oczywiście wypada umieć dobrze puszczać prądy z obu stron.
-
Heroes sezon 3
Chyba najgorszy odcinek jak na razie... spośród wszystkich
-
Street Fighter IV
http://www.psxextreme.info/Turniej-Street-...nia-t76690.html
-
TEKKEN5 W PSX EXTREME .
Misiek chyba nie był opisany. Napisałem dla Mashtera poradnik (jakoś pod koniec 2006 roku), ale nie pamiętam, żeby znalazł się w którymś numerze.
-
'Zielony jak ta trawa' DS ver.
Aha, o to chodziło. Niemniej w niektórych grach dioda miga, mimo tego, że konsola nie łączy się z wi-fi. Ale może to kwestia tego, że jest odpalana z programatora.
-
'Zielony jak ta trawa' DS ver.
1) Tak, przestanie świecić. 2) Było tak np. przy ostatniej Castlevanii? Ja nie wiem co to znaczy i się specjalnie nie przejmuję
-
Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite
:o Po wejściu tutaj miałem zadać podobne pytanie, bo niedługo chyba przywitam się z PSP, a uwielbiam tego typu gry
-
Zielona Góra - Turniej Street Fighter 4
Ja wrzuciłem chyba wszystko co dostałem od SCOOPa. http://www.youtube.com/profile?user=JakubD...amp;view=videos
-
Tekken 6 / Bloodline Rebellion
Kompilacja akcji MadDogJina z T6 Trzeba to obejrzeć.