Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

myślę że sie przyda taki temat gdzie ludzie będą mogli pytac o wszelkie rzeczy związane z rozgrywką bo jak na razie jest kilka tematów gdzie jest wielki bałagan i jeden pisze przez drugiego :P

 

ja zaczne - gdzie mozna wygodnie zdobywać spadochrony? wiem że jest jeden na górze chillad ale to daleko. a może po prostu dostaje sie przy każdym wejściu do samolotu? (ale chyba nie)

Odnośnik do komentarza

Tak, zdecydowanie uderzasz w coś podczas startu. Sam nie wybucha [ ;)] .

 

ja zaczne - gdzie mozna wygodnie zdobywać spadochrony? wiem że jest jeden na górze chillad ale to daleko. a może po prostu dostaje sie przy każdym wejściu do samolotu? (ale chyba nie)


Kupujesz w Ammu-Nation, są po lewej. Od pewnego momentu (nie wiem czy z postępem misji czy z postępem w szkole latania), wsiadanie do maszyn latającyh też Ci da spadochron (za darmo).

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Dostajemy zadania dla Franklina i dzięki nim można dużo ugrać na giełdzie. Wystarczy wypatrywać info od Lestera jaka firma zyska dzięki temu co zrobimy w misji. Wejść na giełdę obstawić wszystko i podziwiać jak po misji dwukrotnie zwiększamy swoje pieniądze. :P 

Oprócz tego nie mam pojęcia co kupować aby wyjść na plus. 

Odnośnik do komentarza

na poczatku można tylko kraść samoloty np na lotnisku na dole mapy

 

 

Czy wraz z postepem wzrasta ilosc ciuszkow i fryzur?

 

podbijam to pytanie, też właśnie mialem je zadać

 

jak odpalamy sklep pierwszy raz to nowe ciuchy mają gwiazdke i jest info że są nowe, zakładam że to oznacza że wraz z postępami dojdą jakieś kolejne?

 

ale najbardziej mi zależy na fryzurach i brodach - majkel i trevor mają tylko po 3 rodzaje, będzie ich więcej potem?

 

 

 

EDIT ktoś mowil że po zalogowaniu na social club dostajemy bonusy, zalogowalem i gdzie powinienem znaleźć te rzeczy? (bron, samochod)

Odnośnik do komentarza

czy od samego poczatku mam dostep do samolotow i helikopterow?

jesli tak, to gdzie moge cos takiego znalezc?

 

A gdzie w prawdziwym świecie są samoloty? Na lotnisku. Polecam się przejechać i samemu najpierw sprawdzić ;).

Odnośnik do komentarza

EDIT ktoś mowil że po zalogowaniu na social club dostajemy bonusy, zalogowalem i gdzie powinienem znaleźć te rzeczy? (bron, samochod)

Samochód jest w specjalnym garażu (Franklin ma przy Grove Street, a Micheal w Vinewood; jest w kolorze postaci jaką gramy), wchodzisz tam, strzałka w prawo i wybierasz. Broń normalnie w każdym Ammunation, na ścianie z prawej. Jest darmowa. Jest jeszcze dostępna bródka u fryzjerów - również za friko.

Odnośnik do komentarza
Samochód jest w specjalnym garażu (Franklin ma przy Grove Street, a Micheal w Vinewood; jest w kolorze postaci jaką gramy), wchodzisz tam, strzałka w prawo i wybierasz. Broń normalnie w każdym Ammunation, na ścianie z prawej. Jest darmowa. Jest jeszcze dostępna bródka u fryzjerów - również za friko.

 

 

w garażu mam tylko jeden "special car" ale jest czarny w kazdym wypadku, jakiś H28 czy cos, dziwna nazwa z numerkiem

 

a co do bródki to od poczatku jeden rodzaj brody mialem za free ale do sociala wszedlem dopiero dziś, czy to po prostu od razu miałem odblokowane dzieki temu że posiadałem konto na socialu?

Odnośnik do komentarza

Bardzo łatwo można ukraść helikopter. Niedaleko Los Santos Customs jest lądowisko helikopterów, przy takiej przystani jachtowej. Bez problemu można tam się dostać. Jak wchodzimy na lądowisko to prawie zawsze akurat jeden ląduje.

 

 

W tej misji z ratowaniem syna Michaela z łodzi przejeżdżamy obok tego lądowiska jak jedziemy właśnie do LSC.

 

Odnośnik do komentarza

w garażu mam tylko jeden "special car" ale jest czarny w kazdym wypadku, jakiś H28 czy cos, dziwna nazwa z numerkiem

 

a co do bródki to od poczatku jeden rodzaj brody mialem za free ale do sociala wszedlem dopiero dziś, czy to po prostu od razu miałem odblokowane dzieki temu że posiadałem konto na socialu?

 

www.lifeinvader.com odwiedzałeś? Logujesz się i klikasz na banery. Na stronce każdego przybytku masz przycisk Stalk, za stalkowanie masz rabaty albo bonusy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.