Jump to content

rustine

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Stara się

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

399 profile views
 1. Mongolia.
 2. Nie, kwestia zakończeń nie jest skomplikowana, mogę pokazać skrypty i sekcje w odpowiednim pliku w2scene, które decydują o wybraniu zakończenia. Większość pozytywnych - wiedźminka Większość pozytywnych+Emhyr+zabicie Radowida - cesarzowa Większość negatywnych - śmierć Tyle. Albo nie pamiętacie własnych decyzji, albo mieliście grupowe bugi. Jeśli nie wierzycie, to zajrzyjcie również do poradników.
 3. Nie podołałem, mając jednocześnie to zakończenie jako pierwsze. Czytałeś książki, słuchałeś Ciri w tej grze? Przez cały czas ma ochotę po prostu być wolna, spędzać wieczory taki jak ten z cyrkowcami. Zresztą nawet po spotkaniu z samym tatusiem ma dosyć całego dworu, wielu uważa, że w listach mogły być jakieś pogróżki - w końcu Emhyrowi nie zależało na niej, a własnym tyłku, do którego dobierała się opozycja.
 4. Ale co potwierdzasz? Tu nie chodzi o zakończenie wiedźminki, a cesarzowej. Które uzyskuje się poprzez samą wizytę u Emhyra+spisek+wybór 3/5 dobrych decyzji, a nie ze względu na przyjęcie pieniędzy.
 5. Do samego końca, czyli zabiłeś Radowida? Jeśli tak, to miałeś błąd.
 6. Nieprawda, to po prostu zwykły punkt w kierunku jej życia/śmierci. Ciri u Ciebie została wiedźminką, bo nie zrobiłeś spisku.
 7. To nie wtedy dokonujesz tego wyboru. Zakończenie cesarzowej można uzyskać, jeśli oprócz spełnienia tych warunków dobrego ojca (śnieżki, laboratorium itp.) udamy się do Emhyra po bitwie, na co nie tylko trzeba ją namówić, ale przy okazji umniejszyć swoją rolę w jej życiu, bo wpychasz jej wtedy do ust ojcostwo Emhyra. Oczywiście oprócz tego cesarz musi żyć, więc trzeba wykonać spisek.
 8. Mówisz o serialu, w książkach nie ma żadnych motywów pogardzania stylem walki Geralta. W Sadze było pięciu wiedźminów wliczając Geralta, wszyscy uczyli Ciri. Odśwież ją sobie, bo chyba serial Ci niestety zatarł pamięć.
 9. Otóż to. Ale powiem Ci, że Momot jest po prostu lekkomyślny. Pisze głupoty, wstawia skompresowane zdjęcia, a gra wygląda tak: https://www.flickr.com/photos/127773964@N03/sets/72157652536729480(brak spoilerów) No przecież to jest najpiękniejsza w historii gra z otwartym światem. Wstawiłem tę galerię na forum i już jest parę głosów, że jednak miałem rację.
 10. U mnie jest wysłana (kurier, PC), ale co za różnica, to tylko list przewozowy. Kurierzy przyjadą jutro i zabiorą paczki do dyspozytorni.
 11. Nie wydaje, szlag mnie już trafia od tamtych młotków. I tym samym chciałbym Cię przeprosić, po prostu byłeś mniej cierpliwy ode mnie. Teraz tylko grafika albo oszustwa, strzelanie w stopy, kopanie sobie grobów, wystawianie tyłka pecetowcom, wchodzenie w tyłek Wam. Straszne.
 12. Geralt nie był lubiany przez innych właśnie za jego sposób walki. Wg innych wiedźminów odpadał od ich credo ponieważ nie walczył w zwarciu tylko "oszukiwał". Nawet ta nieszczęsna kusza w tej odsłonie, pomimo że nie było jej w ksiażce idealnie odwzorowuje jego charakter. Gry komputerowe robią z wielu bohaterów badassów ponad swoje mozliwości (np Batmany) w ksiażkach on dostawał dosyć często po mordzie, w pewnych momentach miał już zwyczajnie nawet dosyć swojego fachu. Na litość boską, jak można opierać się na serialu. :|
 13. Swooneb będzie grał na PS4.
 14. Mógłbym prosić o link do posta?
 15. Demonizowanie. Usunęli plamy krwi na ziemi podczas walki, o to były narzekania.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.