Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Jest trochę mroczniej, bardziej "sharp" i mięsiście. Wypadkowa między D2 i D3, chociaż przypuszczam że dałoby radę jeszcze bardziej przyciemnić klimat i byłby ciężki dark fantasy. Mimo wszystko wygląda to naprawdę dobrze i jeśli technicznie dowiezie, to będzie i mój day 1. Jeszcze niech dadzą PVP i gildie, to już w ogóle ;)

Odnośnik do komentarza

No szkoda, że nie dali remastera dwójeczki. Dla mnie D2 to kult. 2000h co najmniej przegranych w gimbazie na closed battle necie i jedno z najlepszych doznań pvp/pve w giereczkach. D4 na razie zero podjarki. Te 3 postaci to :yao:  Najbardziej mi oczywiście brakuje Paladyna. Ale by się polatało Hammerkiem, ajjjj.

Edytowane przez sprite
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Im wiecej ogladam ten gameplay trailer, tym bardziej mam wrazenie ze to zrobiony na szybko expansion do D3. Co z tego, ze kolory lekko stonowali - polecam sobie obejrzec jak wygladal pierwszy trailer D3. Z koncowa wersja mial (niestety) niewiele wspolnego.

 

Zobaczymy jeszcze co powiedza o systemie rozgrywki. Oby wy(pipi)ili ten system oparty na DPS i wrocili do drzewek skilli z D2 z mozliwoscia osiagniecia "koncowego" buildu, a nie niekonczaca sie pogonia za cyferkami ktora dawala 0 satysfakcji. Podobno maja tam grywalna wersje, zaraz powinny sie wysypac jakies informacje na forach.

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

No kupili mnie tymi dwoma trailerami. Wleci na premierę i to raczej na PC. Mam nadzieje tylko ,że będzie możliwość grania na padzie jak będę chciał się przełączyć na TV. Podoba mi się mroczniejsza stylistyka, boli mnie jedynie zapowiedź tego na obecną generację. Z drugiej strony wygląda to całkiem obiecująco od strony technicznej. CGI standardowo poziom Blizzarda :banderas:

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...