Jump to content

madhunt3r

Użytkownicy
 • Content Count

  261
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie macie wrażenia ze jak włączymy 3D audio w opcjach to dźwięk jest taki przytłumiony jakby pod woda? Dopiero wyłączenie daje normalny dźwięk jak dla mnie.
 2. madhunt3r

  Returnal

  Rozumiem ze musi być w konsoli włączone 3D audio w opcjach aby doświadczyć pełni tego dźwięku?
 3. Ja ustawiam jeden poziom przed zniknięciem i jest wszystko cacy. Nie widzę różnicy jak znika a tym co ustawiam.
 4. madhunt3r

  Awaryjność PS5

  Na tym nagraniu ewidentne słyszę cewki jak brzęczą ale nie chce mi się już tego drążyć. Ważne ze działa
 5. madhunt3r

  Awaryjność PS5

  Tez mam wyczulony słuch i skoro każdy model to ma w mniejszym bądź większym stopniu to nic nie poradzę. Chciałbym aby tych cewek nie było ale każda to ma wiec muszę z tym się pogodzić. Miałem chwile xsx tam tez są te cewki ale mega mega ciche słychać jedynie jak ucho przytkniesz do konsoli i bardzo się wsłuchasz. A na ps5 siedzę sobie na fotelu i w ciszy słyszę ale tylko na grach 60fps przystosowanych do ps5. Na wstecznej jest dużo ciszej. Jak gram na sluchawkach bądź na soundbarze to spoko. Miałem pro i tez były cewki.
 6. madhunt3r

  Awaryjność PS5

  Rtx 3060ti, 3070 i 3080 które słyszałem tez to maja [emoji3]
 7. Wiec różnicy nie stwierdziłem między prawie niewidoczny a niewidoczny.
 8. Ale chyba tylko jeżeli tv obsługuje hgig. Robiłem testy z ustawieniami niewidoczne i prawie niewidoczne w tym wypadku różnic nie widać.
 9. Czy kabel od zasilania xsx tak luźno tez Wam chodzi? Nie da się mocno wcisnąć tylko lekko wchodzi i przez to są luzy?
 10. Odnośnie folii: https://www.dobreprogramy.pl/playstation5-ps5-sony-unboxing-pulapka,News,111661.html Dodatkowo pod przyciskami dolnymi jest „trojkat” za który ciągnie się i folia schodzi. To moje zdjęcie:
 11. Po pierwsze jeśli nie ściągnąłeś folii która tam jest, a jest, to czyścisz folie która się rysuje. Ja jeszcze nie ściągałem jej nie za bardzo wiem jak za to się zabrać wiec niech sobie tam będzie [emoji846]
 12. Witam, Umieszczam post zarówno w dziale ps5 jak i xbox, aby więcej osób mogło się wspólnie wypowiedzieć na ten temat. Pytanie kieruje do osób które postanowiły kupić dwie konsole nowej generacji ps5 i xsx. Zawsze mnie zastanawiało czym się obecnie kierujecie przy wyborze kupna gry (multiplatformowej) na jaka platformę głównie? W poprzedniej generacji podział ustalony przez większość był prosty, multiplatformowe gry na xbox one x, bo był po prostu mocniejszy niż PS4 pro, a exy na ps. Ale teraz kiedy te granice bardziej się zacierają, bo gry obecnie działają bardzo podobnie raz na ps5 lepiej
 13. Witam, Umieszczam post zarówno w dziale ps5 jak i xbox, aby więcej osób mogło się wspólnie wypowiedzieć na ten temat. Pytanie kieruje do osób które postanowiły kupić dwie konsole nowej generacji ps5 i xsx. Zawsze mnie zastanawiało czym się obecnie kierujecie przy wyborze kupna gry (multiplatformowej) na jaka platformę głównie? W poprzedniej generacji podział ustalony przez większość był prosty, multiplatformowe gry na xbox one x, bo był po prostu mocniejszy niż PS4 pro, a exy na ps. Ale teraz kiedy te granice bardziej się zacierają, bo gry obecnie działają bardzo podobnie raz na ps5 lepiej
 14. A gdzie to sprawdzić? Dodam na spodzie nie ma.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.