Jump to content

iluck85

Użytkownicy
 • Content Count

  1423
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

490 Wybraniec

About iluck85

Informacje o profilu

 • Płeć:
  nie powiem

Recent Profile Visitors

1582 profile views
 1. To są magazyny centralne(zewnętrzne) duży moloch gdzie jest kilka firm i praca leci na 3 zmiany. Kurier tam nie jeździ. Tam stoi naczepa i jak załadują cała, to odjeżdża i jedzie w docelową miejscowość. Żaden kurier w busie nie ładuje paczek o północy
 2. Taaaa... Muzyka na CD umiera od dekady i coś umrzeć nie może. Na PC się trafia pudełko beż nośnika- w środku kartka z kodem do pobrania.
 3. iluck85

  Lustrzanki

  Trochę namieszałeś Do ogólnych zastosowań- a to wspomniany nikon 7200 nie nada się do ogólnych zastosowań? Dwa różne aparaty i główna różnica to: lustro/brak lusta i ergonomia. X-S10 którego wymieniasz, to coś pomiędzy X-T4, a X-T30. Jest po środku, na plus stabilizacja matrycy czego nie ma X-T30. Ale to trochę bełkot PR, bo nie każdy to potrzebuję w aparacie, jak nie każdy musi mieć już w pewnym sensie mityczną pełną klatkę. Ale na głębsze analizy i porównania 1:1 trzeba poczekać. Może być inna ergonomia, bo jednak X-T20/30 są dosyć płaskie, a w nowym jest "grip" Ale na d
 4. Matrix Media- koło Poznania, kupowałem Switch Lite na premierę.
 5. iluck85

  Lustrzanki

  Aaa, to spoko. Ja skończyłem z Canonem po EOS 50D. Potem te modele coś im spadły. Miałem 60D i 70D, ale to już nie to samo w ręce.
 6. iluck85

  Lustrzanki

  To jest fajne pod konkretny cel. Do łażenia po ulicy- fotki street, wakacje, wypady za miasto- bezlusterkowiec.
 7. iluck85

  Lustrzanki

  70-200 2,8 to prawie 6k albo 7(sigma) Kupowanie 50mm dla Apsc dl ma mnie było bezsensu- strasznie ciasno, a portrety mnie nie bawiły. W Canonie podobały mi się 28 i 35mm. Potem dorwałem typa od ptaków i popłynąłem z Tamronem 150-600G2 Nastąpiło zderzenie z rzeczywistością, bo podskoczyłem do typa co w tym siedzi kilka lat. Pomijając aparat gościa- FF Nikona za 22k i stałke 400mm 2,8 za 50k to tutaj trzeba być ornitologiem. Wiec wróbla z działki nie wrzucam. Ale jak upoluje czaple, to się pochwale.
 8. iluck85

  Lustrzanki

  Już przeliczyłeś koledze matryce 1,5 Przy tych dwóch szkłach, ten tele i tak będzie więcej czasu leżał w szafie niż przypięty do puchy. Będzie za wąsko na większość zdjęć, a wątpię w zacięcie do przyrody. No te jasne tele kupują prosi przyrody albo mają z redakcji. 3/4 i tak tego nie kupi. Mowa o szkłach na poziomie 25-40 tysięcy. Brakuję informacji w którą stronę chce iść osoba kupująca.
 9. iluck85

  Lustrzanki

  A zacznijmy od podstaw- co chcesz fotografować....Rozumiem, że nie wiesz. To z linka da Ci zakres od 18 do 300mm więc po pewnym czasie będziesz wiedział czego Ci trzeba. Ale w tej klasie nie oczekuj cudów na końcu tych 300mm. Tam raczej mydelniczka będzie. Może i ten kit jest ciemny, ale za to bardzo uniwersalny. I zawsze mnie bawi ten stały txt "wyjadaczy"- "za ciemny" Za ciemny do czego? EDIT I dlaczego Nikon? Może lepiej będzie Ci leżał Canon w ręce? Pentax jest fajny, ale u nas mało popularny. A może pójdziesz z duchem czasu i bezlusterkowiec?
 10. iluck85

  DualSense

  @Starh Ale pada chyba dokupiłeś...
 11. Dokładnie. Jak nie chcesz grać na TV tylko tryb przenośny, to bierz lite. Lepiej leży w ręce, lepszy krzyżak i ostatnia bomba prawdy- nie ma odpinanych joyconów= nic nie lata, bo te szyny po pewnym czasie dostają luzy. Ta konsola to jedna z większych tandet od Nintendo.
 12. Całość poszła na konsumenta. Sprzedaż spadnie i wezmą jak nie całość na siebie, to duża część. Inaczej nie będzie. I nie ma już 1l czy 2l w napojach Pepsi czy Cola. Cena została ta sama, a zrobili 850ml i 1,75. Duża flacha to i tak często okolica 5/5,50. Więc biedronkowe 6,49 nie jest tragiczne. I tutaj wygrają najwięksi- Biedronka czy Żabka. Przy ich zamówieniach sporo warunków oni dyktują. Stąd inne butelki (litraż) czy promocje cenowe- teraz Pepsi 1,5L jest po 3,99 przy zakupie 2. Czekam aż knajpy otworzą, bo nie wiadomo dlaczego segment HORECA zawsze miał ceny z
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.