Skocz do zawartości

Najtrudniejsze Trofea i Platyny i Komplety


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Idea tego tematu się narodziła w mojej głowie - a jakże - przy temacie WHD.

 

Może są osoby które chcą podyskutować o poziomie trudności niektórych tofeów lub zdobyciem platynki / kompletu ewentualnie podawajcie tutaj wasze typy.

 

Moim zdaniem najtrudniejsze komplety mają Bad Company z nastawieniem na trofeum "I am Bad Company" gdzie zdobycie tego brązowego pucharku wymaga od nas zdobycie w grach online 42 wewnętrznych Trophies, 30 Wildcast i 48 Patches - gdzie niektóre dorównują poziomem trudności niejednemu złotemu pucharkowi...

Na mojej liście znajduje się także GTA4 i Lumines oraz WHD.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ja na spokojnie dokładam Late Bombera - najlepszy kumpel :P usiadł i za 30 razem zrobił... Ja nie będę nawet pisał ile prób miałem. Więcej szczęścia niż czegokolwiek. Do tej pory go nie mam ale przyjdzie taki czas że go dopadnę :D

 

UP: Pasi? Nawet nie wiedziałem że tu zagladasz :P

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Soldnier X - trofea są chore,a poziom trudności tej gry jeszcze gorszy,nawet na very easy jest trudno

cofam soldnierX,daej gra jest trudna ale pojawił się patch dodający level beginner,o ile na very easy męczyłem się by skończyć tą grę to na beginerze przeszedłem ją na 1 kredycie :P.

Odnośnik do komentarza
Dodaje Far Cry 2. Nie dość że błedy to jeszcze te walizki z diamentami :/

Walizki to luzik, tak samo bug utility man, trzeba po prostu jak najwięcej save'ować żeby giery nie powtarzać, mi utility wpadło za trzecim razem :P Prawdziwym problemem jest tutaj multi- 500 uzdrowień, 30 ranga i poradniki do wszystkich broni, szkoda gadać ile grania. Aby zdobyć 30 lvl trzeba mieć 1 500 000 expa, a za fraga sie dostaje 10 lub 15 punktow :P A co dopiero z broniami, paręnaście tysięcy fragów łącznie, jeszcze w tym setki headshotów i multikillów.

Dopiszcie do listy jeszcze MK vs DCU- Kombo Challenges to makabra!

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Ninja Gaiden Sigma 2- bardzo trudne misje na poziomie Ultimate Ninja+lagi online=2 platyny na swiecie.

Warhawk- strasznie czasochlonna platyna,ilosc medali,badzy,odznaczen ogromna.

Sacred 2- aktualnie mecze.Powtorka z rozrywki-strasznie czasochlonna.Gra wciaga,ale jak na razie gram nie patrzac na trofea.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Najtrudniejsze trofeum jakie zdobyłem to BEAT ZICO i ZEUS w Wipeout HD/FURY. Zico masakra. Zrobiłem po 6 godzinach grania (sobota/niedziela 3 godziny) W speed lap najechałem ok 400 kółek. Najgorsze było to, że jak na początku coś spieprzyłem na jakim lajtowym momencie to beczki kręciłem jak porąbany. Ale jak wszystko szło super, to zawsze na końcu okrążenia nie mogłem wykręcić przedostatniej beczki. Uffff udało się [pierwsza 100 na świecie]. Niedługo wpadnie Platyna!

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

trudne to nie czasochłonne a wymagające skill'a więc wszelkie 'nabijane' trophies nie powinny się liczyć do hardów. Wipeout i jego Beat Zico jest nieosiągalne na razie dla mnie jak i dla wielu zwykłych śmiertelników. Podobnie trophies za zoney. Wygranie 3 wyścigów z rzędu w MOTORSTORM: PR jest trudne- z*ebałem sprawe i zamiast zrobić te trophy na niskiej randze będę się musiał męczyć z nim grając z samymi kumatymi ludźmi na 3 randze ;/ przejście fesivalu również nie należy do łatwych rzeczy Lumines - niby lajtowa gra ale nie wiem czy machne 100%. dodatkowo dla niektórych, ze względu na to, że gra wymaga pewnych umiejętności, 100% w tej grze będzie nieosiągalne. Mirror's Edgewiadomo- Speedruny i czasówki. Na razie odpuściłem bo przeraziło mnie to ile czasu, ile restartów, ile nerwów, ile bluzgów upłynie zanim machnę 100% ;]

 

Ogólnie uważam, że na dziś najtrudniejsze trophies z gier które widziałem ma Wipeout. Myślę jednak, że NGs2 jest tuż za nim :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...