Jump to content

second

Użytkownicy
 • Content Count

  582
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

second last won the day on February 25 2018

second had the most liked content!

Community Reputation

343 Wybraniec

About second

 • Birthday 05/10/1990

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Lublin
 • GamerTag:
  scnd90
 • PSN ID:
  sariel168
 • Nintendo ID:
  scnd90

Recent Profile Visitors

1258 profile views
 1. No za 140k to ostatnio stał czerwony Renault Megane RS Trophy do wzięcia od reki z dobrym wyposażeniem, 300 km i edc
 2. second

  Lody

  Byłem dziś w Lidlu na Romantycznej i promocja była nadal, uzupełniłem zapasy Peanut Butter Crunch. Były też jeszcze pojedyncze sztuki Gelatelli Pretty Peanut Butter, wziąłem na spróbowanie, bo jeszcze nie dane mi było się z nimi zapoznać.
 3. second

  PlayStation Classic

  Da się podpiąć pod ps classic jakiegoś innego pada? Dużo by z tym było zabawy, czy raczej plug&play? Trochę mi brakuje gałek przy niektórych grach.
 4. second

  Zakupy growe!

  I ja dziś do MM zaszedłem
 5. Najlepsze jest to jak w tym wywiadzie po walce Briedis powiedział, że specjalnie mu z łokcia wyj.ebał w rewanżu za cios w tył głowy i śmiał się, że gong przecież słyszał.
 6. @Soban Byłeś na płycie, czy na trybunach? Ja siedziałem A10 w pierwszym rzędzie z boku, tuż przy samej płycie i odczucia mam takie jak Ty. DuValla jeszcze jako tako było słychać, ale za to Maynard później to tylko momentami się przebijał niestety przez instrumenty. Co ciekawe nagrałem sobie telefonem na Tool ze 3 filmiki około minuty i jak później w domu sobie zobaczyłem, to na tych nagraniach Maynarda słychać świetnie.
 7. Czy wg Was Kratos jest bierny czy aktywny? Zapraszam do dyskusji. 

  1. DarealRadexHEJOO

   DarealRadexHEJOO

   Ani to, ani to. Od sterydów, używek i alkoholu stał się łysym impotentem.

  2. Wiolku

   Wiolku

   Masakratos z USA?

  3. Tokar

   Tokar

   Kratos to typowy przedstawiciel kokejba homo

 8. second

  Rammstein

  Puppe, ojp jaki sztos Jedna z lepszych rzeczy jakie Rammstein dał od dłuższego czasu.
 9. second

  Pochwal się...

  Łupy z maja: Tutaj trochę lżej: I nieco klasyki: Co do Mgły, to jest już dostępna reedycja "With Hearts Toward None" w cenie 45 zł.
 10. Ktoś wrzucał ostatnio tu w statusy taki motywacyjny filmik ze smutnym panem gdzie było "do a flip". Poratujecie linkiem?

  1. DarealRadexHEJOO
  2. second

   second

   o to, to! Podziękował!

 11. second

  News

  I jest cała płyta tego pana, któremu ukradli zespół:
 12. second

  Pochwal się...

  Jeśli chodzi o ich muzykę to kwestia gustu, jednak trzeba przyznać, że akurat wydanie bardzo ładne.
 13. No właśnie na Mysticu mają się nakładać trochę na siebie te koncerty na open stages, tutaj masz czasówkę: https://www.mysticfestival.pl/pl/lineup Ale na zewnątrz to inna sprawa, bo większa odległość między scenami i ludzie stłoczeni tuż przed sceną. W środku natomiast są chociażby ludzie na trybunach, mniej więcej w środku obiektu, tak więc przy dwóch scenach, niezależnie gdzie by one stały i takim rozkładzie jak na Mystic, słuchaliby momentami dwóch kapel na raz. Edit: Chyba, że ta druga scena będzie stała na dworze, ale nic nie wiadomo, póki co niestety organizator jest bardzo tajemniczy w przypadku Impactu.
 14. Mam pytanie do bardziej oblatanych w koncertach niż ja- zapowiedziano w kwietniu, że na Impact Festival będzie druga scena. Jak to jest technicznie rozwiązywane w zamkniętych obiektach, jakim jest Tauron Arena? Bo przecież dwa zespoły na raz na tych dwóch scenach nie zagrają. Dobrze rozumiem, że jeden zespół gra na jednej scenie, a drugą w tym czasie przygotowują pod następny?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.