Jump to content

second

Użytkownicy
 • Content Count

  637
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

second last won the day on August 18 2019

second had the most liked content!

Community Reputation

379 Wybraniec

About second

 • Birthday 05/10/1990

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Lublin
 • GamerTag:
  scnd90
 • PSN ID:
  sariel168
 • Nintendo ID:
  scnd90

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. second

  Dragon Quest XI

  Pytanie o post game dla tych co przeszli
 2. second

  Jaką grę wybrać?

  A jest sens to brać, jeśli głównie będziemy w to grać we dwoje? We 4 osoby raczej sporadycznie się uda.
 3. second

  Jaką grę wybrać?

  Szukam czegoś do coopa na szybkie partyjki we dwoje. Ograne Overcooked, Snipperclips i Overcooked 2 czeka na karcie. Coś jeszcze fajnego się znajdzie? Edit: Mario Party mnie kusi, ale to chyba raczej na dłuższe posiedzenia, a nie szybkie partie max do 0,5 h?
 4. Poproszę o dodanie do indyków Steamworld Quest.
 5. Czy mógłby ktoś polecić jakiś dobry i ciekawy dokument o II wś, który jest dostępny na netflixie lub hbogo? Płacę plusikami. 

  1. Show previous comments  1 more
  2. Najtmer

   Najtmer

   jest jeden bardzo ciekawy na yt: Sonderkommando: Żywe trupy z Auschwitz.

  3. Arkady

   Arkady

   Jak chcesz najlepszy dokument to zobacz Apokalipsa II Wojna Światowa w 6 odcinkach, na Netfixie niestety nie ma, nie wiem jak z HBO. Na Stopklatce teraz często leci.

  4. u55r

   u55r

   greatest raid of all time

    

 6. second

  Outer Worlds

  Pierwsza planeta była jeszcze spoko, druga lokacja nieco gorsza, ale trzecia i questy tam to już jakiś niesmieszny żart. Teraz mam tam aktywne kilka zadan: 1. Idź do laboratorium i przynieś badania dla jednego faceta. 2. Idź do laboratorium i przynieś badania dla innego faceta. 3. Idź do innnego laboratorium i przynieś badania dla jakieś laski. 4. Idź do jeszcze innego laboratorium i uratuj jakiegoś gościa. 5. Idź do laboratorium i przynieś jakiś element do naprawy robota. 6. Idź pod laboratoria rozwal wrogów i przynieś jeszcze innej lasce papierosy, które tam zgubiła. Nawet mi się nie chce tego włączać.
 7. second

  DIABLO IV

  A wiesz, że prawie 20 lat temu w d2 paladyn też byl czarnoskóry i nikt wtedy takich pierdów nie wysrywał?
 8. second

  DIABLO IV

  Powrót do słów runicznych to ciekawy pomysł, ciekawe na czym będzie oparta ekonomia, bo w d2 to były właśnie runy. Czyli znów robimy paladyna + młotki, Enigma, Hoto, perf Spirit i wymiatamy wszystko jak leci
 9. second

  DIABLO IV

  Póki co potwierdzili 5 klas, sety i legendarne itemy, drzewka umiejętności jak w d2 i mounty.
 10. @ping podzielisz się swoją gastrowiedzą?
 11. Poproszę o polecenie jakiegoś dobrego jedzenia we Wrocławiu, ale w grę wchodzi tylko dowóz (jesteśmy z bombelkiem, więc do lokalu nie pójdziemy). Chetnie spróbujemy: 1. Pizza 2. Sushi 3. Tajska 4. Jakaś Amerykanska/tex-mex 5. Coś ciekawego
 12. @SebaSan1981 Łap na Spotify soundtrack:
 13. Na pewno jakiejś szałowej promki nie było, w tym roku może coś zrobią, ale to żeby się tych starszych modeli pozbyć. Nie sądzę żeby te z lepszą bateria taniej puszczali.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.