Jump to content

szyna100

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

About szyna100

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  Szyntoro
 • PSN ID:
  Szyna100

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja dzisiaj skończyłem True Final Millennium Tower i nie maksowałem wszystkich jobów. Zrobiłem po 5 dla postaci + 1-2 do 30 poziomu dla skilli. Grałem Ekipą Ichiban (Hero), Saeko (Idol), Adachi (Enforcer) i Eri (Clerk). Ważne aby dla każdej postaci mieć ulepszoną broń do poziomu Ex. Tutaj najlepsze bronie dla każdej klasy: https://samurai-gamers.com/yakuza-like-a-dragon/best-weapons-2/ W True Final Millenium Tower bardzo ważne jest perfekcyjne blokowanie. Bez tego niektórzy przeciwnicy mogą poskładać twoje postacie na jedno combo (Eri kilka razy wyłapała plombe za 1600+ mając 1500 hp bo nie
 2. Save z wersji zwykłej ps4 działa na wersji Ultimate ps4, ale już tego save'a nie da się przerzucić do wersji Ultimate ps5.
 3. Lista życzeń wróciła do webowego psstore: https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0082-CUSA27688_00-0299001029018095 https://library.playstation.com/wishlist
 4. szyna100

  Nioh 2

  Nie jest potrzebna konsola ps4 aby przeniesć save. Na ps5 instalujecie / pobieracie Nioh 2 we wstecznej kompatybilności. Aby to zrobić klikacie na kafelek i opcja "wybierz wersje" (czy jakoś tak). Wybieracie wersję ps4 instalujecie, z pnedrive/chmury przerzucacie save do systemu (zakładka ps4 w ustawieniach). Włączacie grę w wersji ps4 w ustawieniach wysyłacie save do chmury. Odpalacie grę w wersji ps5 i w ustawieniach pobieracie save. Po tym zabiegu wersję ps4 można usunąć.
 5. szyna100

  Platinum Club

  Destiny 2. Kolejna łatwa platynka trudność 0/10 jeżeli się już ją miało na PS4 A szczerze to nie wiem jak trudna jest teraz platynka bo od czasów premiery wymagania do niektórych trofek zmieniały się kilka razy po tym jak wyleciał poziom trudności Prestige a później sam rajd Lewiatan. Ponoć teraz jest znacznie trudniej. Wcześniej to było takie 4/10 jak się miało ekipę więc teraz może 5-6/10.
 6. Jest nowa aktualizacja systemu. Ciekawe czy coś naprawia. Gorzej jak więcej zepsuje.
 7. Działa tylko w grach na PS5 i tylko przy trofkach które mają co śledzić. Działa np. w Astro przy gacha i Demon's Souls przy wszystkich czarach i pierścieniach. Przy grach we wstecznej nie zadziała bo to jest coś co twórca gry musi zaimplementować.
 8. Ja zamawiałem kurierem 17.09 o 5:40 rano w MM. Status nadal mam "Zamówienie złożone". Dzwoniąc na infolinię powiedzieli mi, że jutro premiera więc jutro wysyłają i że nie ma gwarancji że jutro do mnie dojdzie. Zadzwoniłem potem do mojego miejscowego MM i ponoć zamówienia kurierem wysyłają oni a nie magazyn centralny. Sprawdził w systemie i moje zamówienie do nich nie trafiło i że wysłał zgłoszenie do centrali żeby to wyjaśnić, ale nadal cisza. Więc w sumie nie wiem czy w ogóle dostanę...
 9. Nie ma to jak zrobić sobie 100% osiągnięć po prostu odpalając grę
 10. Ponoć jak się zaklepie gry z ps plus collection na PS5 to później można je normalnie pobrać i grać na ps4. Więc wystarczy że ktoś z PS5 na waszym profilu wam je "kupi" to można je sobie ograć na PS4
 11. Hasło mam skomplikowane, nic pokroju spencerkrul czy coś takiego, może nie 30 znaków, ale z 16 ma.
 12. Miałem dokładnie to samo. Na konsoli nie mogłem się zalogować, a przez account.live.com po zalogowaniu dostałem komunikat że konto zablokowane z powodu "dziwnego ruchu na koncie" i musiałem kod z sms wpisać żeby odblokować.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.