Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, ze ave mesjasz ale kazda roza ma kolce. Na jakie bugi trafiliscie podczas gry? Jakies glupie wpadki? Przeklamania w teksturach? Rozmawiajmy.

 

* wchodze do sklepu w szortach i polowce Michaelem, kupilem gore od garniaka i mialem na sobie caly garnitur.

 

* zamowilem taryfe. Zajechala, obrocilem sie i stala na innym aucie tylnymi kolami. Szczeka mi opadla jak odjezdzajac porysowal kolami lakier tamtemu autu.

 

* bohaterowie jak wskocza na sciane fajnie sie od niek odbijaja, spadaja bezwladnie i konczyny moga czesciowo sie zapasc w tekstury.

Odnośnik do komentarza

O, temat specjalnie dla mnie  :woot:

 

Dziennik marudy DAY 1:

 

R* to się chyba nigdy nie nauczy samouczków robić. Spier/dalam przed psiarnią pod prąd z prędkością nadświetlną, a Rockstar w tym czasie zasypuje mnie meandrami sterowania pod postacią niewielkiego okienka w roku ekranu z małą czcionką. Niby można to olać, ale tak się składa, że te tutoriale po coś się pojawiają i na ogół mają konkretne zastosowanie w danej sytuacji. Jasne, że można sobie zapauzować i sprawdzić w menusach te złote rady, ale takie kilkukrotne włażenie do opcji w trakcie misji trochę wybija z rytmu. To już lepsze byłyby freezy ekranu z komunikatem po środku.

No i jeszcze przydałby się regulator wielkości czcionek, bo są po prostu za małe i siedząc trochę dalej od tv ciężko odczytać zarówno tutoriale, jak i linie dialogowe, a nie jestem aż tak biegły w murzyńskim, żeby wszystko ze słuchu wyłapać.

 

To w sumie pierdoła, ale dziwi trochę wybiórcza lokalizacja treści w internecie. Niektóre artykuły są w całości w PL, inne mają tylko polskie nagłówki, a treść angielską, niektóre w ogóle nie przetłumaczone.

 

No to by było na tyle jak na pierwszy kontakt z grą. Mesjasz ma na pewno bardzo wiele wad, które na bieżąco bez litości będę wytykał  :pirate:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z takich pierwszych uwag:
- przydałby się większy font napisów. Muszę wytężać wzrok, a niestety mój byznes inglisz nie obejmuje murzyńskiego slangu ze słuchu.

- po Sleeping Dogs walka wręcz już nigdy nie będzie taka sama. Szkoda, że zostały te bezsilne cepy i zamachy z siłą szmacianej kukły rodem z GTA4. Wiem, że numerem jeden jest broń palna, ale i tak fajnie czasem kogoś skopać

 

edit:
widzę mind synchro z Tokarem

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

O, temat specjalnie dla mnie  :woot:

 

Dziennik marudy DAY 1:

 

R* to się chyba nigdy nie nauczy samouczków robić. Spier/dalam przed psiarnią pod prąd z prędkością nadświetlną, a Rockstar w tym czasie zasypuje mnie meandrami sterowania pod postacią niewielkiego okienka w roku ekranu z małą czcionką. Niby można to olać, ale tak się składa, że te tutoriale po coś się pojawiają i na ogół mają konkretne zastosowanie w danej sytuacji. Jasne, że można sobie zapauzować i sprawdzić w menusach te złote rady, ale takie kilkukrotne włażenie do opcji w trakcie misji trochę wybija z rytmu. To już lepsze byłyby freezy ekranu z komunikatem po środku.

No i jeszcze przydałby się regulator wielkości czcionek, bo są po prostu za małe i siedząc trochę dalej od tv ciężko odczytać zarówno tutoriale, jak i linie dialogowe, a nie jestem aż tak biegły w murzyńskim, żeby wszystko ze słuchu wyłapać.

 

To w sumie pierdoła, ale dziwi trochę wybiórcza lokalizacja treści w internecie. Niektóre artykuły są w całości w PL, inne mają tylko polskie nagłówki, a treść angielską, niektóre w ogóle nie przetłumaczone.

