Jump to content

RaiD

Użytkownicy
 • Content Count

  364
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Dobry człowiek

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  Alpinizm, Himalaizm, Rower - MTB, Podróże, Trekking, Sport, Gry, Filmy, Psychologia,
 • PSN ID:
  Globetrekker_ // NangaParbat_

Recent Profile Visitors

260 profile views
 1. Nawet Thyssen w BMW Sauber nie faworyzował aż tak chamsko Heidfelda jak robią to Angole z RUS. Generalnie na taką skalę to jest niespotykane nigdzie i w żadnym zespole. To już jest po prostu ściek.
 2. Klara boi się, że Dżordż gdyby przyjechał ostatni będzie nakręcony jak Tommy Lee Jones w "Ściganym", zadzwoni do Rokit i sponsoringu nie będzie. Inaczej tego gó..wna wytłumaczyć się nie da.
 3. VER jak zwykle z nieba do piekła. Który to już raz ... mam z nim o tyle problem, że jest świetnym kierowcą, ale mega pechowcem sodówką w głowie.
 4. Oprawa wyścigu i podium nie do pobicia w F1
 5. Obrzydliwe to jest, co zrobił Williams. Gó...no sezonu jak dla mnie. Niech Robert jak najszybciej spi...la z tego ścieku.
 6. Brud. 2019. Film biograficzny o Motley Crue. Genialnie nakręcony. Ci goście mają dużo bardziej nawalone we łbach niż mi się wydawało Polecam szczególnie tym, którym bliska jest muzyka Rockowa. Jest na Netflix.
 7. Mercedes ma mistrza konstruktorów - o ile dobrze liczę Edit ... tak potwierdzili
 8. Mnie bardziej razi nieustanne wylewanie miłości do LEC przez załogę Eleven. Co do opon, spada temp toru. A to służy Mercedesowi.
 9. Standard. Co do VET to niezła wych...ujka. ruszył kołami kiedy szły światła startowe. Foulstart jak nic bo to jest zabronione. Ferrari jak zwykle pod ochroną FIA. Incydent LEC z VER to samo. Ehhh poracha
 10. Czyli nie łapiemy się obaj w żadną strategię ;D [emoji16]
 11. Usyk w ringu o 5:00 jakby co
 12. Ja wstaje o 5:00 na debiut Usyka w ciężkiej, więc idealnie się składa bo start wyścigu zaraz po walce. Qual odpuszczam.
 13. Ale im wp...do...lili ;D Niebywałe [emoji16]
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.