Jump to content

Snake1996

Użytkownicy
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Zła

About Snake1996

 • Birthday 04/10/1996

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 1. Progi do aut sportowych (np. do auta Michaela), czyli z angielskiego side skirts przetłumaczono jako...
 2. Was też trochę irytują te filtry w Snapmaticu? W grze widoczki takie jak ten powyżej wyglądają o wiele, wiele piękniej niż w Snapmaticu. No, chyba że miało to imitować słabej jakości kamerę w telefonie lub modnego Instagrama, to wtedy można to zrozumieć.
 3. Przynajmniej Oczywiście prawdziwy odpowiednik auta to Nissan GT-R.
 4. Ja załatwiłem sprawę przy użyciu bomb przylepnych. Swoją drogą, genialna broń w pościgach, szczególnie gdy gramy Franklinem i mamy masę czasu do wycelowania.
 5. Pytanie odnośnie terapeuty, uwaga na spoiler!
 6. Emet, z tym że dla mnie arcade'owe racery są znacznie trudniejsze. Od Wipeouta trzymam się z daleka, bo szkoda mi pada. Mam dość słaby wzrok i akcje z Burnouta, Blura czy jakiejkolwiek innej gry sa dla mnie nieporównywalne z Vettelem. W GT5 mam sterylny tor, który znam na pamięć i przewidywalną fizykę, a przykładowo w NFS: Hot Pursuit nie wiem co się dzieje, bo gliny atakują ze wszystkich stron, a ja nie nadążam z omijaniem ruchu ulicznego. Lubię arcade'ówki, jednak niełatwo idzie mi ich ogarnianie (wyjątek: ostatni NFS:MW, który w moim odczuciu był wybitnie prosty). Jeszcze odnośnie tego grania przez 1,5 godziny: biorąc pod uwagę fakt, że przedtem spędziłem ponad 100 godzin na kierownicy, jeżdżąc głównie autami pięciokrotnie słabszymi, uważam, że to niezbyt długo na przystosowanie się do odkurzacza . Aha, i edit: 1,5 godziny zajęły mi wszystkie trzy próby, a nie sama Suzuka. Nie jestem przy tym odosobnionym przypadkiem, bo mam kumpla, który wymiata w pecetowe simy, a jak kiedyś pokazałem mu Burnouta 3, to stwierdził, że w to się nie da grać - według niego wszystko za szybko się działo.
 7. Kwestia preferencji. Jestem świadom tego, że w Ninja Gaiden nigdy bym nie zdobył platyny, bo po pierwsze, trzeba mieć ogromnego skilla, którego mi brak; a po drugie, gra mnie kompletnie nie interesuje. Zakładając jednak, że przemógłbym się i dla sprawdzenia siebie wymasterował grę, na pewno cieszyłbym się jak głupi i nie próbował umniejszać swojego osiągnięcia. Jeśli zaś chodzi o GT5, to nieskromnie, ale uczciwie dodam, że potrafię nieźle jeździć (z tuningiem i ustawieniami jest już gorzej) i w sezonowych time trialach przeważnie zajmuję miejsca od 50 do 100. Po prostu lubię w to grać, szukać limitu na danym torze / danym samochodem. W wyścigach nie idzie mi tak dobrze, ale w walce z czasem potrafię się odnaleźć. Odpowiadając na Twoje ostatnie zdanie, nie jestem specjalnie dumny z tego, że udało mi się wbić platynę. Mogę być dumny z tego, że przyszła mi ona tak łatwo . A Tobie, zważywszy na okoliczności, platynki w GT5 serdecznie gratuluję.
 8. Wyzwanie Vettela na kierownicy jest dość proste (trzeba tylko zmniejszyć force feedback, bo łapy Wam powykręca ). Na padzie to już inna historia. Przed patchem dodającym zwiększanie czułości kontrolera było to wręcz niewykonalne - śledziłem różne fora i nie natknąłem się na takiego, który by tej sztuki dokonał. Po patchu lekko nie jest, ale po wielu próbach udało mi się (nie miałem jeszcze wtedy "kółka") i zaliczyłem Suzukę z marginesem 0,05 sekundy. Na kierownicy zacząłem grę od nowa i poprzysiągłem sobię, że nie tknę tych kretyńskich odkurzaczy, no ale dla porównania sprawdziłem, jak się tym jeździ na kierownicy. 1,5 godziny gry i na Suzuce wykręciłem 2:09.6 (2:10 na złoto) - Monzę można przejechać z zamkniętymi oczami, Nurb jest niewiele trudniejszy. Podsumowując, problemem nie jest samo wyzwanie, ale nasze nawyki. Na Monzy na przykład trzeba mieć gaz w podłodze i jednocześnie hamować i skręcać... PS. Mashter - wiadomo, że gra na padzie w GT daje może 5% tej przyjemności, którą daje kierownica. Podobnie jest z bijatykam, gdzie pady i sticki to dwa odmienne światy .
 9. OFF! - What's Next? http://youtu.be/F0KMjsouls0?t=35m Ogólnie cała stacja daje radę, chociaż Radio X i V-Rock nie przebija. EDIT: No i K-DST... To były stacje.
 10. Tak, postaci przebierają się. Niby realistyczne, ale jak ktoś chce "odpicować" bohatera, to trochę to irytuje.
 11. Snake1996

  Platinum Club

  NFS Most Wanted - 2/10 Gdybym szukał wszystkich sekretów bez mapek, dałbym "czwórkę". Ale wychodzi na to, że jestem casualem . Gran Turismo 5 - 4/10* Czasochłonne, ale niezbyt wymagające. Trzeba tylko trochę przysiąść przy wyzwaniu Vettela. Co ciekawe, trybu kariery nawet nie trzeba ruszać - "Bob" w B-specu załatwi sprawę. * - gram na kierownicy, ale z ciekawości zaliczyłem Vettela także na padzie i powiem Wam, że było cholernie ciężko! Trzymam się powyższej oceny, ale gdybym nie miał kiery, dałbym co najmniej 7/10.
 12. Nie jestem przekonany do istotności sabotaży w kontekście wahań giełdy. Postawiłem wszystko na Air Emu, po czym zacząłem rozwalać samoloty Fly US. Fakt, notowania wzrosły maksymalnie o 0,67%, po czym zaczęły spadać (sprzedałem przy stanie +0,59%, co przy zainwestowanej kwocie dało mi ok. 300 tysięcy). Obecnie jest już -8% i ciągle leci w dół.
 13. Ktoś poradził, żeby przełączyć na kamerę FPP. Spróbuj sam, ja dzięki temu zaliczyłem szkołę latania na złoto bez żadnych problemów. Z normalnym widokiem jest tak jak piszesz - jak maszyna zacznie się kołysać, to jest po zawodach.
 14. Dzisiaj wpadło mi trofeum za wydanie 200 mln dolarów. Niestety, przez błąd w grze, który nieświadomie odkryłem. Jak nie chcecie psuć sobie zabawy, to lepiej nie czytajcie.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.