 

No to by było na tyle jak na pierwszy kontakt z grą. Mesjasz ma na pewno bardzo wiele wad, które na bieżąco bez litości będę wytykał  :pirate:

jaki  stary slepy narzekacz.

Odnośnik do komentarza

Jedyny minus tej gry, poza tym, że jej nie mam i dla niej będę musiał znowu kupić ps3 (jak za rok wyjdzie na pc to i tak bedzie cieło) jest nazywanie gtaV Mesiasz. To trochę lamerskie nie sadzicie?

Odnośnik do komentarza

Nie do końca pasuje mi soundtrack z radia, zbyt dużo rapu czarnego, jest jakaś rozpiska w necie które radio jaką muzyke puszcza?

 

Google Ci odpowie.

 

Mnie wkurza pojawiający się w każdym GTA problem różnorodnośći aut od czasu do czasu, włąśnie jeździłęm całą noc w poszukiwaniu fajnego auta do wyścigu i jeździły tylko taryfy i terenówki po mieście, tylko w zależności od dzielnicy zmieniały się ze starej amerykanskiej w G klase czy Range Rovera.

Odnośnik do komentarza

Nie do końca pasuje mi soundtrack z radia, zbyt dużo rapu czarnego, jest jakaś rozpiska w necie które radio jaką muzyke puszcza?

1 radio z klasycznym rapem. 1 radio z dzisiejszym no i na siłę FlyLo FM. Kaman.

 

Radio w V ogólnie rozpie.rdala.

Odnośnik do komentarza

Hmm minusy powiadacie,to dorzucę coś od siebie:

-gdzie fast foody kufa

-broń jakoś cicho strzela :blush:

-gdzie jakieś dobre rockowe radio??

-

chcę pociąg i ciężki pancerz we freeroamie

 

Ostatnie dobre rockowe radio było w GTA: SA no i Vice City. Poza tym w tym aspekcie od zawsze była lipa (Radio Broker z GTA IV było ok ale to nie rock/ metal a alternatywa) 

Odnośnik do komentarza

 

Hmm minusy powiadacie,to dorzucę coś od siebie:

-gdzie fast foody kufa

-broń jakoś cicho strzela :blush:

-gdzie jakieś dobre rockowe radio??

-

chcę pociąg i ciężki pancerz we freeroamie

 

Ostatnie dobre rockowe radio było w GTA: SA no i Vice City. Poza tym w tym aspekcie od zawsze była lipa (Radio Broker z GTA IV było ok ale to nie rock/ metal a alternatywa) 

 

 

Cholera posłuchajcie tego Channel X :sorcerer: No i Vinewood Boulevard poniekąd daje rade w takich klimatach. Ale oczywiście wiochy pokroju guns & roses czy innego iron maiden to tutaj nie znajdziecie.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Tragiczny model jazdy motorem, zniszczenia pojazdow, bardzo wybiorcza lokalizacja ( szczególnie internet ) i kartonowa fizyka przy zderzeniach. Trzy punkty do przezycia, ale fatalne prowadzenie motorów jest dla mnie powaznym minusem.

Reszta pogrom, a wspólna jazda z Chopem GOTD.

 

A dla mnie ten model jazdy motorami jest jednym z najlepszych w ogóle - ciągle wsiadam na motor jak jakiś znajdę, bo jeździ się nimi cholernie wygodnie :D

 

Z minusów... cóż. Właściwie to nie ma minusów. Pograłem dobre kilka godzin i jestem tak oczarowany, że nawet próbując doszukać się czegoś na siłę po prostu nie mogę. Niczego nie znajduje.

Odnośnik do komentarza

- model jazdy jest gorszy niz w czworce, szczegolnie motory. tam opanowanie ich nie bylo proste a tu jezdza jak po szynach. fury tez. znajduje jakiegos klasyka a tu zero bujania tylko jazda jak sportowym.

- murzynskie klimaty franklina. (pipi).a liczylem, ze po SA juz nie bede musial sluchac murzynskiego pier.dolenia

- sterowanie postacia w zamknietych pomieszczeniach wciaz ssie. po miescie biega sie spoko, ale juz wewnatrz budynkow czuje sie jakbym jechal samochodem.

 

 

oczywiscie te pier.doly gina w zalewie miodu i genialnosci tej produkcji,

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...