Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mario10

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mario10 obserwuje zawartość Cyfrowe zakupy growe!
  2. mario10 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Ja przypuszczam, że pewnie wyjdzie na płycie prędzej czy później, ale hype jest tak duży, co widać po preorgerach na cyfrę, że ten pierwszy strzał ogarną bez pudełek, wyeliminują przynajmniej na jakiś czas rynek wtórny. Tak czy inaczej rozbiją bank i będzie kolejny rekord wszechświata. Mam tylko nadzieję dożyć do kolejnej części RDR
  3. mario10 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Ciekaw jestem co się jeszcze wydarzy do listopada odnośnie GTAVI, ja na razie czytam i mam niezły ubaw z całego zamieszania. Bo z graczami tak jest jak z moim kumplem. Przez ostatni czas się odgrażał, że wali Rockstar jak nie dadzą płyty, że nie będzie wspierał takich praktyk, a poleciał preorder na cyfrę To premiera jedna z największych ostatnich lat i tam pieniądz do R musi płynąć szerokim strumieniem więc obawiam się, że tu jeszcze więcej kwiatków się pojawi. Dla mnie bez ekscytacji do 5 podchodziłem dwa razy i nie skończyłem więc do 6 podobne podejście.
  4. mario10 odpowiedział(a) na XM. temat w Ogólne
    Nie jestem fanem platyn choć kilka prostszych mi się udało zrobić. Tutaj się cieszę, że sporo tych ukrytych też odkryłem i na razie jestem zadowolony. Jeszcze tylko dwa rozdziały przede mną. Ty już masz koniec?
  5. mario10 odpowiedział(a) na XM. temat w Ogólne
    Sklepałem ostatniego bossa w 4 rozdziale i zerknąłem na filmik z wszystkimi bossami w tym rozdziale i sklepałem wszystkich poza jednym mnichem, z którym zepsułem quest poboczny, nie znalazłem też jednego punktu medytacji. Poza tym wszystko poczyszczone i pokonane. Czas na 5 rozdział. Nie obraziłbym się jak by było jeszcze 5 :)
  6. mario10 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Oj nie dadzą o sobie zapomnieć, takie serwisy typu ppe będa mieć po 6 newsów dziennie do listopada na temat GTAVI
  7. Mnie ujęła 1 i 2 prostym gamepleyem, nie było tam fajerwerków na miarę Uncharted, a historia była świetna i cały czas miałem chęć zgłębiania jej. Trzymam kciuki, że gra dowiezie bo lubię takie produkcje.
  8. Bardzo jestem ciekaw tej gry bo dwie pierwsze części uwielbiam i doceniam z klimat, tutaj mam pewne obawy ale trzymam kciuki.
  9. mario10 odpowiedział(a) na XM. temat w Ogólne
    To tak walczyłem z nim z tego co kojarzę, ale to jest krótka walka chyba ze strażnikiem, teraz się bawię z finałowym bossem i też bardzo fajna walka, już miałem go na jednego hita ale był szybszy
  10. mario10 odpowiedział(a) na XM. temat w Ogólne
    Kurde to ja nie wiem o co chodzi. Masz na myśli
  11. mario10 odpowiedział(a) na XM. temat w Ogólne
    No i popełniłem ten błąd nie do końca na początku wiedziałem co trzeba zrobić i w sumie przypomniałem sobie jak już pokonałem bossa w tej lokacji i znikło. Może przy drugim przejściu się uda
  12. mario10 odpowiedział(a) na XM. temat w Ogólne
    Ja gram na zwykłym facie i widzę często jak się doczytują tekstury, optymalizację by mogli nieco poprawić. Ale z tym światło cieniem zwłaszcza w drugim rozdziale też tak miałem. Chyba sobie zepsułem misje dodatkowe w 4 rozdziale Doszedłem do finałowego bossa 4 rozdziału i pominąłem gdzieś jeden punkt medytacji. Znając życie przeszedłem koło niego ze 3 razy bo tak miałem w 2 rozdziale chyba najbardziej widoczny punkt medytacji ominąłem
  13. Wydaje mi się, że nextgeny szału nie zrobią pewnie poprawią co nieco. Dla mnie ta generacja może jeszcze trwać bo da się zrobić piękne gry tylko trzeba chcieć. Na opowiastki o fajerwerkach raczej przeciętny gracz już się nie da nabrać. Ale mam nadzieję, że jak już ta generacja się pojawi to realnie coś poprawią, choć teraz te ceny podzespołów mogę wymusić kompromisy.
  14. Mi od jakiegoś czasu jak mam forum w osobnej karcie otwarte w przeglądarce nie pokazuje nowych powiadomień na dzwoneczku w rogu strony, dopiero jak odświeżę stronę to się pojawiają. Taki drobiazg ale kiedyś przychodziły na bieżąco powiadomienia.
  15. No mam kolegę co się porwał na platynę w RDR2 ale odpuścił po jakimś czasie
  16. Gra jest piękna i rozbudowana. Za każdym razem pewnie się jakieś nowe smaczki znajdzie w grze ale 3k godzin to jest kosmos wynik.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.